PiS dogania PO. Przewaga partii Tuska jest nieznaczna

PO traci poparcie, PiS zyskuje - wynika z najnowszego sondażu SMG/KRC dla ?Faktów? TVN i TVN24. Na partię Tuska chce głosować 29 proc. Polaków, na PiS - 26 proc.
W porównaniu z sondażem z 27 stycznia Platforma traci 4 punkty - chce na nią głosować 29 proc. PiS zyskał 4 punkty i ma 26 proc. poparcia.

Dobry wynik Ruchu Palikota, który ma 14 proc. (poprawa o 1 punkt procentowy), i SLD z wynikiem 11 proc. (poprawa o 3 punkty).

PSL tym razem nie dostaje się do Sejmu - 4 proc. W styczniu na ludowców chciało głosować 9 proc. ankietowanych. Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego może liczyć na 3 proc. poparcia, PJN na 2 proc., a Solidarna Polska na 1 proc. Sondaż został zrealizowany 16 marca na grupie 1004 dorosłych Polaków.

Więcej o:
Komentarze (480)
PiS dogania PO. Przewaga partii Tuska jest nieznaczna
Zaloguj się
 • jaklucz

  Oceniono 66 razy 32

  Spoko, w decydującym momencie prezes palnie coś takiego, że wszystkim kapcie spadną i PiS przegra nawet z Polską Partią Meneli im. Elżbiety Kruk.

 • com.bi-nerki

  Oceniono 65 razy 29

  Jak się tak traktuje swoich wyborców to nie ma się co dziwić. Głosowałem zawsze na PO, z pozycji drobnego przedsiębiorcy i nic się nie zmieniło. Każdy urzędnik skarbówki może mi w mig rozwalić firmę. Nawet NIK może nas śledzić i inwigilować, o różnorakich służbach nie wspomnę. Budują policyjne państwo. Taki jestem wkurzony, że nawet mnie nie przeraża wizja Fotygi jako szefowej MSZ.

 • led2007

  Oceniono 30 razy 18

  Do wyborów jeszcze daleko, do tego czasu piss-prezes tak nawywija, że mu opadnie nawet to, co mu nie stało....

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 35 razy 17

  Demografia ma głęboko w du'pie politykę.EMERYTUR NIE BĘDZIE wszystko jedno, czy będzie rządzić PO czy głupie PiSdy. Nie ma dzieci do pracy na dziadków - nie ma emerytur. PiSdy u władzy zrujnują nasz kraj JUŻ TERAZ, bo z pustego w próżne nie naleje. Ja jestem przygotowany na pracę aż do śmierci. Nie ma w tym nic złego, bo praca jest fajna, a emerytury to wynalazek ostatnich 100 lat. Przez tysiące lat nie było żadnych emerytur i ludzie jakoś żyli. PRZYTŁACZAJĄCA WIĘKSZOŚĆ LUDZI NA ZIEMI NIE MA ŻADNEJ EMERYTURY i nikt z tego powodu nie płacze. Gdyby utrzymać przywileje emerytalne nasza gospodarka się załamie, bo trzeba by płacić chyba 95% podatku, aby to wszystko utrzymać.Młodzi tego nie wytrzymają. Będzie konflikt pokoleń. Za PiSdami głosują tylko stare głupie dziady, które nic nie rozumieją. NA EMERYTÓW ZAWSZE PRACUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE MŁODZI. Nie było, nie ma i nie będzie żadnych oszczędności. To co płacicie teraz jest na utrzymanie dzisiejszych emerytów - NIE NA WASZĄ EMERYTURĘ. NA WASZE EMERYTURY NIKT NIE ODKŁADA I NIE BĘDZIE ODKŁADAĆ. Jakiekolwiek wyliczenia przyszłej emerytury można sobie w du'pę wsadzić.

 • waw-el

  Oceniono 23 razy 15

  po 22 latach zadna z tych parti nie zasluguje nawet na 1% poparcia..... ci ludzie to szkodnicy..... wymienic na nowych...... nie ma ludzi niezastapionych.

 • bbasia5

  Oceniono 23 razy 13

  Oto strategia Tuska - nakłamać durnemu narodowi i podjąć działania pod publikę - np. wziąść kościelny ślub, żeby naród katolicki na niego zagłosował. Nagadał głupot o cudach gospodarczych, wzroście PKB, zielonych wyspach, krainie mlekiem i miodem płynącej - a teraz podnosi wiek emerytalny do 67 r.ż. W cudownej zielonej krainie, jaką Polska jeszcze była przed czterema miesiącami tak szybko wszystko się pozmieniało ? Syf i hańba. A o dziadku z Wermahtu podobno nic nie wiedział. Zdjęcia w archiwach rodzinnych nie posiadał, czy nie wiedział kto na nim jest? Dziadek bardzo podobny, Tusek wypisz wymaluj:
  www.youtube.com/watch?v=pdZ-bUNcm58

 • mille666

  Oceniono 13 razy 13

  jak nie urok to sraczka... kiedy ci ludzie zmądrzeją...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX