Jak Makarony Polskie zarabiają na współpracy z ARR

06.08.2012 09:26
Jan Bury

Jan Bury (Fot. Krzysztof Koch / Agencja Gazeta)

PRZEGLĄD PRASY. Jan Bury - szef klubu PSL - ma udziały w spółce zarabiającej na kontraktach z Agencją Rynku Rolnego. Chodzi o firmę Makarony Polskie, która właśnie otrzymała od ARR kontrakt o wartości niemal 17 mln zł. Żona polityka, która pracuje w ARR, zasiada w radzie nadzorczej Makaronów. Wszystko odbywa się w ramach unijnego programu wspierania ubogich - pisze "Gazeta Wyborcza".
Zobacz także
Komentarze (222)
Jak Makarony Polskie zarabiają na współpracy z ARR
Zaloguj się
 • abcd_r

  Oceniono 66 razy 54

  "...Wszystko odbywa się w ramach unijnego programu wspierania ubogich..." Tusk, ty panujesz nad tym? Do czego nam rząd, parlament, czy to chory kraj? Co by było gdyby całą górę ujawniono. Podatki, akcyza, zarobki jak jałmużna przeciętnego Polka i za chwilę każą społeczeństwu zaciskać pasa. W imię czego. Tusku, nasze słońce zielonej wyspy, wytłumacz to oficjalnie, masz choć kroplę odwagi?

 • m_j_1977_byd

  Oceniono 51 razy 49

  Kundel Bury, Kundel Bury, penetruje wszystkie dziury (czytaj luki prawne). Brawo, tak trzymać. Naród jest z was dumny.

 • snurfik

  Oceniono 53 razy 49

  Bieda na tej polskiej wsi az piszczy

 • von_seydlitz

  Oceniono 47 razy 47

  Ktoś tu przypominał hasło .>>rodzina na swoim<< normalnie świetny dowcip....

  ;)

  ....

 • rycerzsyjonizmu

  Oceniono 44 razy 44

  "Wszystko odbywa się w ramach unijnego programu wspierania ubogich"

  Czy w ogóle trzeba to komentować? :-)

 • constantyy12

  Oceniono 40 razy 38

  To już przesada!!! Jeszcze ten cały Bury zaprzecza. Nie wierzę w to, że Bury i ta jego żonaka, nie mieli wpływu na podpisywane kontrakty To tak jka pluć kur... w oczy a ona powie, że to deszcz pada. Przecież to śmiech na sali i Jeszcze potrafi zaprzeczać. Masakra co się w tym kraju wyprawia!!! Kroją nas na każdym kroku! Gdzie my zyjemy!!!??? To ma byc Państwo dla obywateli!!! Gość z żonką mają udziały w spółce (razem prawie 20 000 akcji) żonka siedzi w radzie nadzorczej + posadka ARR + jego pensja jako posła + pewnie inne profity !!! To ile kur... oni zara biają!!! Kur...a przecież ten rząd sam się prosi o jakąś rewolucję!!! PO + PSL = ZŁODZIEJE!!! Dość tego!!! A Ty czlowieku zapier... do usranej śmierci a oni jeszcze jakiś podatek katastralny chcą nam nałożyć. Jak tu żyć???

 • alien0

  Oceniono 36 razy 36

  Brak słów....coś niesamowitego......a on nie widzi w tym nic zdrożnego...."carowie z rodzinami" już sa, teraz czekac aż pojawi się jakiś Lenin naszych czasów :)

  LOL

 • gall.anonim.pn

  Oceniono 32 razy 32

  Jan Bury także przekonuje, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem, a wątpliwości dziennikarzy są absurdalne.

  Łże jak bura suka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje