Pijany prokurator uciekał autem przed policją

14.07.2012 12:50

Fot. Policja

Pijany prokurator został zatrzymany w Gliwicach przez policję - podaje Radio RMF FM. W nocy próbował uciec autem przed kontrolą i w trakcie ucieczki prawie potrącił jednego z funkcjonariuszy.
Jak podaje Radio RMF FM, w nocy w Gliwicach policjanci chcieli skontrolować mężczyznę, który wyraźnie pijany wsiadł do samochodu. Gdy podeszli do auta, kierowca ruszył. Stojący przed maską policjant na szczęście zdążył odskoczyć.

Samochód został zatrzymany na sąsiedniej ulicy. Okazało się, że kierowcą jest prokurator, miał dwa promile alkoholu. Szef Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach już zawiesił podwładnego w czynnościach i zapowiedział także postępowanie w tej sprawie.

Komentarze (98)
Zaloguj się
 • prof.gzymek

  Oceniono 1 raz 1

  Pojdzie na wczesniejsza emeryture -14 tys zl.

 • totyczyja

  Oceniono 1 raz 1

  Idioto!!!
  I do tego bufon.

 • phantomasa1

  Oceniono 9 razy 7

  Mam nadzieję,że funkcjonariusze nie wylecą z pracy,gdyby złapali gościa w fioletowej czapeczce, to wylecieliby migiem !

 • mgr_bezrob

  Oceniono 8 razy 8

  Spokojnie, temu panu nic nie grozi.
  Czy złodziej może się ubezpieczyć od łamania prawa?
  Bo prokurator może.

  www.nie.com.pl/art26402.htm

 • zniesmaczony111

  Oceniono 9 razy 9

  Zdarzenie to ukazuje nieco większy problem, problem bezkarności prokuratorów i sędziów a więc ludzi, którzy mają stać na straży praworządności a tak naprawdę stoją ponad prawem no bo jaka kara spodka tego prokuratora dostanie ustną naganę i dalej będzie utrwalał praworządność podczas gdy każdy inny obywatel dostałby wyrok. Można śmiało powiedzieć, że nasz kraj jest państwem prawa tylko na papierze a cała ta praworządność jest warta tyle ile papier na którym to napisano. O prawdziwej praworządności będzie można mówić wtedy i tylko wtedy, jeśli ludzie stojący na jej straży a więc sędziowie i prokuratorzy za każde naruszenie prawa będą odpowiadać jak wszyscy inni obywatel a jako ludzie szczególnego zaufania publicznego powinni za każde wykroczenie ponosić obligatoryjnie najwyższy wymiar kary z danego paragrafu. Instytucja immunitetu jest kpiną praworządności jest tworzeniem ludzi lepszej kategorii (tego nawet Orwell nie przewidział) i powinna być już dawno zniesiona, przecież oni nawet jak przejdą na emeryturę stoją ponad prawem i pozostają świętymi krowami.

 • koniu150

  Oceniono 4 razy 0

  "Ambasador Feinstein odwołany, bo poróżnił się z Sikorskim o rekompensaty dla Żydów?"

  w goownie jak zwykle zero komentarzy na temat pobratymców

 • szymek_50

  Oceniono 15 razy 13

  Nie wierzę, prokuratorzy nie piją z zasady. Poczucie odpowiedzialności w prokuratorskim organizmie odrzuciło by alkohol natychmiast, chyba, że prokurator czuł się podle i organizm nie zareagował.

 • zbigniew-3

  Oceniono 6 razy 4

  zamknąć go razem z gwałcicielami na 12 lat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje