Morderca z kina w areszcie. "Myśli, że gra w filmie". "Nie przeżyje do jutra, wszyscy chcą go zabić"

24-letni James Holmes jest sprawcą zamachu w Kolorado, podczas którego zginęło 12 osób

24-letni James Holmes jest sprawcą zamachu w Kolorado, podczas którego zginęło 12 osób (fot. University of Colorado)

- On myśli, że gra w filmie - strażnicy z aresztu Arapahoe, gdzie osadzono sprawcę strzelaniny w kinie w Denver, mówią, że nie okazał żadnej skruchy. 24-letni James Holmes jest w izolatce. A więźniowie dodają: "Jeśli dołączą go do reszty osadzonych, nie przeżyje do poniedziałku. Wszyscy chcą go zabić".
Dwa dni po masakrze w centrum handlowym w dzielnicy Aurora (przedmieściach Denver) na premierze nowego filmu o Batmanie strażnicy więzienni z aresztu Arapahoe ujawnili, że sprawca tragedii zachowuje się bardzo dziwnie.

James Holmes już wcześniej powiedział policji, że jest Jokerem [największy wróg komiksowego i filmowego Batmana - red.], a na jego profilu w amerykańskim serwisie dla dorosłych umieścił swoje zdjęcie z włosami ufarbowanymi na rudo - jak odgrywany przez Heatha Ledgera Joker z poprzedniego filmu o Batmanie.

"Myśli, że gra w filmie"

Kiedy tylko Holmes został przywieziony do Arapahoe, zaczął pluć na wszystko wokół - powiedział jeden z osadzonych, który wyszedł dziś z aresztu. - Nie okazał jakiejkolwiek skruchy - cytuje "Daily Mail" jednego z pracowników aresztu.

- Myśli, że gra w filmie - dodał strażnik. Holmesa wzięto pod obserwację w związku z ryzykiem popełnienia przez niego samobójstwa.

"Trzymajcie go z dala od innych, bo nie przeżyje"

Jeden z osadzonych, 22-letni Dima Danilov, ostrzegł władze aresztu, by trzymały Holmesa z dala od innych osadzonych. Stwierdził, że jeżeli zamachowiec z kina znalazłby się w ich pobliżu, "nie dożyłby poniedziałku", kiedy ma stanąć przed sądem.

- Wszyscy aresztanci mówili o tym, żeby go zabić. Każdy szukał okazji. To jedyne, o czym potrafili rozmawiać - powiedział jeden z osadzonych, 24-letni Wayne Medley.

Jeśli prokuratura dowiedzie, że 24-latek z Denver jest poczytalny, grozi mu nawet kara śmierci. Jakie będzie rozstrzygnięcie biegłych, można na razie tylko spekulować. Wcześniej policja podała, że Holmes przedstawił się funkcjonariuszom jako Joker.

Zobacz także
Komentarze (191)
Morderca z kina w areszcie. "Myśli, że gra w filmie". "Nie przeżyje do jutra, wszyscy chcą go zabić"
Zaloguj się
 • maniak08

  Oceniono 92 razy 78

  bawi mnie to jak to wiezniowie sa przedstawiani w swietle "ostatnich sprawiedliwych" jakby w wiezieniu byli przypadkiem :D

 • puczjohendzap

  Oceniono 91 razy 71

  "Jeśli dołączą go do reszty osadzonych, nie przeżyje do poniedziałku. Wszyscy chcą go zabić"

  Boże, ileż szlachetności siedzi w tych więźniach.

 • eurypides77

  Oceniono 51 razy 51

  "James Holmes już wcześniej powiedział policji, że jest Jokerem [największy wróg komiksowego i filmowego Batmana - red.], a na jego profilu w amerykańskim serwisie dla dorosłych umieścił swoje zdjęcie z włosami ufarbowanymi na rudo - jak odgrywany przez Heatha Ledgera Joker z poprzedniego filmu o Batmanie."

  5 sekund w google wystarcza żeby stwierdzić że Joker miał włosy ufarbowane na zielono.

 • maro2009

  Oceniono 44 razy 42

  wszyscy w areszcie teraz myślą że są batmanami

 • naprawdetrzezwy

  Oceniono 45 razy 41

  " Wszyscy aresztanci mówili o tym, żeby go zabić. Każdy szukał okazji. To jedyne, o czym potrafili rozmawiać - powiedział jeden z osadzonych, 24-letni Wayne Medley."

  Ojej, wzruszyłem się słowami bandyty i solidarnością bandytów z ludźmi, których okradają, oszukują, biją i zabijają na codzień...

 • mppmpp

  Oceniono 34 razy 30

  U nas nawet po wyroku sądu, jego tożsamość byłaby ukryta.
  Tak ku rozwadze czytających...

 • tokontoniejestwolne

  Oceniono 39 razy 29

  Jokerem [największy wróg komiksowego i filmowego Batmana - red.]
  Redakcja wychodzi z założenia, że wszyscy wiedzą kim jest Batman, ale nie wiedzą kim jest Joker.

 • die.die

  Oceniono 27 razy 27

  "Jeśli prokuratura dowiedzie, że 24-latek z Denver jest poczytalny, grozi mu nawet kara śmierci."
  więc udaje niepoczytalnego. proste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje