Policja zatrzymała pijaną wychowawczynię kolonii

30.07.2012 17:03
Policja

Policja (Fot. Shutterstock)

Nietrzeźwą wychowawczynię zatrzymali w Koninie policjanci w trakcie rutynowej kontroli autokaru, którym dzieci miały jechać na kolonie. Autokar odjechał opóźniony i z innym opiekunem.
Jak poinformowała Katarzyna Wiśniewska z biura prasowego policji w Koninie, o pomoc poprosili funkcjonariuszy kontrolujących autokar przed wyjazdem rodzice dzieci.

- Zwrócili oni uwagę na nietypowe zachowanie wychowawczyni. Badanie trzeźwości kobiety wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie. Autokar odjechał z opóźnieniem, gdy znaleziono innego opiekuna - powiedziała Wiśniewska.

Jak dodała, nie wiadomo na razie, czy kobiecie zostaną przedstawione zarzuty.

Zobacz także
Komentarze (30)
Zaloguj się
 • jamj

  0

  A trzeźwość bachorów ktoś sprawdził?

 • palo_ma1

  Oceniono 3 razy 3

  Pewnie ją dzieciaki poczęstowały

 • no4nwo

  Oceniono 4 razy -2

  Heheheheheh... Nie wiadomo, czy kobiecie zostaną przedstawione zarzuty... Przecież to jakieś jaja są. TYLKO W POLSCE! :)))

  Gdyby moje dziecko jechało na kolonie i podczas kontroli wyszłoby, że wychowawca jest nawalony (1,8‰), wytoczyłbym mu proces cywilny i namówił do tego innych rodziców. Za świadome narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Nie jestem w stanie pojąć, jak taka patologia może ujść bezkarnie. Taka szmata powinna stracić pracę dyscyplinarnie w trybie natychmiastowym, z dożywotnim zakazem wykonywania jakichkolwiek zawodów związanych z opieką nad dziećmi i młodzieżą.

 • jano53

  Oceniono 22 razy 14

  Kiedyś spędzałem wczasy w jednym z ośrodków w Sarbinowie i miałem pecha bo przyjechało kulturalne bydło kolonistów z Warszawy i zapewniam że na trzeźwo nie wytrzymałby z nimi żaden wychowawca.

 • y0rg

  Oceniono 11 razy 7

  Praca z dzieciakami jest wyjątkowo stresująca

 • paco27

  Oceniono 1 raz -1

  Znowu piłeś?

 • jagger2009

  Oceniono 11 razy 5

  ludzie sie topia bo sa nachlani, morduja dzieci bo sa nachlani, powoduja wypadki bo sa nachlani a rzad dalej nie widzi ze w Polsce jest epidemia alkoholizmu

 • 4_oddech_kaczuchy

  Oceniono 6 razy 4

  Kiedyś inny opiekun kolonistów Jacek K. nie dopilnował swoich podopiecznych i troje się utopiło.
  Znaczy sytuacja na koloniach uległa znacznej poprawie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje