Maziarski: Chcesz walczyć ze złymi ludźmi? Kup kubki i torby od wPolityce.pl

16.08.2012 06:00
Torby i kubki Wpolityce.pl

Torby i kubki Wpolityce.pl (Źródło: Wpolityce.pl/)

"Okazuje się, że nie tylko o. Rydzyk i Paweł Kukiz potrafią wykorzystywać politykę w marketingu (...). Smoleńska sekta z portalu wPolityce.pl także zdradza wielkie talenty marketingowe. Wprawdzie to jeszcze nie ta skala biznesu co u scjentologów, ale od czegoś trzeba zacząć" - pisze w "Gazecie Wyborczej" Wojciech Maziarski, który sprawdził, jak można wspomóc serwis braci Karnowskich.
WPolityce.pl zachęca swoich czytelników do kupowania w sklepiku internetowym, by wspomagać serwis, który walczy z "przerabianiem Polaków na ludzi bez tożsamości, wiary, tradycji". Maziarski zwiedził sklepik.

Zainteresowały go m.in. kubki: " To ja od razu poproszę kilka egzemplarzy czegoś do czytania i ze trzy sympatyczne kubki. W tym jeden "kubek przyjaźni polsko-węgierskiej". Już sama jego nazwa zachwyca. To świetny pomysł, żeby zaoferować patriotom obu narodów takie naczynie na kakao. "Niech te kubki będą znakiem naszego wsparcia dla zmian na Węgrzech "- deklaruje portal.

Publicysta zwrócił też uwagę na torby: "Patriota powinien się też zaopatrzyć w 'zestaw dwóch toreb wPolityce.pl z pięknymi rysunkami. Można je nosić także przez ramię, mają szerokie i poręczne ucho, wytrzymały materiał, mieszczą format A4'. Cudownie się składa, że mają akurat taką wielkość. Dzięki temu można do nich włożyć egzemplarz jakiegoś patriotycznego czasopisma, np. miesięcznika 'Na Poważnie'"- pisze Maziarski.

Cały komentarz w "Gazecie Wyborczej"

Zobacz także
Komentarze (236)
Zaloguj się
 • lehoo

  0

  @ adadadadammiichnik
  "Kup sobie monętę od Szechtera z Janem Pawłem II - cudowna pamiątka beatyfikacj"

  Nie potrzebuję. I w ogóle z zasady kupuję tylko te rzeczy, które mi są potrzebne. Na gadżety miejsca u mnie w domu nie ma. POzdro :-)

 • politol59

  Oceniono 1 raz -1

  To prawdziwi polacy do czynu.

 • grzechotnik59

  Oceniono 1 raz 1

  Poziom komentarzy wyrównany. Blum,blum blum.....

 • adadadadammiichnik

  Oceniono 1 raz 1

  Niech Jahwe Najwyższy ukazujący się POprzez ogniste krzewy, dający siłę POprzez włosy, a mądrość POprzez garbaty nos, broni nas przed wszystkimi sektami!

 • rita57

  Oceniono 9 razy 3

  A z jakiej sekty jest cyngiel Maziarski? Więcej POżytku byłoby, gdyby POpisał o sekcie pewnej POpularnej partii.

 • ajatuse

  Oceniono 3 razy 1

  Zawsze wiedziałem że K tylko na targu się sprawdzi . Nie myliłem się.

 • mikron

  Oceniono 13 razy -3

  normlanie DNO.
  Ten smiec publicystyczny autorstwa Maziarskeigo, oczywiscie
  Widzialem kiedys kubki GW.
  To dopiero syf z czerwonym (bo niby jakim mialby byc) prostokatem.
  Maziarskiemu nie przeszkadzalo.

  A Karnowscy sa spoko.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 17 razy -5

  Całe szczęście że sekta michnika zwana powszechnie michnikowym ciemnogrodem ma GW która zwalnia ich z samodzielnego myślenia, kreowania własnej opinii i skutecznie obrzydza przestarzałą demokrację i pluralizm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje