"Michał Tusk stał się 'Madzią' tego sezonu - można o nim mówić, jak się nie ma nic innego do powiedzenia"

- Jak ktoś nie ma nic do napisania lub powiedzenia, to o Michale Tusku zawsze może coś napisać i powiedzieć. I okazuje się, że da się to wydrukować - mówił w porannym przeglądzie prasy w TOK FM Jacek Żakowski. Publicysta krytykuje tym samym medialną wrzawę wokół syna premiera.
"Syn Tuska kłamał i zarabiał 10 000 zł miesięcznie", "Premier ma kłopoty przez pierworodnego", "Kłopoty syna Cezara" - m.in. tak zatytułowane artykuły o problemach syna Donalda Tuska pojawiają się w dzisiejszej prasie.

Swoją analizę w "Rzeczpospolitej" publikuje Piotr Gursztyn. Jego zdaniem Michał Tusk coraz bardziej się pogrąża, rozmawiając z mediami, wbrew zaleceniom ojca. "Wyglądało, że sprawa przycichnie, ale nie dopuścił do tego... Michał Tusk" - pisze. "Dlaczego sam mówi o swoich błędach? Dotychczasowy przebieg wydarzeń wskazuje, że najprawdopodobniej za każdym razem mówił, chcąc uprzedzić rewelacje, która i tak zostałyby upublicznione. Jest prawdopodobne, że na razie poznaliśmy część faktów" - spekuluje publicysta.

Młody Tusk "Madzią sezonu"

Właśnie do tego tekstu Gursztyna odnosił się w "Poranku TOK FM" Jacek Żakowski. - Biedny Michał Tusk stał się "Madzią" tego sezonu. Czytałem, że jest skończony jako dziennikarz i PR-owiec. A może też bardziej - mówił dziennikarz.

I podsumował: - Jak ktoś nie ma nic do napisania lub powiedzenia, to o Michale Tusku zawsze może coś napisać i powiedzieć. I okazuje się, że da się to wydrukować.

Więcej o:
Komentarze (14)
"Michał Tusk stał się 'Madzią' tego sezonu - można o nim mówić, jak się nie ma nic innego do powiedzenia"
Zaloguj się
 • bola54

  Oceniono 11 razy 5

  Panie Jacku jak się mają hemoroidy tuska?

 • dziadekjam

  Oceniono 7 razy 5

  "Michał Tusk stał się 'Madzią' tego sezonu...."
  =================================
  A Donald Tusk, przez analogię, "mamą Madzi"?

 • historyk56

  Oceniono 8 razy 4

  Redaktor Żakowski ma bardzo "oryginalne" kryteria oceny doboru poruszanych przez innych dziennikarzy tematów- nie zauważyłem, by przeszkadzało mu eksploatowanie do granic wytrzymałości podobnych spraw,gdy dotyczyły dzisiejszej opozycji. A tak przy okazji chciałem zapytać o standardy europejskie: czy np. w takiej Wielkiej Brytanii uwikłanie syna rządzącego premiera nie odbiło by się takim samym echem i nie tylko tym. Poza tym, wbrew swojej swojej znanej przenikliwości, nie chce zauważyć,że jest to część większej całości, której na imię poważna choroba państwa polskiego.Nie będę się domyślał dlaczego?

 • malpaz-paryza

  Oceniono 4 razy 4

  to jest walsnie wolnosc slowa.... kazdy moze pisac a najglupszy ma najwiecej do powiedzenia.

 • marek-wait

  Oceniono 2 razy 2

  Ty nie masz nic do powiedzenia!! Ofiara i niezbyt roztropny młodzian. Co za porównanie? Pomyśl gdy piszesz.

 • wodakrolewska

  Oceniono 4 razy 2

  W POlsce od 1945r towarzysze nie mają ani jednej osoby której mogli by postawić pomnik i tak pozostanie.

 • askeladen

  Oceniono 1 raz 1

  No-no-no! Po raz pierwszy jestem w stanie zgodzic sie z Żakowskim. Nie ze wszystkim oczywiscie - bo z czysta propaganda nie mozna sie zgodzic, ale porownanie syna Tuska do Madzi uwazam za uzasadnione. Oczywiscie nie ze wzgledu na sam czyn, o ktory sie go podejrzewa, ale na potencje intelektuala objawiona w mediach.

 • mawt

  Oceniono 1 raz 1

  ta "Madzia" nie żyje, dość debilne porównanie, ale świetnie nadaje się na tytuł newsa, pogratulować anonimowemu psm (co to w ogóle za zwyczaj, że dziennikarze są anonimowi?)

 • poalicja

  Oceniono 5 razy 1

  Żakowski ty uważaj,medialni pomocnicy PO w rozkradaniu Polski będą sądzeni w 2-gim procesie,zaraz po Rudym i Bulu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX