;

Błyskawiczne kariery kuzynki Grada i brata Kwiatkowskiego w Krajowej Spółce Cukrowej

Krzysztof Kwiatkowski

Krzysztof Kwiatkowski (Fot. Wojciech Surdziel / Agencja Gazeta)

Kuzynka Aleksandra Grada, brat Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz radny PO z warszawskiej Pragi - wszyscy zrobili błyskawiczne kariery w Krajowej Spółce Cukrowej, nie biorąc udziału w żadnych konkursach - informuje ?Rzeczpospolita?.
Monika Ziółkowska otrzymała pracę na stanowisku młodszego specjalisty ds. marketingu w Polskim Cukrze w 2010 roku, kiedy jej wujek Aleksander Grad, ówczesny minister skarbu, przygotowywał tę spółkę do prywatyzacji - czytamy w "Rz". Po czterech miesiącach awansowała na starszego specjalistę, a na początku 2011 roku została kierownikiem działu marketingu i promocji. Według informatorów "Rz" zanim objęła stanowisko młodszego specjalisty bez żadnego konkursu, pracowała m.in. w branży fryzjerskiej.

A jak się przedstawia kariera Sebastiana Kwiatkowskiego, brata byłego ministra sprawiedliwości? Jest równie szybka co Ziółkowskiej. Kwiatkowski zaczął pracę jako specjalista ds. analiz i informacji w departamencie aktywizacji zasobów. 1 stycznia 2012 roku został dyrektorem tego departamentu, żeby po pięciu miesiącach objąć stanowisko dyrektora, ale tym razem departamentu strategii i rozwoju - informuje "Rz".

Czytaj cały artykuł o kuzynach polityków PO oraz radnym, który gra w piłkę z Tuskiem i ich karierach w Krajowej Spółce Cukrowej

Zobacz także
 • Andrzej Seremet i Donald Tusk. Premier podpisał sprawozdanie prokuratora generalnego Premier poirytowany prokuraturą. Seremet na celowniku
 • We Wrocławiu zwolennicy i sympatycy PiS, biorący udział w pochodach zorganizowanych przez tę Partię apelują: "Polsko, obudź się" Marsz PiS pod faszyzującym hasłem? "Głupota, nie zła wola"
 • Jarosław Kaczyński Kaczyński szykuje exposé? Złośliwe reakcje konkurencji
Komentarze (241)
Błyskawiczne kariery kuzynki Grada i brata Kwiatkowskiego w Krajowej Spółce Cukrowej
Zaloguj się
 • last.j23

  Oceniono 83 razy 75

  Drodzy dziennikarze! A gdzie byliście do tej pory? Dopiero jak jakiś głupek wsiowy posłużył się kamerą (ale postęp!), to obudziliście się z zimowego snu. A republika kolesiów była, jest i będzie. Obojętnie, jaka partyjka dorwała się do władzy.

 • talbor73

  Oceniono 74 razy 72

  fryzjerstwo, cukier...przeciętnemu zjadaczowi chleba może się wydawać, że te branże są odległe od siebie i kuzynka Grada nie ma kwalifikacji. Ale kiedyś stawiało się przecież włosy na cukier.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 58 razy 48

  "Według informatorów gazety zanim objęła stanowisko młodszego specjalisty bez żadnego konkursu pracowała m.in. w branży fryzjerskiej."

  Widać PO ma strasznie dużo znajomych fryzjerów a stołków tak mało.
  Normalnie włosy dęba stają :)))))

 • luki761

  Oceniono 62 razy 48

  korupcja i nepotyzm w Platformie Obywatelskiej

  jest powszechnie znany

  ale

  że zaczęła o tym pisać Gazeta Wyborcza, to faktycznie - zaskoczenie :)

 • remo29

  Oceniono 47 razy 43

  Potem człowiek robi coś dla takiej "firmy" i ręce mu opadają, gdy starszy specjalista marketingu okazuje się totalnym ignorantem - patrząc na obrazek JPG wygłasza spostrzeżenie w rodzaju "animacja nie odtwarza się, poprawcie to". Skąd ma się znać jak z zawodu jest kuzynem/bratem/szwagrem ministra?
  --
  parada karzełków

 • oszusci_z_bat_at_home

  Oceniono 39 razy 39

  Teraz wiecie dlaczego cukier w RzeczPOspolitej Złodziejskiej o złotówkę droższy niż w Niemczech. 2,6 płacicie za cukier + 1 zł haraczu na koryta dla tych wieprzy.

 • biorytmix

  Oceniono 42 razy 38

  Zapewniam Państwa,

  że to są standardy AFRYKAŃSKIE

  Politycy SOLIDARPZPR sami stworzyli prawo dla siebie, które pozwala im na krojenie pieczeni dla siebie i rodzin.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje