"To czubek góry lodowej" - niemiecka prasa o nepotyzmie w polskiej koalicji

25.07.2012 12:28
Marek Sawicki, Jarosław Kalinowski i Waldemar Pawlak

Marek Sawicki, Jarosław Kalinowski i Waldemar Pawlak (Fot. Arkadiusz Scichocki / Agencja Gazeta)

"Tak członkowie rodzin i znajomi polityków doją państwo" - pisze gazeta "Neues Deutschland" w artykule o polskiej aferze taśmowej. Nagraniom sporo miejsca poświęcają także inne gazety.
Zobacz także
Komentarze (332)
"To czubek góry lodowej" - niemiecka prasa o nepotyzmie w polskiej koalicji
Zaloguj się
 • kostuh

  Oceniono 67 razy 53

  Wałkuje się taśmy jakby na nich cokolwiek było a Grada na stołku nasze media nie chcą zobaczyć. Czekałem wczoraj aż Fakty pokażą listę wszystkich zatrudnionych w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych wszyscy pracownicy związani z PO:) a tu ani słowa o tym:)

  Jednak mohery mają sporo racji w ocenie tej stacji

 • led2007

  Oceniono 60 razy 50

  Czas odciąć terminatora waldiego i jego ludzi od koryta, niech wracają na wieś, posieją, poorzą, obornik po polu rozrzucą, może zmądrzeją...

 • mariatg8

  Oceniono 54 razy 48

  Z Gradem to już przegięli ! Do ku...wy nędzy , panie Donald Tusk ! Jak mam żyć za zas...aną emeryturę , skoro pana kumpel wygarnia moich 50 emerytur miesięcznie ? Z ch...jem na łby się pozamienialiście ? Niech no was sięgnę moją lagą inwalidzką . Sił mi jeszcze starczy po 50 latach pracy .

 • agap.e

  Oceniono 51 razy 45

  Najbardziej interesujące jest to,że geodeta będzie budował za 110 tys. elektrownię atomową.To grad pieniędzy.

 • rosfita

  Oceniono 55 razy 41

  TVN Polsat i inne rzadowe media tematu nie zauważaja. Nawet prasa zagraniczna zauważyla a TVNiarze ślepi.

 • grizz8

  Oceniono 40 razy 36

  Brałem udział w 6 konkursach na stanowiska.
  Szczyt szczytów pytań komisji: Po co Pan do nas kandyduje, nie lepiej w sektorze prywatnym poszukać pracy. Tam jest większe wynagrodzenie".
  Przyjęto osobę ze średnim wykształceniem w wieku 19 lat na stanowisko starszego specjalisty...

 • rosfita

  Oceniono 48 razy 32

  No i co Donaldu Tusku swiat widzi twoje przekrety a ty dalej będziesz wciskal kity i udaawal że się pod ziemie zapadles klamco i przekręciarzu?

 • stupid_writer

  Oceniono 31 razy 29

  Powtorka z historii, Polacy sami nie moga rzadzic, bo sie pozabijaja! A jakie "familie" rzadza np. uczelniami, sadami, adwokatura? Zrobil sie jeden wielki "syyyyf"! Ciekawe kto laskawie sie nami "zajmie"? "Eminencje KK" maja gotowe recepty, oni wezma nas "za morde"!

 • zapomorski

  Oceniono 28 razy 26

  k... naprawdę nie ma na kogo głosować. a jak jeszcze słyszę polityków, którzy mówią, że prawo nic nie da, trzeba zmienić obyczaje to mnie ch,,, strzela ! przecież to wasze obyczaje ! w każdej partii ! mieliście 20 lat, żeby zmienić obyczaje, jedyne wyjście to bat, bat i jeszcze raz bat ! i posypać solą ! surowe prawo i ciężkie kary długoletniego więzienia za nepotyzm ! trzeba tych sk.. zmusić, obojętnie z której partii do wprowadzenia surowego prawa, inaczej zawsze będą mówić: "to nie my - to oni"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje