Minister rolnictwa z zarzutami? Prokuratutra analizuje nagrania [TAŚMY PSL]

17.07.2012 07:37
Marek Sawicki

Marek Sawicki (Fot. Anna Bedyńska / Agencja Gazeta)

PRZEGLĄD PRASY. Według doniesień "Pulsu Biznesu" Prokuratura Okręgowa w Białymstoku analizuje nagranie rozmowy działaczy PSL i dzisiaj podejmie decyzję, czy postawi zarzuty ministrowi Markowi Sawickiemu w sprawie składania fałszywych zeznań.
Władysław Łukasik w rozmowie z Władysławem Serafinem sugeruje, że szef resortu rolnictwa skłamał podczas składania zeznań jako świadek w postępowaniu dotyczącym nieprawidłowości przy zatrudnianiu i zwalnianiu pracowników ARR. Jak donosi "Puls Biznesu", sprawę prowadziła właśnie białostocka prokuratura, która w 2009 r. skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Łukasikowi i innemu szefowi ARR Bogdanowi T. Obydwaj są oskarżeni o przekroczenie uprawnień.

Sawickiego nagranie "trochę bawi"

Marek Sawicki w rozmowie z "PB" przekonuje, że nie obawia się działań prokuratury. - Prokuratura powinna wszcząć sprawę, aby wyjaśnić wszystkie podejrzenia. Jestem spokojny o zeznania. Wiem, że mówiłem prawdę - podkreśla Sawicki. A co sądzi o samym nagraniu? Stwierdza, że trochę go śmieszy, a on sam na polityce się nie dorobił, a krajowi służy najlepiej jak potrafi.

- Przykre jest, że moją osobę próbuje się wiązać z jakimikolwiek nieprawidłowościami - mówi minister.Czytaj cały artykuł o działaniach prokuratury i ewentualnych zarzutach dla Sawickiego w dzisiejszym "Pulsie Biznesu"

Kwatera główna byłego ministra obrony Chin przerobiona na bar [ZDJĘCIA] >>

Zobacz także
Komentarze (161)
Zaloguj się
 • tetradrachma

  Oceniono 2 razy 2

  To temat rzeka. Można (o nim), ad ......mortui defecatam ! W każdy narodzie jest margines. W polskim, ten margines, to 50 % społeczeństwa a może i więcej !? Od kiedy ? Od zarania naszych dziejów. Dlaczego Żydzi, Czesi, Angole a nawet Ruscy mogą mieć narodowe "wartości" ? Bo ich kościoły były i są ......"narodowe". Katolicyzm jest watykański. No i nasi przywódcy. Ta straszna hołota, która -jak Kaczyński - przynęca motłoch bożonarodowym hasłem, a kręci prywatne lody jak Pawlak i inni.

 • razb1947

  0

  Nie ma na lekarstwa dla chorych a oni kradną

 • razb1947

  0

  To złodzieje a niepełnosprawnym zabrali ulgę na internet

 • cleryka

  Oceniono 3 razy 3

  Bagienko z Samoobrony przeniosło wzory do PSL. Czas juz posprzątać u Waldka,żeby tylko zdążyć przed tragicznymi skutkami.

 • j.fasola180

  Oceniono 7 razy -1

  @qnur11
  Kolego nie pisz głupot !!! Afera w Samoobronie została spreparowana ,żeby Samoobronę zniszczyć. Kaczyńscy i ich PIS a wcześniej Porozumienie Centrum ,to organizacja zbrodnicza i umoczona w rozliczne afery, stworzona tak jak wszystkie inne partie nie w wyniku demokratycznych przemian a w wyniku zmowy okrągłostołowej . Partii tej przydzielono zagospodarowanie ludzi głęboko ogłupionych przez agenturę Watykanu, oraz ludzi żyjących w głębokiej nienawiści do wszystkiego co Rosyjskie bo żyjących wciąż nadzieją na powrót na tereny z których zostali przepędzeni . Kaczyńscy to taka Polska Erika Sztainbach tylko ,że w stosunku do Rosjan. Samoobrona to była partia powstała z buntu przeciwko rozgrabiania i niszczenia najpierw wsi a potem przeciw niszczeniu całej gospodarki narodowej. To Samoobrona ujawniła pierwsza ,że w Polsce lądowały samoloty CIA z Talibami / dziś wie o tym cały świat/. Za to i za odważną obronę interesów Polski Samoobrona zapłaciła ogromną cenę . Przypomnij sobie jak ”niezależne media” ośmieszały posłów tej partii , jak organizowano przeciw nim nagonkę . Przypomnij sobie jak PIS / chciał rozwalić tę partię od środka próbując korumpować i przeciągać na swą stronę posłów tej partii. Z Serafinem akurat im się udało./ . PIS patrioci wywodzący się ze środowiska żydo-ubeckiego wraz ze swoimi sojusznikami PO i SLD rozpoczęli krucjatę przeciw Samoobronie i wreszcie im się udało. Nikt w tamtych czasach nie mógł się samodzielnie obronić przeciw tak zmasowanemu atakowi. Zniszczono całkowicie wiceprzewodniczącego Samoobrony jedynie na podstawie oskarżeń baby, której przypomniało się po pięciu latach, że była gwałcona. Kiedy , Andrzej Leper w czasie kampanii do parlamentu zaczął stanowić zagrożenie dla PSL to został skrycie zamordowany. Znamienne, że przez trzy dni prokuratura nie znalazła czasu by dokonać sekcji zwłok Wicepremiera Państwa Polskiego. Czyżby czekano aż np. tabletka gwałtu przestanie działać? Gdyby Samoobrona weszła do parlamentu to PO nie wprowadziłaby na pewno tych antyludzkich i antypolskich ustaw które już wprowadziła i które zamierza jeszcze wprowadzić niszcząc kraj do reszty.

 • kurzyrozumek

  Oceniono 1 raz 1

  v-ce prezes, v-ce premier kręcący całym interesem - to cały PSL

 • kretabis

  Oceniono 13 razy 11

  Oglądam wywiad Zelichowskiegow TVN 24. Co za klasa , zero wstydu, jedynie co tych gnojków martwi, to czemu to teraz to wypłynęło. Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto nami rządzi? Plebs i chamy!

 • 77qwerty

  Oceniono 3 razy 3

  a może by tak forum pod artykulem o interwencji ambasadora Izraela ?
  manipulanci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje