Taśmy PSL. Poseł PiS: "PSL to leśne dziadki, będą trzymać się koryta do końca"

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Kamiński

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Kamiński (Fot. Marcin Onufryjuk / Agencja Gazeta)

- PSL jest jak PZPN, to leśne dziadki, trzymają się koryta - w tak ostrych słowach na antenie Superstacji podsumował sytuację w Stronnictwie Mariusz Antoni Kamiński z PiS. Młody poseł wątpi, że w PSL nastąpi zmiana pokoleniowa.
Do chóru oburzonych tzw. "aferą taśmową" przyłączył się poseł Prawa i Sprawiedliwości. Mariusz Antoni Kamiński na antenie Superstacji wykluczył możliwość nastąpienia zmiany pokoleniowej w Polskim Stronnictwie Ludowym, nazywając jego członków "leśnymi dziadkami".

- Z PSL jest trochę jak z leśnymi dziadkami z PZPN. Są bardzo do siebie podobni. Też potrafią się ustawić, dbają o swoich kolesi, potrafią załatwić im dobre stanowiska, ale tylko dla swoich. Ta partia do końca będzie trzymała się koryta i wysysała wszystko, co można - ocenił Kamiński.

Zobacz także
 • Andrzej Śmietanko "Who is who w spółkach Skarbu Państwa" - raport CBA uderzy nie tylko w PSL
 • Janusz Piechociński na konferencji prasowej PSL Rozłam w PSL. "Uczciwi ludowcy muszą się wstydzić za partię"
Komentarze (115)
Taśmy PSL. Poseł PiS: "PSL to leśne dziadki, będą trzymać się koryta do końca"
Zaloguj się
 • jerzy.klichowski

  Oceniono 51 razy 43

  Ludzie wogóle nie macie pojęcia o PSL, to banda złodzieji która przez obronę ustawy KRUS jest przy żłobie. Chłopska kasta wie że ustawa KRUS jest niezgodna z Art. 32 Konstytucji Rzeczpospolitej, wie że 1.5 mln krusowców nie płaci nawet symbolicznej złotówki na NFZ a szeroko z niego korzysta - leki refundowane, opieka medyczna, sanatoria (samozatrudniający pracownik czy też drobny rzemieślnik płaci do ZUS 254 zł miesięcznie a łączna kwota odprowadzana ( do ZUS ) to prawie 1.000 zł miesięczne. Przywileje nie tylko dla samych rolników ale i dla człónków rodzin np. mogą prowadzić działalność gospodarczą np sklep, aptekę i płacić do KRUS najniższą składkę tj 0k 400, zł kwartalnie. Chłop nie musi składać do urzędów skarbowych oświadczeń za co kupił maszyny, samochód, wybudował dom bo przecież "nie ma dochodód"
  - tak działa mafia chłopska. Idąc dalej nie płacą podatków wyciągają kasę z UEi łapę po dopłaty, po zasiłki za nieurodzaj, powodzie, gradobicia, trąby powietrzne, srogą zimę itp z czyich pieniędzy, oczywiście z pieniędzy podatników nie chłopsich. Media milczą, partie udaja głupa bo większość posłów ma chłopskie korzenie. Jak nie wierzycie to wystarczy otworzyć stronę KRUS i wówczas otworzą się wam oczy.

 • bratwody

  Oceniono 60 razy 36

  PZPN to tak samo jak PiS, Kaczor przegrywa wybory i nie odchodzi, a Lato ma odejść? ;-)

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 41 razy 33

  Ta wypowiedź dotyczy bez wyjątku każdej partii politycznej w Polsce.
  System który mamy to nie demokracja ale konstytucyjna dyktatura partyjna, a PiS to głowny budowniczy tego systemu.

 • kralik111

  Oceniono 39 razy 25

  Mlody posel PiS ma racje, szkoda tylko, ze nie potrafi sie przyznac do tego, ze jego partia to taka koscielna odmiana PSL. Przez 2 lata wspolnych rzadow z Samoobrona obsadzili wszystkie mozliwe stanowiska panstwowe w calej Polsce...;DDDDDDDDDDDDDD

 • xtalatx

  Oceniono 27 razy 23

  panowie z psl myślą, że właśnie po to istnieje partia polityczna. by ssać, ssać, ssać i zgarniać pod siebie

 • fjan

  Oceniono 26 razy 22

  Nie lubię PiS - u ale w tym przypadku mają rację, niestety. Warto by kontrolą objąć jeszcze te straże pożarne Pawlaka. Domyślam że tam się dopiero lody kręci.

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 22 razy 20

  Hipokryzja tych wszystkich idiotów powala - każda partia przez ostatnie 20 lat robi dokładnie to samo - Polska to taki kraj gdzie żyją Polacy, więc niech się nikt nie spodziewa uczciwości :)

 • elkipan

  Oceniono 18 razy 18

  Jestem dziadkiem, mieszkam w lesie, nie zamieniłbym się na życie w KRAWATOWIE. Proszę mi nie ubliżać, że jestem podobny do PSLowca!!!!!

 • c.t.k

  Oceniono 18 razy 16

  Mało jest ludzi,którzy jeżeli tylko dorwą się do koryta i "waadzy"-łatwo dają się oderwać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje