Mazury: Zderzenie dwóch aut. Dziewięć osób rannych, w tym pięcioro dzieci

Napierki k. Nidzicy

Napierki k. Nidzicy (Fot. za Maps Google)

W Napierkach koło Nidzicy zderzyły się dwa samochody. Dziewięć osób, w tym pięcioro dzieci, zostało rannych. Droga krajowa na trasie Gdańsk-Warszawa jest przejezdna, ale policja zorganizowała objazdy.
Komentarze (18)
Mazury: Zderzenie dwóch aut. Dziewięć osób rannych, w tym pięcioro dzieci
Zaloguj się
 • jonny_b

  Oceniono 77 razy 75

  Jechałem siódemką pomiędzy Warszawą i Nidzicą wczoraj. Wyprzedzanie na ciągłej, pod górę, na trzeciego, podjeżdżanie pod zderzak poprzedzającego auta z prędkością pod 140 to standard. Policji zero. Wolna amerykanka.

  Nie wiem co było przyczyną opisywanego wypadku. Biorąc pod uwagę to, co widzałem na tej drodze, to i tak dziwne, że nie ma więcej tragicznych wypadków. I jeszcze jedna uwaga. Większość osób łamiących zasady to bardzo młodzi faceci.

  Nie uczą szkoły jazdy, policja nie studzi temperamentów, rodzina pozwala na szaleństwa męża czy tatusia na drodze i mamy najwięcej wypadków śmiertelnych w Unii. Wszyscy powinni się zastanowić i zacząć coś z tym robić na serio. Unikniemy może wielu nipotrzebnych tragedii.

 • pokon

  Oceniono 4 razy 4

  Sytuacja na drogach nie polepszy się dopóki ktoś nie popędzi policji z krzaków polujących na rowerzystów po piwie. Czyta się o coraz lepszych samochodach dla policji ale nie widać ich na drogach. Poprawa bezpieczeństwa może nastąpić jeśli policja będzie bardziej mobilna i patrolowała drogi eliminując ścigaczy , dla których podwójna ciągła jest dodatkowym pasem ruchu.Nie wspomnę tu o pladze pijanych kierowców , w ostatnim czasie niemal codziennie czyta się o wypadkach przez nich spowodowanych.

 • pryszcze.duszy

  Oceniono 4 razy -2

  skoro w Napierkach to na terenie zabudowanym - przy 50 km/h taka kraksa? bez jaj

 • zigzaur

  Oceniono 9 razy -3

  Gdy jadę tą trasą, na odcinku przez województwo warmińsko-mazurskie (od Napierek właśnie po Elbląg) często występują ograniczenia do 70 i radary. Niedojdy (przeważnie z rejestracjami W jak wieśniak) ostro hamują do 50.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje