"Liczą się wartości. A po Obamie nie można się wiele spodziewać" - Wałęsa po spotkaniu z Romneyem

31.07.2012 07:53
Wałęsa mówił wcześniej, że chce zapytać Romneya o kwestię wiz i tarczę antyrakietową

Wałęsa mówił wcześniej, że chce zapytać Romneya o kwestię wiz i tarczę antyrakietową (Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta)

- Wartości - Romney widzi, że to na nie trzeba stawiać w XXI wieku - mówił w TOK FM po spotkaniu z rywalem Baracka Obamy Lech Wałęsa. - Rozumujemy podobnie - zapewniał.
Zobacz także
Komentarze (125)
"Liczą się wartości. A po Obamie nie można się wiele spodziewać" - Wałęsa po spotkaniu z Romneyem
Zaloguj się
 • g0sciu

  Oceniono 43 razy 19

  przyjezdza jakis smieszny chlopek z us&a i wszyscy zaraz maja kisiel w majtkach. niech ktos mi powie jakie byly skutki tej wizyty procz korkow? troche wiecej szacunku dla samych siebie...

 • michu-najlepszy

  Oceniono 38 razy 18

  Bolek to, że wykiwałeś swoich kumpli z roboty i puściłeś ich w podartych skarpetkach z wózkami żeby zbierali złom a stocznie pozamykałeś robiąc z nich ruskie muzea sam zamieszkałeś w Zamku to nie myśl, że wykiwasz miliardera masona nadskakując mu jak kiedyś komuchom.
  Bolek wypnij z klapy ten obrazek, bo to relikt pogański i otwórz serce na bliźniego, bo to jest najważniejsze przykazanie włóż na siebie habitus i oddaj to, co z….pie...łeś głodnym bo każda inna alternatywa dla Ciebie kończy się kotłem używając Twojej pogańskiej symboliki.
  Z poważaniem

 • llubellak

  Oceniono 20 razy 16

  zaraz, zaraz czy tylko ja i forumowicze zauważyli że póki co ten cały Roomney jest nikim. on tylko bierze udział w wyborach ale czy wygra? a tu traktują go jak swego, premierzy, prezydenci, biskupi, opozycja, rząd, posłowie, senatorowie, małe dziewczynki i towarzystwa sympatyków kremacji, wszyscy leżą przy jego stopach a przecież on jest nikim, nic nie może i nie wiadomo czy będzie mógł! zamiast zachować umiar, spokój, stać z boku cała "elita" rzuciła mu się do kolan! a co będzie jeśli Obama wygra? jak wtedy ta nasza "elita" będzie śpiewać! ludzie, przyjechał jakiś koleżka z czerstwym uśmiechem zza wody i gwiazdorzy a przecież on jest póki co NIKIM!!!!

 • kocurxtr

  Oceniono 22 razy 16

  "Rozumujemy podobnie - zapewniał Wałęsa"
  i to jest silny sygnał ostrzegawczy dla Amerykanów...

 • puzonik48

  Oceniono 16 razy 16

  No to w obronie tych "wartości" powinni wysłać swoich synków do Iraku i Afganistanu :(:(

 • schamienie.rozsiane

  Oceniono 22 razy 16

  Tragedią jest to że ten czerstwy burak o malinowej twarzy, drobny złodziejaszek spod Lipna, robol bez szkoły który ledwo potrafi sklecić zdanie w języku polskim, ćwierć analfabeta, prostak, cham z chamów- jest uważany za autorytet do tego stopnia- że myśli że nim jest naprawdę....

 • niestetyzajetekonto

  Oceniono 42 razy 16

  Od kiedy to wałęsa jest autorytetem w sprawie czegokolwiek ? To że ktoś taki rządził 40 milionowym krajem w Europie zakrawa na absurd stulecia.

 • maquis.drake

  Oceniono 19 razy 15

  Jedyne co potrafią Republikanie to wywoływanie kolejnych konfliktów. Im szybciej pozbędziemy się złudzeń, że USA cokolwiek dla nas znaczy tym lepiej - tym bardziej, że te wspaniałe Stany Zjednoczone ostatnio zaczynają przypominać coraz bardziej kraj totalitarny. Pewnie Osama widząc to tarza się ze śmiechu w jakimś kotle.

  Polska leży w Europie i to z Europą powinna budować sojusze. Przypominam, że początkowo USA chciało zbudować tu tarczę antyrakietową za nic, a Polska miała być im jeszcze za to wdzięczna...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje