Balazs: Ujawnię nepotyzm w kilku ważnych instytucjach

31.07.2012 10:00
Artur Balazs

Artur Balazs (Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta)

- W nagraniach PSL 90 proc. osób to ludzie Balazsa - mówiła w TOK FM Janina Paradowska. - Proszę mi bredni nie przypisywać - odpowiedział dzisiaj w TVN 24 Artur Balazs, były lider SKL. Zapowiedział też, że ujawni nepotyzm w kilku ważnych instytucjach.
O układzie Balazsa, w którym mają być osoby z taśm PSL ,mówiła m.in. Janina Paradowska . - Wymieniane są osoby, które znam i z którymi się przyjaźnię. Mogę do nich zaliczyć Andrzeja Łuszczewskiego i Mirosława Mięciuka, za których kompetencje odpowiadam - mówił Balazs. Ale dalej wypierał się, że istnieje układ, za którym ma stać. - Proszę mi jakichś bredni, które są w wywiadach czy taśmach z podsłuchu, nie przypisywać, bo to jest nieprawda - dodał.

"Układ Balazsa? To bujda"

Odniósł się też do komentarza w "Gazecie Wyborczej", w którym wytknięto, że to on polecił prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu Andrzeja Śmietankę na stanowisko ministra rolnictwa. - Jak mogłem polecać człowieka, który jest zupełnie z innej bajki, nie jest ze mną w żaden sposób politycznie związany. To bujda - skwitował Balazs.

- Takiej skali zawłaszczenia państwa, poprzez obsadzanie swoich ludzi, ale nie tylko przez PSL, ale przede wszystkim przez PO, jeszcze nigdy nie było. W ciągu najbliższego miesiąca, półtora ujawnię nepotyzm w kilku ważnych instytucjach w państwie, w których bardzo źle się dzieje przez Platformę - zapowiedział.

"Nikogo nie nagrywałem"

- Nigdy nikogo nie nagrywałem, ale przyglądam się temu, co wy robicie, i z tego korzystam - dodał.

Przypomnijmy: minister rolnictwa Marek Sawicki złożył dymisję w związku z tzw. taśmami PSL, na których szef kółek rolniczych Władysław Serafin rozmawiał z b. prezesem Agencji Rynku Rolnego Władysławem Łukasikiem na temat możliwych nieprawidłowości w instytucjach związanych z resortem rolnictwa.

Zobacz także
Komentarze (123)
Zaloguj się
 • sowa_46

  0

  Zacznij od ujawniania swoich oszustw, Ł O B U Z I E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • staly_nick

  Oceniono 1 raz 1

  Broń nas Panie Boże przed takimi politykami jak ten właściciel ziemski z Wolina! To szuje, aferzyści. W ustach miód, a działania to wyłącznie przekręty. Najgorzej, że pozwala się takim bossom mieć dobre samopoczucie. CBA ściga różnych, ale tego gnojka jakoś pomija!

 • krytykantoni

  Oceniono 1 raz 1

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIECH KTOŚ WRESZCIE COŚ ZROBI Z KADRĄ INSTYTUTU CHOPINA.

  Wystarczy się tylko przyjrzeć temu, kto tam pracuje! Osoby po pedagogice, germanistyce, psychologii czy po wychowaniu muzycznym (w przypadku wychowania muzycznego osoby, których nie chciano na inne - lepsze kierunki muzyczne – powinny być tzw. michałkami w szkołach podstawowych ucząc śpiewu)! Ileż mamy w Polce świetnych muzyków, teoretyków muzyki czy muzykologów bez pracy? Często ze stopniami naukowymi!!!

  W jednym z działów pracuje rodzina pani kierownik. O godzinach pracy już nic nie napiszę. Wystarczy się zastanowić jak to możliwie, że wiele prac przesunęło się w czasie o kilka lat!!! No ale po co się spieszyć, skoro można sobie spokojnie siedzieć kilka lat śledząc w pracy facebook, naszą klasę, czy pisząc na gg. TAK TO PRAWDA.

  NIECH KTOŚ WRESZCIE COŚ ZROBI Z KADRĄ TEGO INSTYTUTU. POZA DYREKTORAMI POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁÓW, OSOBY NAJCZĘŚCIEJ NIE TYLKO NIE ZNAJĄ MUZYKI CHOPINA, ALE WRĘCZ JEJ NIE LUBIĄ!!!

 • falco2009

  Oceniono 4 razy 4

  Balazs powinien wylądować w Sevres jako wzorzec PSL-owskiej uczciwości . He, he,he !

 • jozek46

  0

  Co Paradowska opowiada bajki,to ona jest związana z komuchami i PSL=owcami/płatni sojusznicy liberałów/.Śmietankę zaproponował Pawlak ,bo to najbliżsi kumple jeszcze z pierwszych wyborów Pawlaka na prezesa "zielonej zarazy".Śmietanko jako prezes SKR-u pozbierał młodych i Pawlak został szefem tego zielonego smrodu!Za to został ministrem rolnictwa,ale jego SKR padł ,bo kupił długi Śmietanki!

 • x2468

  Oceniono 10 razy 10

  Panie Balazs.Wystarczy ze pan opowie o swoich krewnych i znajomych w Zachodniopomorskim a przede wszystkim na Wolinie.

 • tuskaczor

  Oceniono 3 razy 1

  ciekawe czy dociągnie te półtora miecha

 • knock.out.4

  Oceniono 7 razy 3

  Ale co tu ujawniać? Pan Premier się chwali swoim synem, minister rolnictwa, minister finansów.

 • knock.out.4

  Oceniono 4 razy 0

  żeby tylko był za 1,5 miesiąca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje