Młodzi katolicy protestują. "Madonna chce zakpić z Polaków"

Koncert Madonny w Stambule

Koncert Madonny w Stambule (Fot. YouTube)

PRZEGLĄD PRASY. Krucjata Młodych przy Instytucie im. ks. Piotra Skargi organizuje protest pod hasłem "Nie idę na Madonnę!" - pisze "Polska The Times". Młodzi katolicy założyli stronę Protestuj.pl, gdzie zbierają podpisy przeciwko koncertowi gwiazdy, który ma odbyć się 1 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Organizatorzy mają nadzieję na zebranie 100 tys. podpisów, które zamierzają wysłać do prezydent Warszawy, organizatorów koncertu i właściciela Stadionu Narodowego. Według przedstawicieli Krucjaty Młodych w momencie, kiedy cała stolica będzie obchodzić rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, Madonna po raz kolejny chce zakpić z Polaków. Ich zdaniem gwiazda podczas koncertów atakuje wiarę katolicką i obraża Jezusa Chrystusa. To nie koniec zarzutów, które wysuwają wobec niej. "Propaguje homoseksualizm, lubieżnie całując się z innymi kobietami, a także promuje pornografię, wykonując obrzydliwe gesty i pozy" - czytamy na Protestuj.pl.

Joachim Brudziński z PiS nie ma wątpliwości, że data koncertu nie jest przypadkiem. - To strategia marketingowa oparta na wywołaniu skandalu i napędzeniu lemingopodobnych osobników, którzy jeszcze o tym nie wiedzą - mówi dla "Polska The Times". Dodaje, że to próba wykorzystania "pożytecznych idiotów, którzy od ust sobie odejmą, aby kupić bilet na jej występ".

Czytaj cały atykuł o proteście Kurcjaty Młodych w "Polska The Times"

"Zapomniana artystka". Zobacz niezwykłe przedwojenne zdjęcia>>


Zobacz także
 • Protestujący przeciwko koncertowi członkowie ruchu Suwerenność Narodu Polskiego Koncert Madonny w rocznicę Powstania. Będą protesty?
 • Madonna na koncercie w Paryżu Front Narodowy pozwie Madonnę za swastykę na czole Marine Le Pen. "Wstrętne"
Komentarze (204)
Młodzi katolicy protestują. "Madonna chce zakpić z Polaków"
Zaloguj się
 • jamj

  Oceniono 94 razy 84

  Ja nie mogę patrzeć na wiszącego na krzyżu człowieka (każdy widok męki jest odrażający), a mimo, że nie chodzę do kościoła, muszę, bo wisi tego pełno wszędzie.
  Katoliccy fundamentaliści mają wybór - mogą nie iść na koncert i nie oglądać ani słuchać Madonny.
  Mnie "świeckie" państwo takiego wyboru nie daje i muszę oglądać to, czego nie chcę. Z zasłoniętymi oczami poruszać się nie potrafię, a i to do końca by mnie nie uwolniło od hałaśliwych obrządków KrK.

 • najlepszy.babel

  Oceniono 75 razy 67

  No to nie idźcie na koncert i dajcie ludziom nawiedzeńcy normalnie żyć ! Krucjatą to jest miesięcznice kaczora i jego wypierdków !

 • kroliklesny

  Oceniono 58 razy 58

  No, mlodzi katolicy- czy wam ktos nakazuje isc na jej koncert, albo ja ogladac? Wyluzujcie i pomodlcie sie do Bozi o rozumek!

 • snurfik

  Oceniono 46 razy 46

  Co Cie obchodzi Brudzinski na co ludzie wydaja SWOJE pieniadze?

 • brittany

  Oceniono 48 razy 46

  Nie ide na Madonne - no to nie idz.Jest demokracja.

 • banan125

  Oceniono 44 razy 38

  katole kompletnie zgłupieli na czele z panem Bredzińskim ....ale co isę dziwić skoro przykład idzie od biskupów - monopolistów na słuszność .....

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 39 razy 37

  Wykopmy religijny obłęd z naszego kraju, najlepiej na wschód, do ich prawdziwych mocodawców. A teczki SB, które klęcznikowy (nie)rząd im oddał, odbierzmy choćby siłą. Zaraz się okaże, ilu jeszcze (poza Hejmą i Wielgusem) strzelało czerwonym z ucha, i będzie to szokująco duża liczba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje