Doradca Romneya do amerykańskich dziennikarzy: "Pocałujcie mnie w d***" [WIDEO]

Mitt Romney złożył kwiaty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza, uścisnął ręce weteranów, a następnie udał się do limuzyny. W tym momencie amerykańscy dziennikarze zaczęli wykrzykiwać w jego kierunku pytania

Mitt Romney złożył kwiaty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza, uścisnął ręce weteranów, a następnie udał się do limuzyny. W tym momencie amerykańscy dziennikarze zaczęli wykrzykiwać w jego kierunku pytania (fot. CNN)

- To święte miejsce dla narodu polskiego. Okażcie trochę szacunku - pouczał amerykańskich dziennikarzy Rick Gorka, doradca prasowy Mitta Romneya, podczas składania kwiatów pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza. Następnie rzucił w ich stronę: - Pocałujcie mnie w d***.
Mitt Romney przebywa obecnie z dwudniową wizytą w Polsce. Dziś spotkał się z szefem MSZ Radosławem Sikorskim i prezydentem Bronisławem Komorowskim, wygłosił też wykład w BUWie.

Amerykańskie media żyją jednak wypowiedzią doradcy Romneya, któremu puściły nerwy podczas składania kwiatów pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie - pisze CNN. Gdy Romney wsiadał do limuzyny, zebrani na miejscu amerykańscy dziennikarze zaczęli wykrzykiwać w jego kierunku pytania.- Gubernatorze Romney, czy przejmuje się pan swoimi wpadkami podczas podróży? Czy ma pan jakieś oświadczenie dla Palestyńczyków? Co z gafami? - pytali korespondenci CNN, dzienników "New York Times" i "Washington Post".

- Okażcie trochę szacunku - ostro zwrócił im uwagę Rick Gorka.

- Nie mieliśmy szansy zadać pytań... - zaprotestował dziennikarz "New York Times".

- Pocałujcie mnie w d***. To święte miejsce dla Polaków. Okażcie trochę szacunku - odpowiedział Gorke.

Chwilę później doradca kazał dziennikarzowi portalu Politico "wypchanie się". CNN podaje, że pół godziny później Gorke zadzwonił do dziennikarzy z przeprosinami.

Podczas trwającej tydzień podróży do Wielkiej Brytanii, Izraela i Polski Romney odpowiedział tylko na trzy pytania dziennikarzy.

Doradcy Romneya mówią, że kandydat GOP przyleciał do Polski by pokazać uznanie dla "rosnącego potencjału ekonomicznego kraju" i poświęcenia Polaków podczas wojny w Afganistanie.

Zobacz także
Komentarze (182)
Doradca Romneya do amerykańskich dziennikarzy: "Pocałujcie mnie w d***" [WIDEO]
Zaloguj się
 • okoni

  Oceniono 83 razy 65

  amerykanie szacunek mają tylko wyłącznie do swojej flagi i dolarów. resztę mają w doopie. kiedy polscy politycy ( od lewa i prawa) to zrozumieją ? a co do słów doradcy , mogę powiedzieć : święte słowa !

 • ergosumek

  Oceniono 83 razy 59

  Dziennikarze to wyjątkowe bydło, okazuje się, niezależnie od kraju.
  No, ale dostali darmową lekcję od Pana Górki.

 • 5m00tny

  Oceniono 46 razy 42

  Amerykańskie media będą miały o czym mówić a dzięki temu część amerykańskiego społeczeństwa dowie się o istnieniu egzotycznego kraju zwanego Polską. Możemy być mu wdzięczni

 • chynek

  Oceniono 57 razy 35

  Do pismaków tylko ich językiem - jedynym, który rozumieją

 • ballkaner

  Oceniono 36 razy 28

  dobrze im powiedział. co za prymitywne krzyki, jak baby na targu. dziennikarze to śmieciowy zawód jednak

 • notremak

  Oceniono 33 razy 27

  Gorke znakomicie odpowiedział prostakom. Tak należy traktować dziennikarską hołotę, która wyobraża sobie, że kształtuje światową politykę (u nas: krajową).

 • r1111111

  Oceniono 44 razy 24

  Dziennikarskie hieny odpowiedź muszą mieć zaraz, bez względu na miejsce.
  Jeżeli dziennikarskie hieny nie wiedzą jak się zachować, to trzeba im dać do zrozumienia dobitnie i bez ogródek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje