"Taśmy PSL". Sawicki: Podaję się do dymisji

17.07.2012 18:02
Marek Sawicki i Waldemar Pawlak

Marek Sawicki i Waldemar Pawlak (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

Jutro podam się do dymisji - poinformował minister rolnictwa Marek Sawicki po spotkaniu z wicepremierem Pawlakiem ws. "taśm PSL". Spotkanie dotyczyło wykorzystywania dla własnych korzyści państwowego majątku przez ludowców związanych z podległą Sawickiemu Agencją Rynku Rolnego.
Zobacz także
Komentarze (266)
"Taśmy PSL". Sawicki: Podaję się do dymisji
Zaloguj się
 • quinc

  Oceniono 124 razy 94

  Marku, ta dymisja to czyn godny wielkiego męża stanu. Ustanowiłes nim nowe standardy w polskiej polityce. Wdzięczna ojczyzna Tobie tego nie zapomni. Potomkowie na Twoim pomniku umieszczą napis "Markowi Sawickiemu - Rodacy"

 • agap.e

  Oceniono 88 razy 72

  Ale go Pawlak wykończył.Dał się wrobić jak małe dziecko.

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 54 razy 42

  a czy Waldemar skończy tak jak Tymoszenko za swoje umowy gazowe ??
  .
  zacznijmy wsadzać polityków do więzienia tak jak niepodległa Ukraina

 • wojtekjeden

  Oceniono 49 razy 41

  I rozumiem że jutro Pan Sawicki idzie się zarejestrowac do Urzedu Pracy?

 • tinley

  Oceniono 36 razy 36

  Przecież PSL to struktura mafijna. Poparcie PSL oscyluje od kilkunastu lat na tym saym poziomie tylko dlatego że głosuja na nich totumfaccy poupychani w państwowych spółkach i ich rodziny. Wystarczy się przejsć do którejkolwiek z agencji, ośrodka badań rolniczych, doradztwa itd i zobaczyć kto tam pracuje... Nic dziwnego że gumiaki się tak trzymają jak mają zwarty elektorat trzymany w kupie obietnica żarcia przy państwowym korycie. Tą partię nalezy zdelegalizować, rozwiązac i powołac nowy PSL na nowo jeśłi w ogóle jest sens istnienia takich tworów. Witos w mogile się przewraca jak dochodzą do niego nowe wieści.
  Banda dorwała się do żłoba i frymaczy pieniądzem podatnika. najwięksi latyfundyści porobili się krusowcami, prezesami spółek. Kłopotki posżły na posade w ośrodkach utrzymywanych z kasy podatnika "ku pomyślności polskiej gęsi" i w żywe oczy bezczelnie ciągle kłamią. O obermajstrze pawlaku - herszcie całej tej szemranej załogi ogniowej nawet nie chce mi się pisac bo to człowiek który jest głównym sprawcą tego bajzlu który hodował od początku transformacji.

 • muchacho

  Oceniono 29 razy 29

  PSL poświęciło jednego *kolesia*, żeby mogło tą aferę przeżyć i pozostać na scenie politycznej.
  Oczywiście chodzi tylko o to, żeby w następnych wyborach znowu brać udział w podzale łupów jako tzw. *koalicjant* i obsadzić ponownie kolesiami wszystko co się da, a nie o jakąś tam uczciwość.

  A ja wam (PSLowi) szczerze życzę żebyście poszli na dno i znikneli na zawsze a nazwa waszej partii wypływała tylko co jakiś czas dzięki CBA i coraz to nowym sprawom o korupcję wytaczanym waszym byłym ludziom.

 • swan_ganz

  Oceniono 24 razy 22

  dlaczego usuneliście komentarz w którym pytałem m.in i was na tej Czerskiej o powody braku reakcji na doniesienia od pracowników ARR dot; wałków jakie odstawia tam agencja? Oni informowali i was i CBA i policję i Donalda i nikt kuziwa nie reagował... I dopiero teraz piszecie o tym gdy ktoś zdecydował, ze trzeba sopniewierać trochę PSL...
  Wczesiej nie mieliście śmiałości przeprowadzić ślędztwa dziennikarskiego? Dla was na tej Czerskiej ta afera to żadna nowina bo wiedzieliście o tym od dawna i nic z tym nie zrobiliście....

 • forumowiecgwna

  Oceniono 21 razy 21

  No, kazdy rok bez zmian w KRUS-ie i agencjach rolnych, czyli najwiekszych agencjach jakie mamy w naszym kraju to oczywisty powod do stwierdzenia "za dobry czas dla polskiego rolnictwa, za dobrze wypełnianą funkcję"...

  Dla rolnikow oczywiscie.

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 27 razy 19

  bierzmy przykład z Ukrainy - wsadzajmy polityków do więzień razem z kryminalistami. Niech sądy przestaną się bać !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje