Pawlak obiecał Tuskowi odejście syna nowego kandydata na ministra rolnictwa z ARR. Ten jednak mówi: "Nie odejdę"

30.07.2012 20:50
Daniel Kalemba, syn Stanisława Kalemby (PSL) - kandydata na ministra rolnictwa, oświadczył, że nie zamierza rezygnować z pracy w Agencji Rynku Rolnego. Politycy PSL uważają, że należy uszanować tę decyzję, a zmuszanie go do odejścia z ARR byłoby absurdem. Wcześniej szef PSL Waldemar Pawlak obiecał premierowi Tuskowi, że Kalemba junior straci posadę.
Zobacz także
Komentarze (246)
Pawlak obiecał Tuskowi odejście syna nowego kandydata na ministra rolnictwa z ARR. Ten jednak mówi: "Nie odejdę"
Zaloguj się
 • ninucha

  Oceniono 49 razy 31

  To wszystko graniczy juz z absurdem i groteską. Dlaczego młody człowiek, pracujący tam 10 lat, ma rzucić robotę, którą lubi i nieźle wykonuje??? To pan Kalemba (ojciec) niech nie przyjmuje teki ministra i tyle! Znajdą się inni kandydaci na ministra rolnictwa, zapewne lepsi. Nie rozumiem, po co się tworzy sztuczne problemy, skoro prawdziwych mamy aż nadto.

 • judaszowy

  Oceniono 35 razy 29

  obiecał Pawlak za kogoś - to niech sam poniesie konsekwencje i odejdzie................ ale kto by odszedł z gniazda dobrobytu?

 • arimka_wlkp

  Oceniono 27 razy 23

  Panie Kalemba - proszę mieć troszkę honoru i nie kłamac ludzi opowieściami o awansie swojego syna ze wzgldu na umiejetności. Podobnie zapewniałPan ostatnio w telewizji , że " kierownicy ARiMR w Wielkopolsce zatrudniani są według kwalifikacji: Zastanawiam się dlaczego PAN tak klamie? Czy powoanie Kierownika Biura powiatowego w Rawiczu na stanowisko kierownika po 3 mieisącach pracy , gdzie regulamin przewiduje 4 lata na stanowiskku kierowniczym to zasługa umiejętnosci czy kolesiostwa? czy powołanie 4 zastepców dyrekorów z psl to zasługa umiejetności? chyba nie - bo jeden z nich notabene bliski Pana kolega wyleciał z jednego biura za rządów PIS-SAMOOBRONA za organizowanie zebrań PSLw agencji rządowej a w drugim biurze będąc kierownkiem wpychał większość rzeczy do szafy! Czy pani dyrektor z PSL , która będą w innej komórce RiMR wyzywała inspektorow terenwych od H***** i wiele innych przekleństw, tez zauzyla dobrą pracą? czy awansowanie tylko ludzi psl bez wzgledu na staż pracy to też zasługa? czy nagradzanie człoknów psl statuetka za 10 lat za zasugi dla Agencji to te przypadek? czy odwoływanie kierowników za zespute gniaka w kontakcie i wymiana na ludzi psl to przypadek? czy opiniowanie pracowników z PSL najwyszymi ocenami, ze wzledu zmniejszenie etatyzacji w urzedach to przypadek? czy tworzenie list ludzi do zwolnienia bez pracowników psl to przypadek? czy robieie kampani wyborczej przez dyrektora oddziłu na targach , gdzie stoisko wystawało ARiMR to przypadek? czy szczególne traktowanie pzydupasów i rodziny byłej pani prezes z wielkopolski to przypadek? NEPOZTYZM, NEPOZTYZM, NEPOTYZM panie Tusk czy Pan widzi czy Pan słyszy? Powierzyc ministerstow rolnictwa ludziom z PSL!!!!!

 • kxx2

  Oceniono 30 razy 22

  Cyrk..

 • babciahalusia

  Oceniono 24 razy 20

  a co młody Kalębo,10 lat temu to dostałeś te prace z posredniaka?wolne żarty!!

 • contri1946

  Oceniono 18 razy 18

  Nieśmiertelny Bareja:
  A my nie mamy pańskiego płaszcza. I co nam pan zrobi?

 • pumpernik

  Oceniono 20 razy 16

  No, Tusk z Pawlakiem mogą odetchnąć, całą sprawę udało się sprowadzić do absurdu i
  teraz znowu może być po staremu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje