"Nawet Hofman i Wipler nie są naburmuszeni. Szkoda, że to się skończy"

"Szkoda, że ta fajna Polska tak szybko się skończy, fajna Polska, w której sympatię budzą rozradowani, a nie tradycyjnie naburmuszeni, posłowie Wipler i Hofman. Ten ostatni, gdy spuścił trochę powietrza z samego siebie, okazał się sympatycznym i radosnym kibicem" - pisze w "Gazecie Wyborczej" o nastroju podczas Euro Katarzyna Kolenda-Zaleska.
Kolenda-Zaleska pisze w swoim komentarzu w "Gazecie", że PiS ma problem: Euro okazało się sukcesem, a radość Polaków jest tak duża, że trudno to zepsuć. Co więcej, wg dziennikarki, nastrój ten może utrzymać się do końca turnieju, choć nasza reprezentacja już z niego odpadła.

"Opozycja więc jest w kropce. Co robić, jak się przebić przez ten nastrój euforii - także zagranicznych kibiców - wyraźnie Polską zachwyconych? Nauczyliśmy się błyskawicznie od Irlandczyków, że nawet po porażce można zachować klasę i nie tracić radości ze sportu" - podkreśla Kolenda-Zaleska.

Dodaje, że Polacy nie zwracają uwagi na gry między PiS-em a Solidarną Polską, prezesem a Zbigniewem Ziobrą i na odrzucenie przez tego ostatniego ultimatum PiS-u. "Tylko kogo to dziś obchodzi? Pewnie normalnie wiadomość byłaby na czołówkach we wszystkich mediach. Ale to wszystko wróci. Po porażce polskiej drużyny pewnie obudzą się polityczne demony" - dodaje dziennikarka TVN.

Cały komentarz w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".

Więcej o:
Komentarze (99)
"Nawet Hofman i Wipler nie są naburmuszeni. Szkoda, że to się skończy"
Zaloguj się
 • frankyy

  Oceniono 54 razy 42

  Sukces Polski jest klęską PIS

  Prezio żeruje na tragediach, trumnach i narodowych nieszczęściach

  Malkontenctwo i narzekanie to język PIS i ich popleczników dziennikarzy: Ziemkiewicz, pospieszalski, stankiewicz, etc

 • ragol

  Oceniono 42 razy 36

  Skończy się euro i znów media wyciągną na tapetę te bandę kretynów z tymi ich krzyżami, patriotyzmem...
  Znów będzie brudno, szaro i do dupy.

 • tetradrachma

  Oceniono 38 razy 22

  Silna partia opozycyjna, składająca się z ludzi mądrych, moralnych i oddanych Polsce, znających się na sprawach międzynarodowych i gospodarczych jest nam potrzebna. Dlatego trzeba ze wszech miar przeciwstawiać się PiS-owi.

 • jamcijest44

  Oceniono 27 razy 21

  Prezes wreszcie spał dobrze. Obudził się rześki i świeży jak cera Szczypińskiej. Wreszcie na tym cholernym Euro coś poszło tak jak należy. Ta banda patałachów wtopiła z Czechami (Jego to zresztą nie dziwi, raz jak leciał nad Czechami widział tam mnóstwo świateł, a u nas ciemno jak u Goodmana w d…), więc niech się Tusk ma z pyszna, uzurpator jeden! Trzeba było nie haratać w gałę w każdej wolnej chwili, tylko słuchać Jego światłych rad. Już kiedy oglądał mecz z Grekami w towarzystwie kwiatu polskiego kibolstwa: Płaszczaka, Bredzińskiego i Rycha Cz. zwierzył się im, że On to by ustawił Polaków znacznie lepiej (najpierw wprawdzie zaczął ustawiać tych drugich, ale mu powiedzieli, że nasi w białych grają, a nie w niebieskich, bez sensu zupełnie). Ten Szczęsny taki wysoki, to by dobrze grał w ataku, a i czerwonej kartki by wtedy nie dostał, a w bramce by postawił Rybusa, bo mały i zwinny, to by sobie świetnie poradził, w najgorszym razie Sandomierskiego, bo długo nie trenował, więc zagrałby „na świeżości” (słyszał gdzieś, że się tak mówi). Ale przede wszystkim, jak słusznie zauważył poseł Tomaszewski (a on się zna przecież!), tego francuskiego śmiecia i te niemieckie odpady w ogóle wykopałby na Księżyc. No i co to w ogóle za pomysł, żeby wystawiać Tytonia! Nawet dziecko wie, że tytoń szkodzi… Już miał z tej radości kota pogłaskać po głowie, gdy naraz na oblicze (o pardąsik, na Oblicze) wypełznął mu grymas zwątpienia i zaniepokojenia. A co jeśli to SPiSek? Co jeśli Tusk z Putinem specjalnie to ukartowali: przed meczem hel rozpylili, jakiś pancerny rodzaj trawy na boisku zasiali, w przerwie naszych chłopaków na zły kurs i złą ścieżkę skierowali…? Straszliwe implikacje tego podejrzenia tak go poraziły, że aż poczuł dyspepsję w połączeniu z nietrzymaniem stolca, i w tym momencie wiedział już na pewno: przez tego cholernego Tuska znów będzie źle spał, a rano znów obudzi się jeszcze bardziej wku.rwiony niż zwykle…

  [kolejny (piąty) odcinek bajki o wujku Jarku już wkrótce...]

 • kopalnia3

  Oceniono 17 razy 13

  Nie ma co się łudzić - smutasy powrócą. Wróci Smoleńsk,brzozy,sztuczna mgła i Macierewicz.

 • hrabia_onejski

  Oceniono 17 razy 13

  Tak się zastanawiam od pewnego czasu - która Polska jest normalna? Ta przed euro, czy ta w trakcie? I którą normalność Polacy wolą (piszę o POLSCE, NIE O WOLSCE) .
  Najbardziej się boję, aby Hofman i Prezes nie zechcieli być w miarę "normalni", bo nie znam ich skali normalności w tej sprawie. Nich pozostaną już takimi, jakimi są, bo wiadomo czego spodziewać się po takich ....

 • hans_close

  Oceniono 20 razy 12

  Wiadomo co robić aby popsuć Polakom Euro i samemu siedzieć cicho pod kamieniem, trzeba nasłać na gości Euro "prawdziwych Polaków", czyli agresywnych kiboli bandytów a wtedy skończy sie sielanka i zacznie się od nowa Smoleńsk i "wina Tuska".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX