Miliarder Hans Kristian Rausing aresztowany. Jest podejrzany o zamordowanie żony

13.07.2012 20:22
Eva Rausing z mężem. Zdjęcie z 1996 r.

Eva Rausing z mężem. Zdjęcie z 1996 r. (Fot. ALAN DAVIDSON AP)

Mąż Evy Rausing, jednej z najbogatszych kobiet w Wielkiej Brytanii, został aresztowany. Istnieje podejrzenie, że zamordował żonę - poinformowała londyńska policja. Decyzja o areszcie zapadła, mimo że wciąż nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci kobiety. Rausing na razie nie usłyszał zarzutów.
Ciało 48-letniej Evy Rausing znaleziono w poniedziałek w luksusowej rezydencji pary w Londynie. Wciąż nie jest znana przyczyna zgonu, a śledczy czekają na wyniki kolejnych testów. Na razie nie stwierdzono udziału osób trzecich, a śmierć Rausing oficjalnie traktowana jest jako niewyjaśniona.

Mimo wielu niejasności zdecydowano się na aresztowanie męża kobiety, ale i to nie przyniosło postępów w śledztwie. Na razie bowiem Hans Kristian Rausing przebywa w szpitalu. Mężczyzna wymaga leczenia i lekarze nie zezwolili na jego przesłuchanie.

Hans Kristian Rausing jest dziedzicem koncernu Tetra Pak. Jego żona była jedną z najbogatszych kobiet w Wielkiej Brytanii. Oboje od lat mieli problemy z narkotykami.

Zobacz także
Komentarze (22)
Zaloguj się
 • wessling

  Oceniono 2 razy 2

  Zdjęcie sprzed parunastu lat ?
  Ich w miarę najświeższe zdjęcia, nieco rozjaśniają obraz ( obraz nędzy i rozpaczy ) : theoriginalgreenwichdiva.com/eva-rausing-daughter-of-pepsi-executive-tom-kemeny-dies-of-a-drug-overdose-in-london-her-billionaire-husband-hans-kristian-rausing-arrested/35515/

 • ciotka_ltd

  Oceniono 7 razy 7

  Jego zona byla tak bogata ze wzgledu na wspolnote majatkowa, ktora malzonek odziedziczyl po tatusiu, a tatus po dziadku.
  Oboje zadna praca sie w zyciu nie parali, i oboje juz przed 40-tka byli zidiociali od nadmiaru wszelakich narkotykow twardych.
  Nie jest ciagle wykluczone, ze milionerka zacpala sie na smierc, natomiast jest calkowicie pewne, ze malzonek-milioner przebywa w szpitalu, bo tak jest nacpany, ze nie nadaje sie do zlozenia jakichkolwiek zeznan.
  I to by bylo na tyle - pieniadze szczescia nie daja.;)

 • zbycholj23

  Oceniono 2 razy 2

  Kasa rządzi światem. Przykre, ale prawdziwe.

 • harperk

  Oceniono 5 razy 3

  redahtury piszeta bzdury, to on jest spadkobierca fortuny TETRA PAK, ona tylko jego zona, nie na odwort

  przestance uzywac GOOGLe do tlumaczenia, bo robiom z was idiotow

 • jakbysietupodpisac

  Oceniono 8 razy 8

  Zawsze winny jest kamerdyner. Nie czytacie kryminałów?

 • mistrz_liu

  Oceniono 12 razy 12

  Bo z pieniędzmi jest tak jak z wódką: mądrym daje radość, głupim stwarza problemy.

 • sabukan

  Oceniono 17 razy 13

  Taki tekst jest bardzo dobrym wstępem do powieści sensacyjnej. Pieniądze, narkotyki, śmierć.
  Wiadomość prasowa be żadnej wartości, podniecanie się zasłyszaną plotką, sensacyjką, aby tylko zwiększyć liczbę czytelników, ilość reklam na stronie, a co za tym idzie, pieniądze... pieniądze. Kiedyś, na tym portalu było zupełnie inaczej

 • frank1947

  Oceniono 5 razy 3

  Chyba komus u gory podpadl to sie na niego ..... a tak to przeciesz "pies psu ogona nie urwie" jak to mowi stare przyslowie .... czytajcie, czytajcie bo dlugo bedzie czekac na podobna wiadomosc...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje