Romney przyjeżdża do Polski. "Gazeta Polska" organizuje pikietę

30.07.2012 11:17
Manifestacja zwolenników Radia Maryja i 'Gazety Polskiej' w Katowicach

Manifestacja zwolenników Radia Maryja i 'Gazety Polskiej' w Katowicach (Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta)

Kluby "Gazety Polskiej" zaplanowały na jutro pikietę, podczas której chcą wezwać przebywającego w Polsce kandydata na prezydenta USA Mitta Romneya do interwencji ws. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej.
"Dołącz do nas!" - brzmi tytuł krótkiej informacji zamieszczonej na stronie portalu Niezalezna.pl. Kluby "Gazety Polskiej" zapraszają w niej czytelników do udziału w jutrzejszej pikiecie pod siedzibą Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

To właśnie tam jutro odbędzie się spotkanie z Mittem Romneyem w sprawie stosunków polsko-amerykańskich. Organizatorami spotkania są Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, German Marshall Fund of the United States oraz Instytut Lecha Wałęsy.

Członkowie klubów "Gazety Polskiej" chcą wykorzystać okazję i wezwać Romneya do interwencji ws. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Ich spotkanie zaplanowane jest na godz. 11.

Zobacz także
Komentarze (188)
Zaloguj się
 • bez_alternatywy

  Oceniono 9 razy 5

  debile z sakiewiczem na czele proponuja żeby USA zaatakowało Polskę

 • fordysta

  Oceniono 8 razy 0

  Badziewie. Po diabła ten palant sie tutaj pcha ? Co kombinuje kombinator Wałęsa i Tusk ? W co oni znowu chcą nas wkręcić ?
  W kombinacjach z USA , Polacy zawsze byli przegrani , zmanipulowani i obłupieni.

 • jogar

  Oceniono 5 razy 1

  Żenada.

 • pismaki_klamia

  Oceniono 11 razy 5

  Swój pozna swego...

  Zdiociałe oszołomstwo z ciemnogrodu Rydzyka i Kaczora celujące w przejęcie władzy w Polsce i zaprowadzenie katolskiego totalitaryzmu (bolszewickie doświadczenie zawodowe Kaczki na pewno się przyda) chce się skumać z zamordystycznym, zakłamanym religijnym fanatykiem (mormoni chrzczą zmarłych wbrew ich woli) żeby to ich było na wierzchu.

  Opcja Romneya zna się na wspieraniu wywrotowców zagranicą więc V kolumna w Polsce czyli PiS et cohortes stanowią dobrą pożywke na ewntualnych sabotażystów i dywersantów, żeby zrobić wojnę domową jak w Syrii...

  Bolton, Kristol, Kagan, Pearle, Wolfowitz i inni zbrodniarze wojenni jeszcze spotkają się ze sprawiedliwością i zadyndają niedługo na stryczku...

 • jodlo

  Oceniono 10 razy 8

  Świętej pamięci Kisiel mówił, "ręce opadają i nie tylko". Głupota niektórych rodaków przytłacza, czas emigrować.

 • pismaki_klamia

  Oceniono 8 razy 2

  Romneyto powrót o bandyckiej polityki podżegaczy z PNAC (Project for theNew American Century), która wprowadzona przez zbrodniarza wojennego Busha doprowadziła do śmierci setek tysięcy niewinnych istnień w Afgansitanie i Iraku.
  Dokument tego morderczego "thin tanku" z 2000 r. pt "Rebuilding America's Defense's" mówi o potrzebie "katalizującego wydarzenia" na miarę "nowego Pearl Harbour" aby wymusić kurs w USA na globalną dominację.
  Co się stało 11 Września i potem wszyscy wiemy...
  W tym dokumencie mówią też o potrzebie zaadoptowania "broni biologicznej" z domeny terroryzmu do celów kształtowania polityki, zwłaszcza broni profilowanej pod względem genotypu...
  Można się domyślić co czeka świat kiedy dojdą do władzy....

 • bandierarossa

  Oceniono 8 razy 4

  Mitt Romney w Polsce-nowy odcinek An Idiot Abroad

 • tatun44

  Oceniono 18 razy 14

  Te wyskoki to nie są wyskoki , mnie to przypomina Targowicę , gdy na skargę na własne rządy udano się do obcego mocarstwa , Jarosław Kaczyński i reszta tej hołoty z Episkopatem na czele powinna zostać jak to mówił Hitler "odsunięta " od władzy.

 • malwina.3

  Oceniono 4 razy 4

  Jak zyc, panie Mitt, jak zyc!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje