Kuzaj miał wypadek w Krakowie. Jego porsche do kasacji

Rajdowiec Leszek Kuzaj miał wypadek samochodowy w Krakowie. Miał lekkie obrażenia głowy, ale już opuścił szpital. Policja poszukuje pieszego, który najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię i doprowadził do wypadku.
- Wczoraj około godziny 23 w nocy policja otrzymała zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w powiecie krakowskim. Ze wstępnych informacji wynika, że samochód, który jechał drogą, skręcił gwałtownie na pobocze i uderzył w przydrożny słup. Na szczęście obrażenia kierowcy okazały się na tyle niegroźne, że po opatrzeniu ran został on wypisany ze szpitala - powiedziała w rozmowie z portalem Gazeta.pl kom. Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Informację o wypadku jako pierwsze podało Radio ZET. Jak ustaliła stacja, za kierownicą siedział Leszek Kuzaj. Jak dodała Padło, przyczyną wypadku było najprawdopodobniej gwałtowne wtargnięcie pieszego na jezdnię. - Kierowca, aby uniknąć potrącenia tej osoby, gwałtownie skręcił i wjechał w słup. Aktualnie trwają poszukiwania pieszego - powiedziała rzeczniczka policji.

Kuzaj - czterokrotny rajdowy mistrz Polski - zostanie przesłuchany przez policję, kiedy tylko poczuje się lepiej. Jego porsche nadaje się tylko do kasacji.Zobacz także
 • Rajdowiec Leszek Kuzaj ugodzony nożem
Komentarze (120)
Kuzaj miał wypadek w Krakowie. Jego porsche do kasacji
Zaloguj się
 • cracovia.figiel

  Oceniono 57 razy 41

  Pan Kuzaj jechał z prędkością bezpieczną..... Z prędkością poniżej 50km/godz tak jak w Krakowie można jeździć zgodnie z kodeksem na w Krakowie na terenie osiedla Tonie na którym jest ul. Jurajska..... A Porsche nadaje się do kasacji. CUD. TAK-CUD. I w dodatku nie zauważył wcześniej z daleka idącego Pieszego, by Go ominąć łagodnym łukiem.... A Pieszy wtargnął! ! ! !.... . Tylko że po obu stronach uliczki Jurajskiej jest rów... Więc Pieszy musiał się jak Zjawa wyłonić z Rowu po jednej lub drugiej stronie uliczki..... Niesamowita historia.... Gdyby tak Pan Kuzaj zajął się pisaniem powieści z dreszczykiem- powodzenie gwarantowane.

 • euro2020

  Oceniono 41 razy 35

  Bohater.Przecież uratował życie pieszego i poświęcił swoją brykę.Pierdolenie a na budziku miał pewnie najmniej 100.

 • mitchharris

  Oceniono 37 razy 33

  "Wydaje ci sie że umiesz jeździć?"

  No Panie Kuzaj a nie można było jak w TVN-ie zachachmęcić jak na płycie poślizgowej, nadrzucić tyłem, ręczny, między gaz, raczki na kierownicy, fiku-myku i teleportowac się w kosmos swym pieknym bolidem zamiast wyqrwić w latarnię jak pierwszy lepszy lewus w starym e36 i bez prawka???

 • naprawdetrzezwy

  Oceniono 38 razy 30

  Bo to są gów niane auta.
  Jedziesz sobie 50 km/h, a tu nagle dup w słup i pojazd do kasacji...

  Prawie jak Zientarski.

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 43 razy 29

  Zamiast szukać pieszego, zabezpieczcie komputer pokładowy Porszaka i poinformujcie opinię publiczną, jaką zarejestrował prędkość w chwili wypadku. To mi wygląda na chronienie celebrytów, podobne do przypadku syna Wałęsy, który zamiast zamknąć mordę płodzi kolejne pozwy, sam będąc współwinny, bo przekroczył dozwoloną prędkość.

 • blaize

  Oceniono 34 razy 24

  Na jezdnię wtargnęło UFO i odleciało nie widziane przez nikogo. Porsche Kuzaja dostało się w pole grawitacyjne obiektu latającego i dlatego gwałtownie przyspieszyło z przepisowych 50kmh.

 • lisol25

  Oceniono 27 razy 21

  prędkość maksymalna na tej ulicy to 50km/h i kasacja? Kolejny bezkarny jak syn Bolka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje