"Rozjechałeś mi piep...ną stopę!" - policjant atakuje kierowcę ferrari [WIDEO]

06.08.2012 13:22
Policjant atakuje kierowcę, który najechał mu na stopę

Policjant atakuje kierowcę, który najechał mu na stopę (Fot. youtube.com)

Chłopak amerykańskiej celebrytki Stephanie Pratt, zamiast wrócić do domu swoim luksusowym ferrari, trafił w kajdankach na posterunek policji. Chwilę wcześniej mężczyzna najechał wypisującemu mu mandat policjantowi na stopę. Funkcjonariusz zareagował wyjątkowo gwałtownie.
Do zdarzenia doszło przed jednym z hoteli na Manhattanie. Tam właśnie zaparkował swoje ferrari chłopak Stephanie Pratt, znanej m.in. z reality show "Wzgórza Hollywood".

Parkowanie właściciela luksusowego samochodu nie spodobało się jednemu z policjantów, który zaczął wypisywanie mandatu. W tym momencie na miejscu pojawił się chłopak celebrytki. Niewiele myśląc, wsiadł za kierownicę i jak gdyby nigdy nic, odpalił silnik. Funkcjonariusz próbował zastawić mu drogę i wtedy Ferrari najechało mu na stopę."Rozjechałeś mi piep...ną stopę!" - krzyknął policjant i uderzył pięścią w szybę auta. Po chwili brutalnie wyciągnął kierowcę na zewnątrz, z pomocą kolegi powalił na ziemię i skuł kajdankami.

Na miejscu zjawiła się także sama Pratt, ale nie wchodziła w konflikt z mundurowymi. Po chwili sama wsiadła do ferrari i odjechała.

Jak donosi Daily Mail, świadkowie twierdzą, że ferrari było zaparkowane prawidłowo.

Komentarze (85)
Zaloguj się
 • plutokrata

  0

  A wiz i tak wam nie zniesiemy !

 • wojna71

  0

  Czy się mylę czarny policjant przeciwstawił się czarnemu lub jakiemuś Latynosowi? Czy może to był biały ale opalony?

 • aqwertz

  Oceniono 16 razy 10

  Prawidłowo

 • lesgor54

  Oceniono 31 razy -3

  Porypany amerykański chamowaty gliniarz.Bardziej bezczelny od naszych gliniarzy.Za szkody moralne zapłaci miasto,czyli wszyscy podatnicy...

 • tsuranni

  Oceniono 12 razy 4

  chamerykańska demokracja w pełnej krasie :)
  Noga moja nie postanie w tym faszystowskim kraju....

 • kuba20088

  Oceniono 11 razy 1

  Jakas mistyfikacja:) wyobraźcie sobie to w Polsce, policjant pcha noge pod koło, i jeszcze mu nawet nienajechał. Sztuka na rozgłos!

 • tommy1one

  Oceniono 29 razy -5

  ale widzę zawiści w komentarzach. śmiech mnie ogarnia. auto jak widać zaparkowane prawidłowo. na stopę nie widać by najechał. gliniarz chciał błysnąć, a mocno przegiął. i tak jak ktoś napisał, to miasto zapłaci za nadgorliwego policjanta. tak w stanach jest

 • thebutcher

  Oceniono 21 razy 5

  Tak to jest jak się da bydlakowi za dużo uprawnień... Podobno pies już został zawieszony za "excessive force", choć przyznaję, że to news z youtube'a :)

 • blue911

  Oceniono 20 razy 10

  Tak u nas z kibolami powinni robic! Od razy by zrozumieli co sie do nich mowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje