Syn Sylvestra Stallone nie żyje. Nieznane są przyczyny śmierci

14.07.2012 08:33
Sylvester Stallone z synem Sage Stallone w filmie Rocky V

Sylvester Stallone z synem Sage Stallone w filmie Rocky V (Fot. HANDOUT REUTERS)

Sage Stallone, najstarszy syn amerykańskiego aktora Sylvestra Stallone, odtwórcy kultowych ról Rocky'ego i Rambo, nie żyje. Ciało 36-letniego mężczyzny znaleziono w piątek w jego mieszkaniu w Hollywood Hills.
- Nie wiemy nic o okolicznościach śmierci - powiedział stacji telewizyjnej NBC adwokat zmarłego George Braunstein. Jak podkreślił, Sage cieszył się dobrym zdrowiem i był w doskonałym humorze.

Miał zamiar ożenić się, pracował nad wieloma projektami filmowymi - dodał Braunstein, którego wypowiedź przytacza agencja dpa. Zastrzegł, że nie wierzy w pogłoski, jakoby przyczyną śmierci było "przedawkowanie". - Mamy do czynienia z tragedią - powiedział.

Ojciec zmarłego wydał oświadczenie, w którym nazwał syna "bardzo utalentowanym i wspaniałym młodym człowiekiem". Sage Stallone występował wraz z ojcem w filmach "Rocky V" i "Daylight". Sylvester Stallone wykreował kultowe postaci walecznego boksera Rocky'ego Balboa oraz odważnego żołnierza Rambo, specjalizującego się w ryzykownych misjach ratunkowych.

Zobacz także
Komentarze (71)
Zaloguj się
 • dublet

  Oceniono 11 razy -5

  Był na Liście Kaczyńskiego, jak Geremek, Blida, Lepper i Petelicki.

 • domin23

  Oceniono 10 razy 6

  Dlaczego artykuły w tym serwisie muszą być zawsze tak prymitywne, pozbawione konkretów i wyjaśnień. Czy gazeta korzysta tylko ze stażystów z funduszu osób niepełnosprawnych umysłowo? Oczywiście nie chcąc obrazić tutaj nikogo. Ja osobiście wstydziłbym się pisać takie artykuły i nie mam na myśli konkretnie powyższego tylko wszystkie pseudo naukowe, których temat brzmi zachęcająco i konkretnie a w środku to brednie i poziom dla moherowych beretów lub ludzi bez podstawówki. Wstyd mi za gazetę i czuję ogromne rozczarowanie.

 • inteq93

  Oceniono 4 razy -2

  Czemu jak umiera aktor lub ich dzieci (to tyczy się również muzyków itp.) to zwykle pierwszym powodem śmierci jest "przedawkowanie" i zapewne nie chodzi tu o proszek do pieczenia, tylko narkotyki, przecież to też ludzie... zwykli ludzie, którzy umierają na zwykłe rzeczy, choroby... nie tylko narkotyki są przyczyną śmierci.

 • zlota_20

  Oceniono 10 razy 2

  Kolejna ofiara iluminatów...

 • banuj_forgeda_durny_cenzorze

  Oceniono 36 razy -14

  A co mnie to kur.wa interesuje?
  Co to do ku... jest za news??? Na Pudelek z tym shitem!!!

 • ontos2

  Oceniono 21 razy 9

  "Miał zamiar ożenić się, pracował nad wieloma projektami filmowymi - dodał Braunstein, którego wypowiedź przytacza agencja dpa. "

  To w niczym nie przeszkadza w ćpaniu.

 • gre-gol

  Oceniono 25 razy 25

  Tragedia ojca dodatkowo cięzko naznaczonego przez los, nieuleczalną chorobą młodszego syna (obecnie 33-letniego, chorego na cięższą postać autyzmu, niemówiącego)

 • gre-gol

  Oceniono 39 razy 37

  Wielka tragedia dla każdego rodzica . Tu dodatkowo - na oczach całego świata, w oparach opery mydlanej i brudnych domysłów

 • vivapieniata

  Oceniono 39 razy 39

  Współczuję - rodzice nie powinni chować własnych dzieci.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje