Obrońcy zwierząt alarmują: na Ukrainie znów zabijane są psy

04.08.2012 21:34
Jedna z grup na Facebooku sprzeciwiająca się okrutnemu traktowaniu psów na Ukrainie

Jedna z grup na Facebooku sprzeciwiająca się okrutnemu traktowaniu psów na Ukrainie (Fot. Facebook.com)

Ukraińscy obrońcy zwierząt alarmują, że bezdomne psy znów są zabijane w nieludzki sposób. Do otruć miało dojść w wielu dzielnicach Kijowa. Sprawa trucia psów na ulicach ukraińskich miast była bardzo głośna przed Euro 2012.
Zobacz także
Komentarze (200)
Obrońcy zwierząt alarmują: na Ukrainie znów zabijane są psy
Zaloguj się
 • fedorczyk4

  Oceniono 55 razy 29

  Stsunek do zwierząt jest miernikiem naszego poziomu cywilizacyjnego i intelektualnego. Im ktoś jest głupszy i prymitywniejszy tym okrutniej traktuje zwierzęta.

 • mentogo

  Oceniono 33 razy 25

  Nie wierzę, że ktoś kto kiedykolwiek miał pasa mógłby napisać tak straszne komentarze jakie niektórzy z was piszą. Nienawidzicie, bo nie znacie. Porozumienie jakie można osiągnąć ze zwierzakiem jest wyjątkowe. Spróbujcie pomyśleć o tym aby zaprzyjaźnić się z jakimś psem i o tym jak taka przygoda może pomóc w waszym rozwoju.

 • pumb123

  Oceniono 39 razy 23

  A w polsce są zabijane krowy świnie i kury. Te zwierzęta też mają prawo żyć. Też mają uczucia a świnie intelektem niewiele ustępują psom.

 • palikotek

  Oceniono 27 razy 17

  O poziomie szlowieka swiadczy jego stosunek do najslabszych - w tym wypadku "mniejszych braci"

 • pani_noc

  Oceniono 28 razy 16

  @mundi555cras
  Kocham takie pieprzenie - co mają usunięte płody do zadręczonych zwierząt? Czy obojętność wobec maltretowania psów zmieni coś w kwestii podziemia aborcyjnego? Poza tym nieświadomy zlepek kilku komórek chyba jednak mniej cierpi, niż przerażone i mordowane w okrutny sposób zwierzę...

 • allegroaz

  Oceniono 18 razy 14

  "obrońcy zwierząt alarmują, że bezdomne psy znów są zabijane w nieludzki sposób"
  przecież każdy z nas może iść w każdej chwili do sklepu i kupić truciznę na szczury. szczury otrute zdechną już w sposób ludzki? przecież to zwierze w niczym szczególnym nie różni się od psa, też można je wychować od maleńkiego i będzie równie sympatyczne, podobno są nawet bardziej inteligentne.

 • myourolszanka

  Oceniono 16 razy 14

  Oburzamy się, potępiamy Ukrainę. Spójrzmy na siebie! Upominamy się (słusznie!) o psy i koty, wiele osób z dużym poświęceniem usiłuje im pomóc (pomijam takich, jak autorzy niektórych tu komentarzy).
  A kto upomni się o te zwierzęta, ktore w świetle prawa stanowią bezsporną własność członków Związku Łowieckiego - które mogą być zupełnie bezkarnie zabijane i ranione (nie łudźmy się, nie każdy posiadacz broni strzela celnie) przez tych ludzi ot tak, DLA ROZRYWKI???
  Na łące pasła się sarenka. Trochę zje, trudno, cieszymy się, że w ogóle jeszcze są sarny. Przyjeżdża facet z bronią, nawet nie stąd - ale ma legitymację. Pada strzał. WOLNO MU TO ZROBIĆ!!! Nie ma sarny. Na samochód załadowany jest obiad pan myśliwego.
  Ja protestuję.

 • puzonik48

  Oceniono 21 razy 13

  A ponoć świat jest taki piękny i człowiek bez człowieczeństwa , najokrutniejszy z żyjących istot :(:(:(:(

 • tasmaklejaca-0

  Oceniono 21 razy 11

  biedne psiaczki :(( Ukraina = dzicz. Juz 2 rok przekladam wyjazd na ukraine z powodu bojkotu tego dzikiego, komunistycznego okrutnego kraju

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje