Błyskawiczne kariery kuzynki Grada i brata Kwiatkowskiego w Krajowej Spółce Cukrowej

31.07.2012 10:35
Aleksander Grad, były minister skarbu

Aleksander Grad, były minister skarbu (Fot. Krzysztof Koch / Agencja Gazeta)

Kuzynka Aleksandra Grada, brat Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz radny PO z warszawskiej Pragi - wszyscy zrobili błyskawiczne kariery w Krajowej Spółce Cukrowej, nie biorąc udziału w żadnych konkursach - informuje "Rzeczpospolita".
Monika Ziółkowska otrzymała pracę na stanowisku młodszego specjalisty ds. marketingu w Polskim Cukrze w 2010 roku, kiedy jej wujek Aleksander Grad, ówczesny minister skarbu, przygotowywał tę spółkę do prywatyzacji - czytamy w "Rz". Po czterech miesiącach awansowała na starszego specjalistę, a na początku 2011 roku została kierownikiem działu marketingu i promocji. Według informatorów "Rz" zanim objęła stanowisko młodszego specjalisty bez żadnego konkursu, pracowała m.in. w branży fryzjerskiej.

A jak się przedstawia kariera Sebastiana Kwiatkowskiego, brata byłego ministra sprawiedliwości? Jest równie szybka co Ziółkowskiej. Kwiatkowski zaczął pracę jako specjalista ds. analiz i informacji w departamencie aktywizacji zasobów. 1 stycznia 2012 roku został dyrektorem tego departamentu, żeby po pięciu miesiącach objąć stanowisko dyrektora, ale tym razem departamentu strategii i rozwoju - informuje "Rz".

Czytaj cały artykuł o kuzynach polityków PO oraz radnym, który gra w piłkę z Tuskiem i ich karierach w Krajowej Spółce Cukrowej

Zobacz także
Komentarze (241)
Zaloguj się
 • zuzkazuzka111

  Oceniono 1 raz 1

  teraz o tym piszecie?? koniec włażenia w dupę PO?
  A czemu?

 • topiramax

  0

  Gdzie by nie poszli pracować to i tak by było źle i doszukiwano by się pleców. A o ilu takich poplecznictwam nie wiadomo. Po co sie denerwowac. Życie jest i tak wystarczająco dołujące.

 • staryrys48

  0

  Kto z kim się zadaje taki sam się staje.PO bierze przykład z PSL.A gdzie ma pracować dobrze wykształcona rodzina jak powiedział poseł PSL.

 • gabrielr

  Oceniono 2 razy 2

  Takie miernoty robią kariery w PO, a zdolni ludzie emigrują na zachód. Jak ma być w POlsce dobrze. Żeby Polska się odbiła konieczna jest zmiana rządu i rozliczenie tych miernot.

 • javall

  Oceniono 2 razy 2

  Juz publicznie powiedziano - sitwa.
  Wszedzie, wiec czemu nie w cukrze.

 • rezun-one

  Oceniono 4 razy -2

  Błyskawiczna kariera kuzynka Macierewicza was nie kręciła?

 • osiolek_pepe

  Oceniono 5 razy 5

  Polityka prorodzinna w wydaniu PO

 • olias

  Oceniono 3 razy 3

  coraz więcej specjalistów - coraz mniej fachowców.
  zobaczycie jakie jaja odwalać będzie gospodarka gdy na emerytury odejdą ostatni którzy fachu uczyli się za komuny.

 • r0b0l

  0

  ale jak PSL tak robił to było nieładnie.
  Czy to 2 RP, PRL, 3 RP to jeden i ten sam syf w wykonaniu polaczków.

  I co, nadal , po 23 latach tzw niepodległości ktoś będzie utrzymywać że za sqrwysyńską mentalność i polactwo to nie geny odpowiadają tylko że to wina komuny, zaborców i okupantów????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje