Spłonął duży hotel pod Warszawą. Trwa dogaszanie

18.08.2012 17:23
Ogień szybko opanował cały budynek hotelowy

Ogień szybko opanował cały budynek hotelowy (Fot. TVN24/x-news)

Spłonął hotel Baron przy trasie nr 8 w Nadarzynie koło Warszawy. Jedna osoba została niegroźnie ranna. W akcji ratowniczej brały udział jednostki straży pożarnej m.in. z pobliskiego Pruszkowa. Informację o pożarze dostaliśmy na Alert24.
Początkowo ogień objął pierwsze i drugie piętro hotelu przy ulicy Mszczonowskiej. Po godzinie palił się już cały budynek. Z budynku udało się bezpiecznie ewakuować około 20 osób - gości i pracowników hotelu. Na miejscu pracowało 26 jednostek straży pożarnej. Agnieszka Kotulek z mazowieckiej straży pożarnej poinformowała, że poszkodowana jest jedna osoba, która podtruła się dymem. - Karetką przewiozła tę osobę do szpitala - powiedziała Kotulek. Strażacy dogaszali pogorzelisko przez całą noc.

Przyczyny pożaru na razie nie są znane. Postępowanie w tej sprawie przeprowadzi policja. Hotel Baron w Nadarzynie zlokalizowany jest kilkanaście km od Warszawy w pobliżu drogi krajowej nr 8. W budynku znajdują się 52 pokoje i 4 sale konferencyjne.

Zobacz także
Komentarze (73)
Spłonął duży hotel pod Warszawą. Trwa dogaszanie
Zaloguj się
 • entymolog

  Oceniono 43 razy 37

  Pali się ze wstydu koszmarek architektoniczny.

 • herbat

  Oceniono 32 razy 28

  Ilekroć przejeżdżałem zawsze nachodziła mnie myśl że bezguście jest równoległe z megalomanią właścicieli.

 • juma07

  Oceniono 27 razy 23

  Kiedyś centrala gangsterki.... dzisiaj pieniądze już wyprane, ba nawet spalone... ważne że ubezpieczone, ogień (zgodnie z dawnymi wierzeniami) oczyszcza...

 • sop3

  Oceniono 21 razy 19

  Mafia porządkuje teren!

 • rider_in_the_storm

  Oceniono 21 razy 15

  na ile byl ubezpieczony?

 • 123szklarnia

  Oceniono 14 razy 12

  Przyczyną pożaru były kiepskie wyniki finansowe.To powtóka z "Ziemi obiecanej".Zamiast bankrutować, lepiej ubezpieczyć i spalić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje