Odwołać koncert Madonny? "Nie, niech występuje, kiedy chce" [WASZYM ZDANIEM]

Wyniki sondy nt. koncertu Madonny

Wyniki sondy nt. koncertu Madonny (Fot. Gazeta.pl)

"Nie, każdy artysta ma prawo koncertować, kiedy chce" - odpowiedzieliście na pytanie, czy organizator powinien odwołać koncert Madonny w Warszawie z powodu żądań prawicy. Przedstawiamy szczegółowe wyniki naszej sondy, w której do godziny 17 wzięło udział ponad 9,2 tys. osób.
Prawicowe organizacje protestują przeciwko koncertowi Madonny w Warszawie ze względu na to, że ma się on odbyć w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. "1 sierpnia to polskie święto narodowe. Oddajmy hołd żyjącym i poległym Powstańcom, którzy ofiarnie walczyli za Ojczyznę. Nie pozwólmy zbezcześcić naszych świętości!" - apeluje Krucjata Młodych. Za odwołaniem koncertu jest też PiS.

W dzisiejszej sondzie zadaliśmy wam pytanie, czy uważacie, że organizator powinien odwołać koncert z powodu rocznicy powstania, bo tak chce prawica. Do godziny 17 zdecydowana większość z was była przeciw odwoływaniu imprezy.

"Nie, każdy artysta ma prawo koncertować, kiedy chce" - odpowiedziało 54 procent. "Koncert 1 sierpnia może budzić negatywne emocje, ale to nie powód do jego przeniesienia" - uważa z kolei 17 procent.

11 procent nie ma zdania, a 18 procent poparło odwołanie: "Tak, rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego to ważne święto, a Madonna jest bardzo kontrowersyjna artystką".

To wyniki na 17.00. Jeśli jeszcze nie oddaliście głosu w sondzie, a chcecie, nic straconego. Można to zrobić tutaj >>>
Komentarze (269)
Odwołać koncert Madonny? "Nie, niech występuje, kiedy chce" [WASZYM ZDANIEM]
Zaloguj się
 • kenijro

  Oceniono 85 razy 69

  Niech każdy kto chce świętuje sobie rocznice powstania, kto chce leźć do kruchty -droga wolna, kto chce iść na koncert Madonny - jego prawo, a kto chce obalać browca przy grillu - niech obala.
  Niech partie i różne Zrzeszenia Ciot Wszlelakich odp..ą się od upodobań obywateli i przestaną organizować życie i czas wolny - innym. Takie nachalne wpierniczanie swoich 'wartości' INNYM to komusza maniera jest. Won z tym.

 • hanyszameryki

  Oceniono 67 razy 63

  Porozumialem sie ze znajomymi w Polsce. Potwierdzili moje przypuszczenie, ze obecnosc na koncercie Madonny nie jest obowiazkowa.

 • janadamf

  Oceniono 59 razy 57

  Ponownie zaczynaja nam mowic co, kiedy i jak mamy robic. To tak ja za komuny albo teraz w Malezji.

 • lowca_jeleni1

  Oceniono 56 razy 48

  do mlodych katoli: odczepcie sie od Powstania. Dosc zawlaszczania symboli przez margines, bo skonczy sie jak z ofiarami katastrofy smolenskiej. Ludzie zaczna nienawidziec ten temat

 • atero

  Oceniono 46 razy 40

  wychodzi na to że przybyło nam jeszcze jedno święto narodowe,pełne łkań i zawodzeń.czy będzie wolne od pracy i mszy?

 • bezebubol

  Oceniono 47 razy 39

  "krucjata młodych" -qrwa,nie wiem czy smiac się czy płakac? jakieś kato-narodowe zjeby które we wszystkim węszą spisek żydo-masoński i chcieliby Polski "wielkiej katolickiej"?! co za motłoch...
  ps-za Madonną nie przepadam ze względów artystycznych,ale mieszanie do wszystkiego[ do sztuki nawet przez pałe sz w szczególności] polityki jest chore i obrzydliwe!

 • ndizi

  Oceniono 43 razy 37

  A ilu z tych młodych i solidarnych pójdzie w ten dzień do kościoła? Mamy też im tego zabronić?
  Dla wielu ludzi standardy moralne i etyczne kościóła są nie do zaakceptowania.

 • dareoszek

  Oceniono 43 razy 35

  w tym kraju ktoś powinien się wreszcie zająć wyciszeniem dzwonnic - bo to co w tej chwili panuje jest niezgodne z konstytucją

 • mirafas

  Oceniono 43 razy 35

  Głupota. Codziennie, na całym świecie ktoś czci jakieś ważne dla niego rocznice. Tylko dlaczego ma to utrudniać życie tym, którym takie obchody są obojętne?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje