Komentarze (76)
Rosyjska prokuratura ściga kolejne dziewczyny z Pussy Riot
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • supertlumacz

  Oceniono 14 razy -2

  Tekst i forma wystąpienia Pussy Riot jest bardziej bluźnierczy niż antyputinowski. Zawiera przekręcone nazwisko Patriarchy Cyryla, coś jakby Wojta na temat Karola Wojtyły..Również wyzwiska pod adresem Patriarchy (сука - sukinsyn), a brak wyzwisk pod adresem Putina...szef KGB to nie epitet...

  słowo Gundiaj to zniekształcone nazwisko patriarchy - Gundiajew

 • frank1947

  Oceniono 26 razy -2

  Ale "bochaterki narodowe" .. pochowaly sie jak szczury. A przy okazji to kara moze za wysoka ale jakby to bylo na zachodzie to z pewnoscia dostalyby nagrode pokojowa i emeryture do konca zycia ...... tak to sobie niektore idioty na tym forum ta sprawe widza ...

 • mrawo

  Oceniono 28 razy -2

  Kościól, cerkiew, synagoga, meczet, to nie są miejsca na takie wygłupy. Ciekawa jestem co by sie stało, gdyby miało to miejsce w meczecie. Z pewnością sąd nie byłby potrzebny, bo ukamienowano by je zaraz po wyjściu. To, że nie chcą prosic Putina o łaskę uważam za słuszne, bo im się taka łaska nie należy. Nie odmawiam prawa owym "artystkom" do protestu, ale nie w takim miejscu! Niech protestują np. na Placu Czerwonym.

 • kazmierz111

  Oceniono 6 razy -2

  z putinem lody walicie

 • fred_die

  Oceniono 7 razy -3

  A za co je ściga? Skoro ze szkół i sejmu kościół się robi, to z kościoła można dyskotekę. trzeba konsekwentnym być jak jest przyzwolenie na jedno to musi być i na drugie.

 • kazmierz111

  Oceniono 13 razy -3

  toż to 15 wiek

 • rezun-one

  Oceniono 12 razy -4

  Po pierwsze to nikt nie opublikował pełnego tłumaczenia utworu wykonywanego przez te panienki.
  Po drugie gdyby odśpiewały to w jakieś Polskiej Bazylice już dawno miałyby wyrok za obrazę "uczuć religijnych". Wystarczyło by ich zdjęcie na ołtarzu.

 • wessling

  Oceniono 22 razy -4

  Kwestia czysto prawnicza.
  Jeżeli trzy z pięciu chuliganek zostały skazane przez sąd, to jakież przywileje mają zwolnic od odpowiedzialności pozostałe dwie, które zrobiły dokładnie to samo ?

 • ulla_lingsztat

  Oceniono 20 razy -4

  Ordnung muss sein, a u nas ludzie od piramid spacerują sobie po monciaku.

 • nie-tak

  Oceniono 9 razy -5

  W Polsce zwalczy się kościoły przy pomocy ludzi którzy dają się manipulować a w stanach zwalcza się wiarę, o tym media już piszą, kiedy przyjdzie kolej na media w Polsce? Dokąd ta droga prowadzi?
  Wiara jest prywatną rzeczą człowieka gwarantowaną międzynarodowymi prawami a państwu nic do tego!!! Przez to wykorzystuje się takie zera jak Madonę do deptania krzyży, czy pokazywania w wideo rzeczy które przekraczają wszelakie granice moralności, dobrego smaku jak i praworządności. Była dyskusja lata temu w zachodnich mediach na ten temat i w końcu zaczęli cenzorować widea Madony.

 • sears31

  Oceniono 25 razy -5

  Brawo Putin ...wylapac wszystkie zdziry i za profanacje wiary dac im nauczke i wszystkim innym chcacym zrobic to samo... a jarema Wisniowiecki by te aktywistki wbil na (pay) PAL

 • herr7

  Oceniono 31 razy -7

  Pewien moskiewski rabin przyznał, że gdyby Pussy Riot zechciały urządzić podobny występ w synagodze, to by je po prostu zabito. Zrobiliby to ochroniarze tej synagogi. Ciekawe jaka byłaby wówczas reakcja "postępowej ludzkości"?

 • zigzaur

  Oceniono 11 razy -7

  Jest ich więcej niż tercet? To już partia polityczna.
  W chwili swego założenia NSDAP liczyła 7 członków.

 • lion_zion

  Oceniono 20 razy -8

  Ależ szczekają kundle cara, sługusy imperialistycznej rusi... a wtórują im zakompleksione indywidua o mentalności chłopa pańszczyźnianego z ruskiego zaboru

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX