Doradca Romneya do amerykańskich dziennikarzy: "Pocałujcie mnie w d***" [WIDEO]

31.07.2012 13:46
Mitt Romney złożył kwiaty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza, uścisnął ręce weteranów, a następnie udał się do limuzyny. W tym momencie amerykańscy dziennikarze zaczęli wykrzykiwać w jego kierunku pytania

Mitt Romney złożył kwiaty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza, uścisnął ręce weteranów, a następnie udał się do limuzyny. W tym momencie amerykańscy dziennikarze zaczęli wykrzykiwać w jego kierunku pytania (fot. CNN)

- To święte miejsce dla narodu polskiego. Okażcie trochę szacunku - pouczał amerykańskich dziennikarzy Rick Gorka, doradca prasowy Mitta Romneya, podczas składania kwiatów pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza. Następnie rzucił w ich stronę: - Pocałujcie mnie w d***.
Mitt Romney przebywa obecnie z dwudniową wizytą w Polsce. Dziś spotkał się z szefem MSZ Radosławem Sikorskim i prezydentem Bronisławem Komorowskim, wygłosił też wykład w BUWie.

Amerykańskie media żyją jednak wypowiedzią doradcy Romneya, któremu puściły nerwy podczas składania kwiatów pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie - pisze CNN. Gdy Romney wsiadał do limuzyny, zebrani na miejscu amerykańscy dziennikarze zaczęli wykrzykiwać w jego kierunku pytania.



- Gubernatorze Romney, czy przejmuje się pan swoimi wpadkami podczas podróży? Czy ma pan jakieś oświadczenie dla Palestyńczyków? Co z gafami? - pytali korespondenci CNN, dzienników "New York Times" i "Washington Post".

- Okażcie trochę szacunku - ostro zwrócił im uwagę Rick Gorka.

- Nie mieliśmy szansy zadać pytań... - zaprotestował dziennikarz "New York Times".

- Pocałujcie mnie w d***. To święte miejsce dla Polaków. Okażcie trochę szacunku - odpowiedział Gorke.

Chwilę później doradca kazał dziennikarzowi portalu Politico "wypchanie się". CNN podaje, że pół godziny później Gorke zadzwonił do dziennikarzy z przeprosinami.

Podczas trwającej tydzień podróży do Wielkiej Brytanii, Izraela i Polski Romney odpowiedział tylko na trzy pytania dziennikarzy.

Doradcy Romneya mówią, że kandydat GOP przyleciał do Polski by pokazać uznanie dla "rosnącego potencjału ekonomicznego kraju" i poświęcenia Polaków podczas wojny w Afganistanie.

Zobacz także
Komentarze (182)
Zaloguj się
 • fordysta

  Oceniono 2 razy 0

  KOMPROMITACJA : Gorka i Romneya, ale przede wszystkim Wałęsy, Tuska i Komorowskiego.
  Tych, którzy ich zaprosili, i tych, którzy ich przyjmowali.

 • dudibudi

  Oceniono 7 razy 1

  Teraz dziennikarze to największa swołocz,...... szczególnie ci z Gazety Wyborczej. Pod wodzą Michnika kontynuują za sowietami niszczenie Polski. Syn przejął misję ojca, matki i brata..... Szechterów i Michników członków niegdyś sowieckich i jaskiniowo antypolskich organizacji.

 • marekfocus

  Oceniono 4 razy 0

  fantastyczny facet tak sie powinno odnosic do polskich rzadowych mediow

 • peyotl108

  Oceniono 7 razy -1

  BRAWO GORKA !!! Amerykańscy dziennikarze dzisiaj, to już nie ci sami, co w czasach afery Watergate. Terraz to są bezideowi wyznwcy idei politpopu, zero krytycyzmu, common snese... Świat zmierza ku upadkowi i tyle. Brawo Gorka.

 • kanciash

  Oceniono 12 razy 6

  I dobrze im powiedział.

 • zenek.1950

  Oceniono 4 razy 4

  "Doradcy Romneya mówią, że kandydat GOP przyleciał do Polski by pokazać uznanie dla "rosnącego potencjału ekonomicznego kraju" i poświęcenia Polaków podczas wojny w Afganistanie."

  No, nareszcie wiem po co przyleciał...

 • prochmarny

  Oceniono 5 razy 3

  nie ma złych pytań

  są tylko złe odpowiedzi

 • ballkaner

  Oceniono 36 razy 28

  dobrze im powiedział. co za prymitywne krzyki, jak baby na targu. dziennikarze to śmieciowy zawód jednak

 • feminus

  Oceniono 13 razy 5

  Doprawdy, wiadomosc na najwyzszym swiatowym poziomie...Brawo polskie paradziennikarstwo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje