Komentarze (230)
"Uwielbiał spotkania z Tuskiem. Miał do niego wręcz słabość". Bielan o Lechu Kaczyńskim
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tadek-1

  Oceniono 12 razy 8

  Lech kaczynski tak bardzo szanowal Tuska, jak bardzo ciezko przyszlo mu podpisanie nominacji Tuska na premiera. Lech to wlasnej zony nie potrafil szanowac. Gdy sekciarz Rydzyk obrazil Marie Kaczynska nazywajac ja na skroty i zeby poddala sie eutanazji. Ten tchorzliwy "kartofelek" nie potrafil strzelic Rydzyka w pysk. Nasz milutki prezydent tak bardzo kochal ludzi: "spieprzaj dziadu", "malpa w czerwonym", czy "Stokrotka, stokrotka, jest pani na mojej krotkiej liscie, pozaluje pani tego, wykoncze pania, nie obronia pani agenci sluzb specjalnych". O, jak on kochal Tuska.

 • angharad

  Oceniono 10 razy 8

  Głupi Bielan raz jedyny w swoim marnym życiu ma okazję być kimś to ze strachu ogon pod siebie i proces wytacza.
  A co do Lecha, no cóż, wszyscy wiedzą, że to był baranek (w porównaniu).

 • pan_paradoks

  Oceniono 10 razy 8

  Trzeba przyznać, że z tego wypływa całkiem przyjemny obraz Lecha Kaczyńskiego. Jako zwykłego człowieka, który to ma i swoje fanaberie i zwykłe sprawy i "utarczki" rodzinne.

  Bielan raczej powinien być zadowolony z tego "wywiadu" bo podejrzewam, że wielu ludzi teraz bardziej "uśmiechnie" się do Lecha Kaczyńskiego :)

  A co do meritum konfliktu... Nie rozumiem co znaczy, że jak to było rok temu to się informację zdezaktualizowały??? Jak opowiadał o wydarzeniach które miały miejsca 4 - 5 - 9 lat temu to chyba zawsze będą takie same i raczej nic się nie przedawnia bo to po prostu fakty z przeszłości... No chyba, że tu chodzi o to, że to teraz nie pasuje do "linii politycznej", nie wolno przedstawiać Lecha Kaczyńskiego jako człowieka tylko jako świętego??

  Szczerze mówiąc całkowicie nie rozumiem o co Panu Bielanowi chodzi?!

 • idiot_hunter

  Oceniono 8 razy 8

  No ale o co chodzi temu całemu Bielanowi? Przecież nic złego w tym wywiadzie nie ma, wręcz przeciwnie, same sympatyczne rzeczy. Jarusia się ten chyba pacan boi, tak na wszelki wypadek...

 • nietyp

  Oceniono 9 razy 7

  Ufff... Siedem butelek wina??? Toż to menel zwykły nie da rady takiej ilości wciągnąć!!! Ale Bielan odbieli Zimnego Lecha... I jeszcze do tego lubił Tuska... Wawel ma już z głowy. Rydzyk już zbiera podpisy.

 • suche_majtki_na_dnie_morza

  Oceniono 9 razy 7

  jak historia może być zdezaktualizowana panie bielan? czyżby pan kłamał w wywiadzie jak zwykle zresztą?

 • rawahecht

  Oceniono 11 razy 7

  "Jeszcze nie byliśmy wtedy po imieniu - wspominał, dodając, że w momencie, w którym dawny prezydent mu zaproponował przejście na "ty", rozpłakał się."

  To tyle, na temat "kondycji psychicznej" Bielana.

 • durak-pytak

  Oceniono 7 razy 7

  Czy czlowiek "urzedujacy" do polnocy jest w stanie rano logicznie myslec?? Przed tak wazna patriotyczna impreza? Czyzby Rosjanie mieli cos wiecej od "pijanego jenerala" i telefonu?

 • aurita

  Oceniono 6 razy 6

  Bielan opowiadal o Lechu Kaczynskim jako o normalnym czlowieku? to to jest takie wstydliwe?

  ja juz nic nie rozumiem...

 • vomitorium1

  Oceniono 6 razy 6

  ”Powiedziałem, że nie, bo nie mam kota.”
  (a ja uważam
  że pan ma)

 • kinoman1920

  Oceniono 10 razy 6

  "dawny prezydent mu zaproponował przejście na "ty", rozpłakał się."

  ja cie krece - to wrazliwy chlopiec ten Bielan :)) a tak serio to sie nie dziwie, ze tak protestuje - bo z tego wywiadu wylania sie obraz nieudacznika Bielana i nieco glupawego, leniwego prezydenta.

 • mineyko

  Oceniono 10 razy 6

  Ach nasz Bielanie, krynico dobrych wiadomości!
  Parla, parla!

 • kaczopisakus

  Oceniono 8 razy 6

  Bardzo dobrze zrobiła p.Torańska. Dobrze będzie jeśli te sprawy opisze też w swojej książce. Napewno
  będzie bardzo ciekawa. Już ustawiam się w kolejce przed księgarnią.

 • vounsky

  Oceniono 8 razy 6

  Zęby bolą od czytania tych rzewnych wspomnień.
  Chciał zrobić laurkę dla ciamciaka, a zrobił z niego i siebie idiotę.

 • sztucznamgla

  Oceniono 16 razy 6

  jedyne co dobrego z tego wynikło, to jasne potwierdzenie od osób trzecich, ze Lech Kaczynski był alkoholikiem, a co za tym otaczajac sie podobnymi ludźmi, jak choćby pewien generał - mógł doprowadzić do wymuszonego ladowania w Smolensku

 • efz

  Oceniono 5 razy 5

  Awantura o nic. Wywiad czytałem i w sumie wyłania się ludzka postać z Kaczyńskiego (choć pis uważam za najgorsze zło jakie mogło spotkać nasz kraj). Podpadł Jarkowi w tym wywiadzie, to pewne. Pewnie się boi, chłopina marna...W tej awanturze PoPis,po takim "wywiadzie", nigdzie nie zagrzeje miejsca. A tu jeszcze ten rozwód..., weź się za jakąś robotę lepiej.Albo naukę, boś kolego studiów, zdaję się, nie ukończył.

 • cyklista

  Oceniono 5 razy 5

  Dla przypomnienia: Bielan to ta szuja, która publikowała świeże fotki sarkofagu jeszcze ciepłego Kaczyńskiego.

 • j.fasola180

  Oceniono 7 razy 5

  Tak rodził się POPIS. Tylko głupim "polaczkom" wciskano kit ,że oni ze sobą rywalizują.

 • naprawdetrzezwy

  Oceniono 9 razy 5

  Oj, to prawie tak jak z Kim Ir Senem czy Ceaușescu!

  " w momencie, w którym dawny prezydent mu zaproponował przejście na "ty", rozpłakał się."

  SANTO STUPIDO!
  ;>

 • omidas

  Oceniono 9 razy 5

  A PiS nadal jak zwykle boi się prawdy, bo prawda w oczy kole. I Bielan się im naraził, że uchylił rąbka tajemnicy. Teraz chciałby się wycofać, ale jest za późno. Ludzie już wiedzą jak było naprawdę. Z książki
  red. Torańskiej dowiedzą się pewnie jeszcze więcej.

 • sengi

  Oceniono 5 razy 5

  Bielan czas zabrac się za normalną robotę!
  Do PiS-u masz wrota zamknięte.

  Więc zapraszamy do Polski!
  Umowa zlecenie i najniższa krajowa czekają.
  Pasuje?

 • mi_nerwy

  Oceniono 5 razy 5

  Pewnie odczuwał satysfakcję ludzika nomenklaturowego jak profesor po WUML!
  Ja to mo mz 5 inzynierów i episkopat jak KC PZPR!
  Żona była pewna, a on zasygnalizował, że jest okoliczność, która przesadzi o jego wygranej, w piatek gdzieś o 16 godz. przed cisza wyborcza.
  Dziadek z wehrmachtu i cisza wyborcza!
  Manipulant tragedii!

 • bnch

  Oceniono 5 razy 5

  W tych fragmentach nie ma ani jednego zdania, które można by uznać, za kontrowersyjne. Bielan pokazał ciekawą kuchnię polityki, która i tak jest tajemnicą poliszynela. A jak to już między panią Torańską i panem Bielanem było, to nie osądzam, bo nie wiem.

 • cyklista

  Oceniono 4 razy 4

  Siedem butelek wina?!?! Nawet jeżeli przyjąć, że Tusk i Kaczyński to dwa naczelne polskie menele, to nie wierzę żeby byli w stanie obciągnąć siedem pełnowymiarowych butelek wytrawnego. Ale zaraz, zaraz .... Była słynna afera z "małpkami" zamawianymi przez Pałac za czasów Kaczyńskiego. Więc może nie siedem butelek, tylko siedem lotniczych buteleczek. Taki sprytny wybieg, żeby prezydenta chronić przed ochlajstwem.

 • alebyk

  Oceniono 6 razy 4

  No, Teresa, wydymałaś go, musisz przyznać.

 • zuuuraw

  Oceniono 10 razy 4

  Co za łajza jedna z tego Bielana.
  "rozpłakałem się, jak prezydent przeszedł ze mną na Ty", po czym lezie do takiej medialnej tuby propagandowej jak Newsweek podLiza, nie mylić z normalnym Newseekiem, i wyciąga różne kawałki żeby zaspokoić najniższe instynkty czytelników podLliza. Co za menda ! "miał słabość do Tusk" ! Może , panie Bielan, pójdzie pan krok dalej, może po prostu w nim się zakochał ?
  Natomiast to co zrobił podLiz i jego gazeta nie dziwią mnie ani trochę, dziwię się tylko wydawcy, Axel Springer, ze pozwala żeby jego gazeta o takim, uznanym tytule staczała się do poziomu magla.

 • ted_imigrant

  Oceniono 10 razy 4

  Kilka refleksji o profesorze Lechu Kaczyńskim. Świadomie napisałem PROFESORZE. Prezydentem RP owszem był. Był jednak LEPSZYM Profesorem niż Prezydentem.
  1) Profesor Kaczyński dostrzegał i nigdy nie akceptował polityki pojmowanej tak, jak za czasów Nerona, czy Kaliguli. Demokracji WODZA. Dostrzegał wodzowskie inklinacje swego brata. Koalicja PO-PiS umarła wraz z pojawieniem się na jej arenie dwóch SKU.............RWIELI. Jana Marii Rokity (PO) i Jarosława Kaczyńskiego (PiS). Dwie TĘPOTY pozwoliły rozwalić wszystko. Wszak RP potrzebuje TYLKO JEDNEGO WODZA.
  2) Wyobrażacie sobie, że Prezydent Kwaśniewski pozwala swojej żonie wnoszenie na pokład samolotu "czegoś" co się nazywa reklamówką???? NIE. Nie musiał tego robić! Pani Jolanta Kwaśniewska osobą publiczną była od lat. A w przypadku Państwa Kaczyńskich taki "klops". KLOPS, który świadczy o tym, jak daleko żyli problemami polityki.
  3) Większość z nas wypomina Prezydentowi Kaczyńskiemu lot do Tbilisi. Spróbujcie zrozumieć! Spróbujcie zrozumieć KOGOŚ, kto nie rozumie CO TO ZNACZY BYĆ PREZYDENTEM KRAJU!!! Profesor Kaczyński NIE ROZUMIAŁ CO TO ZNACZY BYĆ PREZYDENTEM KRAJU!!!. Jak marionetka, wystartował i SUKCES. SUKCES, którego nie potrafił ZROZUMIEĆ. Więcej, nie potrafił mu podołać!
  4) RATUNEK!!!! Stalinowsko-Hitlerkowaty (od jednego i drugiego dzieli pana, panie Jarosławie PRZEPAŚĆ wrodzonej inteligencji) braciszek bliźniak. Pamiętacie film Woody Allena FIGURANT???? Zarzuty, komisje, pierdoły, itd.
  5) Sterować KIMŚ można. Nawet powstały odpowiednie dziedziny "nauki": psychotechnika, socjotechnika. Tyle, że Pan Profesor był sterowalny TYLKO NA CHWILĘ. Świadczy o tym chociażby 7 butelek wina wypitych z Premierem Tuskiem.

  Panie Profesorze Lechu Kaczyński,
  szkoda, że wlazł Pan w to polityczne gó... uprawiane przez radykałów typu Pana brat, Jacek Kurski, czy ZZ-Zero. Dziś, jak profesor prawa pracy byłby pan bardziej potrzebny niż wtedy, gdy jakiś kutafon chciał, by został Pan Prezydentem Najjaśniejszej Rzeczpospolitej (tego się trzymajmy: zawsze o RP mówił Pan Najjaśniejsza). Ciekawe! Czwarta Panu nie pasowała????

 • dziadekjam

  Oceniono 8 razy 4

  Może to "uwielbienie i słabość Lecha Kaczyńskiego do Tuska" tak wkurzyły Jarusia, że poczuł się "zdradzony" i ....

 • rossonero9

  Oceniono 3 razy 3

  juz nie mial z kim gawędzic.. tylko z pętakami

 • lodzermensz1

  Oceniono 7 razy 3

  Zmanipulowane czy nie - nie wiem.
  Ale z tego co czytam wychodzi całkiem normalny człowiek.
  Mojej opinii nie zmieni - to nie był polityk wybitny. Raczej przeciętny, miejscami mierny, a wręcz szkodliwy, choć miewał przebłyski chwały. Ale wygląda na to, że był człowiekiem. Tak po prostu.
  Chciałbym kiedyś dowiedzieć się podobnych rzeczy o Jarosławie. Bo na razie w moich oczach wygląda na obłąkanego maniaka. Chciałbym kiedyś dowiedzieć się, że też jest człowiekiem i choć trochę zrozumieć pobudki jego działań...

 • cyklista

  Oceniono 3 razy 3

  Nie to nie. Napisać "wywiad nie autoryzowany" i publikować. W demokratycznym państwie publikacji polityk zakazać nie może.

 • pogodny100

  Oceniono 3 razy 3

  Bielan, juz sie nie wybielisz, zimna d...

 • vinogradoff

  Oceniono 3 razy 3

  Pan Bielan moze w ten sposob nakrecac zainteresowanie ta ksiazka a byc moze i sam pokusi sie o spisanie swoich wspomnien ze spotkan sluzbowych z poleglym juz panem Prezydentem Kaczynskim?. Nicolaus von Belov, pulkownik lotnictwa i oficer lacznikowy Luftwaffe u pana Hitlera spisal w 1980 roku na 500,- stronach swoje wspomnienia z pracy z panem Hitlerem i jest to bardzo wartosciowa ksiazka wielokrotnie wznawiana i tlumaczona na wiele jezykow a wspomnienia sa bardzo autentyczne i zawieraja wlasne oceny i spostrzezenia Autora i w sumie przedstawiaja w zupelnie innym swietle osobe pana Hitlera niz naucza sie tego w ramach historii w szkole. Jesli pan Bielan byl bliskim wspolpracowniekiem pana Prezydenta i przez dluzszy czas to z pewnoscia mialby co opisac i bylaby to ksiazka poszukiwana przez czytelnikow.

 • cezar85

  Oceniono 3 razy 3

  szkoda,że za życia nie dał się poznać jako fajny koleś

 • popijajac_piwo

  Oceniono 7 razy 3

  Kanonizujcie Lecha od razu, bo się ewidentnie święty marnuje.

 • siekier35

  Oceniono 5 razy 3

  biedny adaś nie załapał kasy z odszkodowania?

 • dublet

  Oceniono 5 razy 3

  Czyli mamy potwierdzenie, że Lech to był pierdoła niezrównoważony psychicznie.

 • dananiasz

  Oceniono 3 razy 3

  czekam teraz na rewelacja w stosunkach np kurski jp2

  przeciez bielan to spin doktor jak takiemu człowiekowi mozna ufac???????

 • jan.urbaniak1

  Oceniono 7 razy 3

  Solidaruch to tylko solidaruch. Co można od takiego wymagać ?

 • bez_alternatywy

  Oceniono 5 razy 3

  Bielan to jednak kre_tyn, samo gadanie z pismakiem upoważnia pismaka do publikacji i tyle w temacie, jak chciał Bielan pogaworzyć to mógł sie udać z tym do mamusi

 • nex_us

  Oceniono 5 razy 3

  Siedem butelek winiacza na dwóch to niezły wynik. Ja padam po góra dwóch a ci w parę godzin ponad trzy na łebka.

  W każdym razie te stosunki Tusk- Kaczyński to żadna niespodzianka po tym jak mikrofony wychwyciły ich gadkę w Brukseli (słynna wojna o stołek). Gadali ze sobą jak starzy kumple.

 • legrange

  Oceniono 7 razy 3

  "Obaj byli już mocno pijani. Tusk mu się zwierzał i Leszek zwierzał się Tuskowi. I Tusk w nocy, sam z siebie, powiedział mu, że nigdy nie próbował." - a, czy się zwierzali kto nie trzymał rączek na kołderce?

 • gold_berg

  Oceniono 11 razy 3

  ... dobry sen prezia - rzecz bezcenna - ponad 90 ofiar...

 • gold_berg

  Oceniono 7 razy 3

  dobry sen prezia - rzecz bezcenna - ponad 90 ofiar...

 • drugimammoth

  Oceniono 7 razy 3

  "odwieźć od tego pomysłu" ???

 • w28

  Oceniono 2 razy 2

  Siedem butelek na dwóch? Misie? Nowak w motorówce nasłany przez Bielana (przez okno zerkał czy przez dziurkę od klucza) ? O tym powinni nakręcić film, Zapowiada się komedia absurdu.

 • m012ac

  Oceniono 2 razy 2

  "Jeszcze jeden został". "Nie martw się,mamy jeszcze jedną tutkę".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX