Taśmy PSL. Tusk przyjął dymisję Sawickiego

18.07.2012 10:25

Fot. Bartłomiej Barczyk / Agencj

Premier Donald Tusk przyjmie dymisję złożoną przez ministra rolnictwa Marka Sawickiego. Wniosek znajdzie się na biurku u prezydenta jeszcze w tym tygodniu. - Koalicja PO i PSL będzie pracowała dalej, wyłącznie pod warunkiem, że będzie zgoda koalicjanta na radykalne działania w obrębie tej dziedziny, za którą do tej pory odpowiadał - zaznaczył premier.
Zobacz także
Komentarze (255)
Taśmy PSL. Tusk przyjął dymisję Sawickiego
Zaloguj się
 • nora_syracuse

  Oceniono 44 razy 44

  A czy za dymisją ministra będą dymisje rodziny i "rodziny" w ministerstwie ?

 • kesik001

  Oceniono 45 razy 39

  No bo trzeba uzgodnić jakaś wersję którą "łyknie frajer wyborca".
  No i .....kradniemy daleeeejj;-))))

 • norman67

  Oceniono 38 razy 36

  Samoobrona lepsza niż PSL - mniej kradła. A może teraz Pawlak poda się do dymisji - szef tego całego korupcyjnego cyrku. Niewinne chłopięta z PSL-u;-)

 • amen-666

  Oceniono 32 razy 30

  Pawlak kilka lat temu powiedział publicznie, że nepotyzm jest dla niego zjawiskiem POZYTYWNYM.

  W cywilizowanym kraju natychmiast wyleciałby nie tylko ze stanowiska wicepremiera, ale z polityki w ogóle.

  W kraju rządzonym przez Donalda Tuska ten złodziej nie tylko zachował tekę wicepremiera, ale został po raz drugi koalicjantem partii rządzącej.

 • fjan

  Oceniono 28 razy 26

  Ludzie na leki nie mają a tu Karaiby, Kreta, Casablanka oczywiście za pieniądze ze spółek skarbu państwa. Fajna ta Polska.

 • fjan

  Oceniono 20 razy 20

  71 zł rewaloryzacji emerytom a reszta kasy w kieszeń. No i tak to życie się toczy. To są te wartości wyznawane przez elity polityczne.

 • ccc-bbb

  Oceniono 38 razy 20

  Tusk - doskonały "konserwant" aparatczyków z ZSL/PSL! To dzięki niemu i koalicji PO-PSL aktyw partyjny ZSL/PSL ma się doskonale, usadowiony w KRUS, ARR, ARiMR itp! Biznesmeny z ZSL/PSL mają w sumie 8 lat dostatniego życia za państwowe pieniądze.

  Podziękować Tuskowi - gdyby nie on PSL dawno by "wymarł"! A tak - chłopaki mają się coraz lepiej.

  Andrzej Śmietanko - 29 tys. zł miesięcznie plus 3 proc. prowizji od zysków Elewarru. - to na takich "aparatczyków" Polacy muszą dłużej pracować!

  Oczywiście Tusio siedzi cicho - jak coś złego się dzieje to Tuska nie ma. Ale jak trzeba zrobić propagandę, to do Godsona na obiad rządową limuzyną się bujnie. Błękitny 24, newcopter polastu i wyborcza dodadzą oprawę propagandową i wyborcy się cieszą, jaką to "fajną" Polskę mamy!

  A nawet wyborcza, gdzieś na "końcu" portalu alarmuje:
  "Nie przybywa etatów, realnie nie zarabiamy więcej - tak w skrócie można określić sytuację na rynku pracy. A ekonomiści dopowiadają: przestało się poprawiać, teraz będzie się pogarszać"

  wyborcza.biz/biznes/1,100896,12146656,Zastoj_na_rynku_pracy__Bedzie_gorzej.html
  Zielona wyspa nigdy się nie ziściła, "fajna" Polska już się kończy - pozdrowienia dla wyborców Tuska! Nawet fotoradarów za rządów "oświeconego" przybywa! A miało być tak pięknie.....

 • farah

  Oceniono 23 razy 19

  To jest mafijny system - PRZECIEŻ O TYM PROCEDERZE JEST POWSZECHNIE WIADOMO - rozkradają majątek państwowy i niszczą gospodarkę nie od dziś. Wąska grupa bonzów partyjnych kradnie na potęgę i doprowadza do upadłości przedsiębiorstwa publiczne. Potem przejmuje upadające zakłady za pieniądze wcześniej z nich wykradzione - tyle tylko, że za drobniaki, a następnie wysysa tkankę do cna.

  GDZIE JEST CBA!
  CO ROBI TUSK?
  ZA CO CI ZŁODZIEJE BIORĄ JESZCZE PENSJE URZĘDNICZE? Powinni dostawać tylko wikt i opierunek -
  ale w więzieniu!

  PS
  emerytura od 67 roku życia. Zgadnijcie dlaczego. Może dlatego, że w kasie publicznej brakuje środków?
  Czym to spowodowane? Zapytaj Sawickiego ..... i innych państwowych przedstawicieli narodu!

 • a-z2005

  Oceniono 18 razy 18

  Obok licznika Balcerowicza z "naszym" długiem powinien stanąć drugi, zliczający ile pieniędzy udaje się bezkarnie ukraść, przywłaszczyć, wydoić politykom i ich kolesiom. Założę się, że oba liczniki podążałyby synchronicznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje