Odwołać koncert Madonny? "Nie, niech występuje, kiedy chce" [WASZYM ZDANIEM]

14.07.2012 17:43
Wyniki sondy nt. koncertu Madonny

Wyniki sondy nt. koncertu Madonny (Fot. Gazeta.pl)

"Nie, każdy artysta ma prawo koncertować, kiedy chce" - odpowiedzieliście na pytanie, czy organizator powinien odwołać koncert Madonny w Warszawie z powodu żądań prawicy. Przedstawiamy szczegółowe wyniki naszej sondy, w której do godziny 17 wzięło udział ponad 9,2 tys. osób.
Prawicowe organizacje protestują przeciwko koncertowi Madonny w Warszawie ze względu na to, że ma się on odbyć w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. "1 sierpnia to polskie święto narodowe. Oddajmy hołd żyjącym i poległym Powstańcom, którzy ofiarnie walczyli za Ojczyznę. Nie pozwólmy zbezcześcić naszych świętości!" - apeluje Krucjata Młodych. Za odwołaniem koncertu jest też PiS.

W dzisiejszej sondzie zadaliśmy wam pytanie, czy uważacie, że organizator powinien odwołać koncert z powodu rocznicy powstania, bo tak chce prawica. Do godziny 17 zdecydowana większość z was była przeciw odwoływaniu imprezy.

"Nie, każdy artysta ma prawo koncertować, kiedy chce" - odpowiedziało 54 procent. "Koncert 1 sierpnia może budzić negatywne emocje, ale to nie powód do jego przeniesienia" - uważa z kolei 17 procent.

11 procent nie ma zdania, a 18 procent poparło odwołanie: "Tak, rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego to ważne święto, a Madonna jest bardzo kontrowersyjna artystką".

To wyniki na 17.00. Jeśli jeszcze nie oddaliście głosu w sondzie, a chcecie, nic straconego. Można to zrobić tutaj >>>
Komentarze (269)
Zaloguj się
 • cillian1

  Oceniono 13 razy 1

  debile katole - wykupcie bilety na Madonnę, i je spalcie na grillu!

  To będzie miało sens!
  Albo się odwalcie od LUDZI!

 • niepyszczyc

  Oceniono 7 razy -7

  a niech spiewa niech nawet ryzemu ,bulu, kaczce, rydzykowi na nosie siedzi i spiewa:przyjechalam tu zeby sie najarac mam samcow i jestam tu na hajcu

 • drasyr

  Oceniono 12 razy 4

  Powstanie Warszawskie jest niechlubnym zdarzeniem w naszej historii. Zginęło ok. 100 tyś ludzi w imię bzdurnie interpretowanej filozofii przez kierownictwo powstania. Dowódców powstania i całą wierchuszkę należało postawić przed sądem wojennym za nieprzygotowanie oraz braku zabezpieczenia tego ruchu. Obecnie politycy skrajnej prawicy chcą ponad wszystko wyeksponować te zdarzenie jako coś nadzwyczajnie ważnego. Ludzie pamiętają i znają wszystkie z tym zdarzeniem uwarunkowania. A koncerty typu Madonna nie mają nic wspólnego z kreowaniem martyrologii.

 • mzastaw

  Oceniono 13 razy 7

  Jakby sprawdzić daty to przez cały rok dzień w dzień byłyby jakieś świętości, obchody, rocznice itd. Na przykład 10 kwietnia, 1 września czy 4 lipca nie mówiąc już o 15 sierpnia, 3 maja czy 11 listopada należałoby nie urządzać żadnych imprez. Politycy! Zastanówcie się co za bzdury czynicie?

 • julianaugustyniak

  Oceniono 14 razy -8

  Same korzyści są z takiego protestu, bo prawicowcy mają reklamę i Madonna też. GW organizuje sondaż i pozornie wszystko jest OK. Tylko dlaczego mam wrażenie że, jedna z najważniejszych polskich rocznic została zdominowana przez celebrytkę?

 • ludwik.filip

  Oceniono 4 razy 2

  TO nie przeszkadza...1 sierpnia!...ROCZNICA !
  W Oswięcimiu 14.06.2012 w ROCZNICE 1 Transportu ŻYDÓW do AUSCHWIC ...Orkiestra dęta "rżnęła" marsze !...tylko nie wiem dla KOGO?
  próbowałem sie dowiedziec na Oświęcim Info. lecz do dzisiaj się nie dowiedziałem dla kogo ORKIESTRA TAK SKOCZNIE GRAŁA!??????

 • rolandokon

  Oceniono 6 razy 4

  może powinna przyjechać w kwietniu?

 • lubelskie

  Oceniono 16 razy -10

  W sondzie brały udział praktycznie same malolaty i to na tyle... Ja jestem młody i jestem przeciw bo Madonna ti kretynka .

 • abomingo1.1

  Oceniono 19 razy 15

  Zastanawiam się , kogo będą czcić ? Tych którzy rozpętali to piekło ? Czy te ponad 100-tysięcy cywili którzy zginęli w wyniku głupich decyzji organizatorów tego powstania !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje