Janke: Media się kończą. Misja ma twarz Rutkowskiego

15.07.2012 18:46
Igor Janke

Igor Janke (Fot. Paweł Piotrowski / AG)

- Media, w tej formie, w jakiej je znaliśmy, kończą się. Nie pełnią swojej misji. Mówienie o tym, że kontrolują władzę, jest już tylko ściemą. Media to taki sam biznes jak każdy inny - pisze na blogu Igor Janke. To postscriptum do dyskusji, która wywiązała się w Loży Prasowej, gdy TVN24 przerwała ten program, by nadać konferencję Krzysztofa Rutkowskiego.
Komentarze (290)
Janke: Media się kończą. Misja ma twarz Rutkowskiego
Zaloguj się
 • kink4

  Oceniono 57 razy 47

  TVN niedawno zszedł na psy i spowodowali to kiedyś najlepsi i nagradzani dziennikarze. Poziom jaki teraz reprezentują jest żenujący. Jest to jednak stacja prywatna. Natomiast poziom TVP Idio, państwowej stacji za nasze pieniądze to już dno pod dnem. Dziennikarze sami ogłosili się IV władzą, okazuje się jednak że zabrakło inteligencji, wiedzy i uczciwości. Jakimi miernotami są dziennikarze, możemy codziennie się przekonywać.

 • koniepobetonie

  Oceniono 55 razy 43

  Idiotyczne było przerwanie programu p.Łaszcz dla Rutkowskiego. Dla Rutkowskiego !!!
  Oglądam TVN24, lubię tę stację, ale powyższy przypadek to kompromitacja.

 • hrabia_onejski

  Oceniono 41 razy 35

  Możecie mieć swoje zdanie i trzeba je szanować, ale.... Czy to jest normalne, by ciągle pokazywać Rutkowskiego z tą jego nadętą twarzą błazna? Czy ciągle w Polsce najważniejszym tematem dla zdrowych, normalnych ludzi jest mamusia Madzi, która zamordowała dziecko? Są granice dziennikarstwa i dawno już zostały przekroczone i to w bardzo złym kierunku. Mnie akurat nie rajcuje ta wściekła informacja o dupie Maryni, bo w Polsce są znacznie ważniejsze tematy . Czas może się wreszcie obudzić!

 • ninka4546

  Oceniono 42 razy 30

  nareszcie ktoś to powiedział głośno!!!! poziom telewizji jest żenujący! rok temu zlikwidowałam tv i...czuję się swietnie! mało tego...nie słucham radia (oprócz rmf classic) bo tam jest ta sama papka....muzyka? tego się nie da słuchać! Mam jeszcze internet .... niestety poziom serwisów jest poniżej dna ostatnio ...... czy naprawdę ktoś myśli że to co mówi pożal się boże Rudkowski kogoś obchodzi??? czy to ważne jak p.. słynna kibicka ubrała się na spacer z psem lub czy p. Doda ma bieliznę? to się podaje na głównej stronie!!!!! gdy widzę że p. Kaczyński powiedział...czy p. Kępa....na litość, przeciętnie inteligentna osoba jest w stanie domyślić się że....wszystko źle i Tusk jest winny. ZGROZA! niech ktoś pomyśli o przeciętnie inteligentnych widzach, czytelnikach, słuchaczach których interesują rzeczy ważne i opinie EKSPERTÓW a nie pożal się boże polityków na dany temat! Powiem szczerze......nie wierzę że coś się zmieni .... moi znajomi robią to samo.....IGNORUJĄ MEDIA .... i tu aż się prosi mocne słowo F..K.....szkoda nerwów

 • c0r1n

  Oceniono 32 razy 30

  Chociaż normalnie nie zgadzam się z Igorem Janke w wielu kwestiach, to jak to dzisiaj usłyszałem podczas audycji to i tak się dziwię, że obecni w studio nie parsknęli śmiechem. Przecież, to jakaś żenada pokazywać dziś Rutkowskiego, a co on ma niby nowego do dodania. Śmiech na sali, TVN24 schodzi na psy i tyle. Wiem, wiem, już dawno poziom tvn24 się zniżał, ale dziś jest tragicznie. No ale niech dają więcej informacji o Szakirze, Dodzie itd.

 • nienoto

  Oceniono 33 razy 29

  A dlaczego po prostu nie wyszli ze studia? Bo by im nie zapłacili?

 • prababka44

  Oceniono 28 razy 24

  Janke nie Janke, ale kogo obchodzi ta cała Madzia, jej mamusia i pan Rutkowski...

 • olewus.1

  Oceniono 36 razy 22

  Ciekawi mnie jedno. Dlaczego TVN24 nie rozwinie tematu w sprawie pewnego proboszcza, który doprowadził do śmierci swojego dziecka,noworodka ? Wygląda na to, że TVN24 boi się kleru i omija ich zbrodnie, jak psie kupy !

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12123187,_Glos_Wielkopolski___Na_plebanii_urodzil_sie_martwy.html

 • teacher

  Oceniono 28 razy 22

  Nie zawsze zgadzam się z Igorem Janke, ale w tym przypadku przyznaję mu absolutną rację. Przerwanie programu cyklicznego wyłącznie po to, aby pokazać "konferencję" Krzysztofa Rutkowskiego, ukazuje wyraźnie trend, jaki obiera TVN24 - do dzisiaj najbardziej wpływowy i najchętniej oglądany kanał informacyjny w Polsce, którego niedzielną wizytówką były cykliczne programy Ewy Ewart. TVN24 tym jednym posunięciem dyskredytuje się jako stacja misyjna, źródło rzetelnej i sprawdzonej informacji, traci swoją dotychczasową markę i styl oraz relegowany zostaje do ligi brukowców, tablidów i masówy ("all for sale") taakich jak Five, The Sun i The News of The World, które dla kasy i pozyskania kolejnego masowego odbiorcy pokażą i napiszą wszystko bez jakiejkolwiek cenzury i weryfikacji. Jutro będą o tym pisać wszystkie dzienniki i dyskutować wszyscy dziennikarze. Ale dobrze im tak....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje