Samolot OTL Express aresztowany w Gdańsku

Jedyny należący do firmy OLT Express samolot aresztowany na lotnisku w Rębiechowie. Jak mówił w Radiu Gdańsk prezes portu lotniczego w Gdańsku Tomasz Kloskowski, maszyna została zatrzymana staraniem pracowników lotniska w celu zabezpieczenia długów, jakie OLT Express ma wobec portu.
Zabezpieczony samolot to ATR, jego wartość nie została jeszcze oszacowana - przyznaje prezes Kloskowski. Dodał też, że nie wie, czy na pokładzie tego samolotu wywożono pieniądze do Niemiec. Jak podawały w czasie weekendu media - ABW sprawdza, czy pieniądze OLT Express zostały wywiezione do Niemiec samolotem z Gdańska.

Głównym udziałowcem linii lotniczych OLT Express była firma Amber Gold. Prezes firmy Marcin P. ma sześć zarzutów. Ciąży na nim też kilka wyroków w zawieszeniu za oszustwa. Efekty kontroli postępowań karnych Marcina P. i kierowanej przez niego spółki Amber Gold przedstawi dzisiaj w Gdańsku minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.Więcej o:
Komentarze (67)
Samolot OTL Express aresztowany w Gdańsku
Zaloguj się
 • rawahecht

  Oceniono 62 razy 44

  "Jedyny samolot OLT Express został aresztowany na lotnisku w Gdańsku"

  żeby się tylko w celi nie powiesił !

 • ok-cham

  Oceniono 32 razy 30

  Aresztowano samolot - jedynego uczestnika bursztynowego wałka, o którym wiadomo, że pozbawiony paliwa nie będzie mataczył ani utrudnił śledztwa. Mocodawcy samolotu - póki co - ciągle na wolności.

 • snurfik

  Oceniono 24 razy 24

  Samolot ma zakaz opuszczania kraju i musi sie meldowac na komisariacie!
  Grozi mu 10 lat pozbawienia wolnosci.

 • tacx

  Oceniono 33 razy 11

  Teraz gamonie bedą sprawdzac kiedy kasę wywieźli... Jak to wszystko czytam to mam ochotę wyjechać w piz.u gdzieś pod władywostok i swiata w ogóle nie widziec i nie czytać o narodzie imbecyli który ciągle toleruje tą złodziejską swołocz na urzędach od nic nierobienia

 • qib

  Oceniono 10 razy 10

  Hmmm, czyli samolot też kombinował...

 • tspl

  Oceniono 8 razy 8

  ...i trzymają go o chlebie i wodzie..

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 9 razy 7

  Tak wysłużony ATR-42 można jedynie sprzedać po modyfikacjach jakiejś firmie kurierskiej typu UPS albo DHL ... z tego będą grosze.

 • hopekk

  Oceniono 10 razy 6

  o co chodzi z tymi nazwami firm? w tytule OTL w tresci OLT ?

 • warzaw_bike_killerz

  Oceniono 6 razy 6

  Jak to jest, ze najwiecej mowi sie i pisze o Marcinie P. On przeciez najmlodszy z nich wszystkich. Rocznik 84. Akurat ten zaaresztowany samolot to chyba ma dluzsza historie niz Marcin P byl prezesem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX