Pijany prokurator uciekał autem przed policją

Fot. Policja

Pijany prokurator został zatrzymany w Gliwicach przez policję - podaje Radio RMF FM. W nocy próbował uciec autem przed kontrolą i w trakcie ucieczki prawie potrącił jednego z funkcjonariuszy.
Jak podaje Radio RMF FM, w nocy w Gliwicach policjanci chcieli skontrolować mężczyznę, który wyraźnie pijany wsiadł do samochodu. Gdy podeszli do auta, kierowca ruszył. Stojący przed maską policjant na szczęście zdążył odskoczyć.

Samochód został zatrzymany na sąsiedniej ulicy. Okazało się, że kierowcą jest prokurator, miał dwa promile alkoholu. Szef Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach już zawiesił podwładnego w czynnościach i zapowiedział także postępowanie w tej sprawie.

Komentarze (98)
Pijany prokurator uciekał autem przed policją
Zaloguj się
 • 123rbr

  Oceniono 49 razy 47

  Ciekawe, czy wyrzucą policjanta z pracy tak jak to zrobili po interwencji abp Michalika?

 • jamj

  Oceniono 39 razy 37

  Najwyższy czas wprowadzić, wzorem posłów i sędziów, immunitety dla prokuratorów. Kto to widział, żeby prokurator nie mógł sobie z imprezy (często z udziałem sędziów) spokojnie do domu wrócić.

 • waldi_46

  Oceniono 33 razy 31

  co znaczy zawiesił już powinni sku...syna dyscyplinarnie zwolnić a tak będzie pobierał wynagrodzenie co najmniej przez rok , bo tyle będzie trwało mataczone śledztwo porąbany kraj i skorumpowany wymiar sprawiedliwości .

 • kingstonny

  Oceniono 26 razy 26

  Ale przeciez chlopiec ma immunitet !!! W demokratycznym kraju spedzil by noc w pudle, a potem, moze by wyszedl po zaplaceniu kaucji. Jego nazwisko i buzia by byly w lokalnej prasie.

 • kot2ka

  Oceniono 23 razy 23

  Takie świete krowy pracują właśnie w prokuraturach. Za chwilę się okaże że kolesie zatrzymanego pijaka będą go jeszcze bronili. I nie ma sie czemu dziwić, przecież to najbardziej skorumpowana instytucja, a żeby było śmieszniej to jeszcze tacy ludzie oskarżają innych o wiele bardziej porządnych od nich samych. Instytucja kpiarzy !!!!!!!

 • tenare

  Oceniono 22 razy 22

  "w trakcie ucieczki prawie potrącił jednego z funkcjonariuszy"

  Funkcjonariusz chciał uszkodzić własnym ciałem samochód pana prokuratora.

 • dziadekbronek

  Oceniono 21 razy 21

  Niewykluczone, że kilku gliniarzy lada dzień może stracić pracę...

 • michal1401

  Oceniono 23 razy 21

  pytanie czy stróż prawa nie okaże się być nosicielem pomroczności jasnej, chronioną immunitetem ofiarą napaści z bronią...;)

 • zelenyles

  Oceniono 22 razy 20

  W Polsce są grupy świętych małp które mogą robić wszystko i nikt im za to nic nie zrobi, cały aparat sądowniczy to jedna z tych grup.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje