Maziarski: Chcesz walczyć ze złymi ludźmi? Kup kubki i torby od wPolityce.pl

Torby i kubki Wpolityce.pl

Torby i kubki Wpolityce.pl (Źródło: Wpolityce.pl/)

"Okazuje się, że nie tylko o. Rydzyk i Paweł Kukiz potrafią wykorzystywać politykę w marketingu (...). Smoleńska sekta z portalu wPolityce.pl także zdradza wielkie talenty marketingowe. Wprawdzie to jeszcze nie ta skala biznesu co u scjentologów, ale od czegoś trzeba zacząć" - pisze w "Gazecie Wyborczej" Wojciech Maziarski, który sprawdził, jak można wspomóc serwis braci Karnowskich.
WPolityce.pl zachęca swoich czytelników do kupowania w sklepiku internetowym, by wspomagać serwis, który walczy z "przerabianiem Polaków na ludzi bez tożsamości, wiary, tradycji". Maziarski zwiedził sklepik.

Zainteresowały go m.in. kubki: " To ja od razu poproszę kilka egzemplarzy czegoś do czytania i ze trzy sympatyczne kubki. W tym jeden "kubek przyjaźni polsko-węgierskiej". Już sama jego nazwa zachwyca. To świetny pomysł, żeby zaoferować patriotom obu narodów takie naczynie na kakao. "Niech te kubki będą znakiem naszego wsparcia dla zmian na Węgrzech "- deklaruje portal.

Publicysta zwrócił też uwagę na torby: "Patriota powinien się też zaopatrzyć w 'zestaw dwóch toreb wPolityce.pl z pięknymi rysunkami. Można je nosić także przez ramię, mają szerokie i poręczne ucho, wytrzymały materiał, mieszczą format A4'. Cudownie się składa, że mają akurat taką wielkość. Dzięki temu można do nich włożyć egzemplarz jakiegoś patriotycznego czasopisma, np. miesięcznika 'Na Poważnie'"- pisze Maziarski.

Cały komentarz w "Gazecie Wyborczej"

Zobacz także
 • Jarosław Makowski "Prawicowiec? To leming, któremu się nie udało"
 • Fragment okładki numeru "Uważam rze" z "Alfabetem leminga" Tygodniki bronią lemingów. "Delemingizacja? To głos na PiS", "Nie dajcie się wpędzić w kompleksy"
 • Prawicowe media piętnują "Wyborczą" za zachęcanie seniorów do biegania. "Oni tak na serio?"
Komentarze (236)
Maziarski: Chcesz walczyć ze złymi ludźmi? Kup kubki i torby od wPolityce.pl
Zaloguj się
 • queserasera

  Oceniono 74 razy 54

  niezalezna.pl nie dopuszcza w ogóle do krytyki - 'strażnik forum' pilnuje biznesu w dzień i w nocy.
  fronda.pl każe się logować. Jesteś krytyczny to twój login przestaje funkcjonować. Zakładasz nowy itd...
  Jeśli opublikujesz w wPolityce zbyt krytyczny komentarz, to cię zbanują elegancko - przez następne 24 godziny każda próba opublikowania jakiegokolwiek komentarza kończy się meldunkiem "wystąpił błąd". Potem możesz znowu coś napisać ale jeśli ich wyśmiejesz, to potem znowu wystąpi ci błąd. I tak w koło, Macieju :)

  Taka jest ta otwarta, demokratyczna i katolicka 'prawica' - przypomina jako żywo PZPR i prześwietne czasy PRL.

 • nadordynariusz

  Oceniono 70 razy 46

  Tylko debil wierzy w ten ich patriotyzm. Liczy się kasa, podobnie jak u Kaczkodana i katabasów.

 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 61 razy 39

  porównanie sekciarzy od smoleńska (celowo z małej litery) do scjentologów idealne. I jedni, i drudzy mają "musk" wyprany na gładko, a zwoje "muskowe" są najwyraźniej nie używane od nowości.
  ZA TO MARKETNIG MAJĄ OPANOWANY NA PIĄTKĘ.

  Ciekawe kto z PiSu upasie się na tych gadżetach ? I czy tantiemy za brata odbierze towarzysz Yarosław ?

 • wiwi2662_beauty

  Oceniono 52 razy 38

  To ja poproszę kubek z Julią Paetz ubraną tylko w perły i pastorał

 • babariba-babariba

  Oceniono 42 razy 28

  ...moja teściowa, córka awansowanego pośmiertnie majora KOP-u i zastrzelonego w Katyniu (kapitana wtedy) zgłosiła kiedyś akces do Stowarzyszenia Rodzin Katyńskich.
  Ale jak się okazało, że cała działalność stowarzyszenia polega na handlowaniu 'cmentarzykami' katyńskimi, kazała się im wypchać.
  Co nie zmieniło zajadłości 'śledzi' z IPN-u, którzy przed kilku miesiącami zawezwali ją na przesłuchanie, coby ją wypytać o szczegóły katorgi ojca. Chociaż teściowa we wrześniu 1939, kiedy jej ojciec poszedł na wojnę roku miała dwa miesiące.
  Oczywiście wezwanie było podparte pogróżkami brzmiącymi bardzo niepokojące. Łącznie z zarzymaniem i doprowadzeniem przez policję...
  Wot takoj siurpriz...

 • totapis500

  Oceniono 47 razy 23

  Mohery szaleją,głodują ale mają torby i kubki.

 • ks.pedofil

  Oceniono 41 razy 19

  Metody odpustowe. Czemu sie dziwic skoro kosciol wmowil Polakom wieksze bzdury i czerpie z tego zyski. Po prostu czlowiek bez kubeczka nie bedzie partiota. Tak na marginiesie ile to warunkow trzeba spelnic by byc Polakiem - partiota : Musisz stac po odpowieddmiej strony muru ( odpowiednia to ta gdzie stoi prezes), musisz posiadac dwa kubki i torbe oraz musisz uczestniczyc w pochodach z pochodniami - miesiecznica. Jezeli jestes uczciwy, nie kradniesz, kochasz swoj kraj, twoi rodzice czy dziadkowie stracili zycie w obronie i walce o Polske i jesli ty sam byles internowany czy przesladowany z tego powodu nie masz szans byc Prawdziwym Polakiem Patriota..Dziwne, nie.

 • guru133

  Oceniono 23 razy 17

  Jak kapitalizm, to kapitalizm. Jedni zarabiają na głupocie i chciwości innych, drudzy na smoleńskiej katastrofie a jeszcze inni na wierze w cuda. Kiedyś tych cwaniaków nazywano "szpakami karmienie", dzisiaj zaproponował bym nazwę "dzieci ojca Rydzyka".:)

 • chris1507

  Oceniono 16 razy 16

  Piszcie wiecej o takich portalach ......
  Od razu zwieksza im sie ilosc odwiedzajacych

  :))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje