Komentarze (239)
PO ostro w dół, ziobryści w Sejmie [SONDAŻ]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bujna_kempa_lonowa

  Oceniono 11 razy 7

  Troch∑ę bata na PO na pewno nie zaszkodzi.

 • aide5

  Oceniono 27 razy 7

  Tak zawsze koncza ci ktorzy klekaja przed klerem wierzac w ich pomoc . Brawo Polikot ewierze ze on poprowadzi kraj ku nowoczesnej Polsce

 • 4v

  Oceniono 10 razy 6

  i tak zbyt dobry wynik platformy. no ale przychylne jej media robia swoje. nie różnimy się wiele, jako kraj, od Białorusi lub Rosji. kto ma media, ten ma władzę, a kto ma u nas główne media, to w ostatnich sytuacjach widać aż za dobrze.

  gdyby nie medialna papka, to PO miała by już dziś około 20% poparcia, z trendem spadkowym znacznym, zyskiwałyby partie prawdziwie prawicowe (nie "smoleńsk, k...wa") noi ruch palikota, który jak dla mnie jest jednak jedynie pacyną PO.

 • best.bacha191

  Oceniono 8 razy 6

  Do sejmu wchodzi Solidarna Polska??? To juz wszyscy zapomnieli poczynania Ziobry jako ministra sprawiedliwosci(?????)? A smierciodajne rajdy (180 km/godz) Kurskiego i jego sk...skie tlumaczenia tez? A co ci panowie, jako europoslowie robia w parlamencie europejskim? Albo ich tam nie ma, albo glosuja z totalna niewiedza za czym glosuja.

 • no4nwo

  Oceniono 14 razy 6

  fatalny wynik pisu...

  (każdy wynik pisu wyższy niż 3% poparcia jest fatalny)

  zadziwia też i napełnia przerażeniem to, ilu ludzi wciąż jest chętnych głosować na ryżego kłamcę i jego łajdacko-złodziejski rząd.

 • feminus

  Oceniono 12 razy 6

  Bardzo dobre wiesci przed snem! :-) Brawo Palikot i lewica, byle do gory!

 • carpediem87

  Oceniono 14 razy 6

  POPiS papa ;) Czas na Nowoczesne Państwo !!!!

 • ambl

  Oceniono 5 razy 5

  Widzę tu dyskryminację,bo dlaczego na SP piszecie 'ziobryści' a na 'tuskoidów' PO?

 • dekarz55

  Oceniono 5 razy 5

  jestem zaskoczony ile zanczy moj jeden glos ,tylko przestalem popierac PO i taki spadek:):)

 • kluska11

  Oceniono 5 razy 5

  To te wszystkie Asie, Basie, Bartosze, Ewy, fryzjerki i kosmetyczki tak dzialaja.
  Premierze, zrob no co z tym!

 • balsamlomzynski

  Oceniono 7 razy 5

  Jeśli to z powodu Muchy i jej protegowanego, to jest to niesprawiedliwe. Marek Wieczorem nie jest fryzjerem tylko e-fryzjerem:

  balsamlomzynski.blox.pl/2012/02/Barber-les-mosques.html

 • no4nwo

  Oceniono 15 razy 5

  oglądam powtórkę faktów po faktach.

  ale się menda sikorska produkuje... tłumaczy z wysiłkiem na twarzy, dlaczego platformie spada.

 • acta-suck

  Oceniono 9 razy 5

  Zlikwidowac senat!!!! Okregi 1 mandatowe i ograniczenie liczby poslow do gora 100-150!!!!
  Ograniczenie liczby radnych o jakies 80% i zero kasy za sprawowanie tej funkcji!!!
  Rzad z fachowcow wylanianych na podstawie wiedzy a nie klucza partyjnego!!!
  Premier desygnowany przez konwent seniorów i z akceptacja prezydenta RP.
  jak to nie pomoże to zostaje nam anarchia i kazdy orze jak moze na wlasna reke a zakonczeniem polska landem Bundesrepubliki.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 9 razy 5

  Jeszcze jedna taka akcja jak z ACTA i ze dwie jak z OFE i popracie spadnie do 13 procent. Przynajmniej takie pogłoski krażą w sieci, m. in. na demotywatorach: antyramki.com/antyramka/791/Litosci.

 • chudy-1984

  Oceniono 15 razy 5

  Patrząc na to jaki mam w tej chwili wybór to mogę śmiało powiedzieć że nie mam żadnego. Poważnie zastanawiam się nad tym żeby nie iść na najbliższe wybory (pierwszy raz odkąd mogę głosować) bo na kogo bym nie zagłosował mój wybór będzie zły i nawet nie można tego rozpatrywać w kategorii mniejsze większe zło. Ale po kolei:
  PO - druga kadencja - co sie dzieje każdy widzi - chyba zbędny jest tu komentarz
  PiS - no cóż zawsze z poglądami było mi daleko do prawicy a do tego dla mnie ta partia jest jak kibice Legii Warszawa - nienawidzą wszystkich
  RP - partia która nie powinna w zasadzie siedzieć w sejmie bo tam wystarczy Palikot który od czasu do czasu w wesoły sposób przypomni patałachom co trzeba w kraju zrobić - ale nie widzę w tej partii ludzi którzy nadają się do rządzenia w kraju a tym bardziej kandydata na premiera
  SLD - najbliżej mi do nich (kiedyś było) ale cóż ich czas minął a młodzi nie są wstanie się wybić i zaproponować czegokolwiek sensownego w zasadzie tylko ładnie mówią
  PSL - partia która potrafi obsadzać swoich w instytucjach związanych z rolnictwem niezależnie od tego czy się nadają czy nie
  SP i PJN - od PiS różnią się tylko tym że mniej mówią o Smoleńsku i nie mają Jarka w składzie reszta ta samo.

  Gdzieś tam w oddali jest jeszcze Korwin-Mikke ale ten pan to tez populista któremu populizm nie wychodzi

 • seryja

  Oceniono 11 razy 5

  STOP ACTA!!!

 • maniakon

  Oceniono 25 razy 5

  no panie palikot zrobcie cos dobrego dla zwyklych ludzi i macie szanse na bycie prwmierem ;D

 • andrew621

  Oceniono 4 razy 4

  CAŁA NADZIEJA W SONDAŻACH . W PRZECIWNYM RAZIE ICH NIE WYRZUCĄ NA ŚMIETNIK HISTORII.

 • javall

  Oceniono 8 razy 4

  Spokojnie, zjedzie o nastepne 10%, ludzie wreszcie pogonia te bande cwaniakow.

 • annastasia

  Oceniono 8 razy 4

  Palikot przekonuje też, że przystąpił do PO nie dlatego, że imponował mu premier, ale dlatego, że imponowała mu sama Platforma.

  Lider Ruchu Palikota wspomina też wyborczą porażkę Tuska i PO z 2005 roku. - W jego wzroku była wściekłość i wielka pretensja. Twarz zawzięta. To było coś niesamowitego, jakby z dnia na dzień inny człowiek w stosunku do mnie. To jest właśnie cały Tusk, bez żadnych sentymentów. Ale wtedy jeszcze nie zastanawiałem się na tym. Nie przywiązywałem wagi do tego zachowania, wychodząc z założenia, że w takim dniu każdy ma prawo do emocji. Był wtedy jak dziecko: milczał, ale cała postać wyrażała wszystko - wspomina. - Jest bardzo impulsywny. Ale też bardzo chwiejny. Kiedy ma atak, jego twarz staje się zawzięta, rzuca wulgaryzmami, obraża i wyrzuca wszystkich - mówi o Tusku były poseł PO.

 • retro79

  Oceniono 14 razy 4

  oby tak pozostało:)

  PO to przegrana formuła i oni sami to już zrozumieli. Teraz trzeba się nachapać ile się da zanim zmieni się układ, wiec już nawet im nie zależy i się z tym nie ukrywają. co widać na każdym kroku.

  palikot, owszem trochę trudno sobie wyobrazić tę partię w poważnej roli, ale czym oni się różnią od gowina, muchy czy nowaka? tylko tym, że nie grają cynicznie pijarem i nie są kolesiami, którzy swoje muszą zarobić. przynajmniej w pierwszej kadencji. bo druga w przypadku Porażki Obywatelskiej to już tylko układy kolesiowskie. ehh a miało być tak pięknie.. a wyszło rzadkie gó... jak zwykle

 • jedwabnymajdanek

  Oceniono 6 razy 4

  po co te wykazy poparcia jak sejm się nie rozwiąże więc wybory za 4 lata a do tego czasu sporo się może zmienić

 • wuj1234

  Oceniono 3 razy 3

  Hm. Według mnie to PO ma już 10%

 • syngefco

  Oceniono 5 razy 3

  A mnie marzy się partia utworzona z młodych ludzi, niedoświadczonych, ale nie skażonych pseudoprawicą i pseudolewicą, ludzi pełnymi ideałów, którzy kochają Polskę i Polaków, czystych jak łza bez przeszłości, tacy którzy zaczęli rządy od oszczędności od siebie (administracja publiczna i wszystko co wiąże się z nią), którzy później mogliby starać si przekonać cały naród, że potrzebne są oszczędności. Wszystkim politykom należałoby podziękować za ich nieudolność, kłamstwa i oszustwa, należałoby odpolitycznić sądy i organizacje pozarządowe, zlikwidować lobbing. Ministrami mogliby zostać młodzi inteligentni ludzi po wyższych studiach ekonomicznych, prawniczych, medycznych itp., bez doświadczenia w zawodzie polityka, ale widzących co dzieje się w Polsce i jakich przykładów nie należy brać czerpać z obecnych pseudopolityków. Nawet nazwa nasuwa mi się "Jedyna Alternatywa".

 • annastasia

  Oceniono 7 razy 3

  "W Tusku było coś z małego tyrana". Palikot ujawnia kulisy Platformy

  - W Tusku było ewidentnie coś z bohaterów jego ulubionych lektur o małych tyranach greckich z czasów Sokratesa, Platona czy Herodota, którzy mieli w zwyczaju na przykład mordować wszystkich swoich synów zaraz po urodzeniu. Każdy z tych bohaterów pławił się w okrucieństwie, a pamięć o nich to pamięć o tym jednym ich straszliwym czynie - mówi Janusz Palikot w rozmowie z Anną Wojciechowską z "Polski The Times". Całość rozmowy ukazała się w formie książki "Kulisy Platformy".
  - Ilekroć myślę o Tusku, widzę przede wszystkim jedną scenę. To był bodaj maj 2010 roku. Wchodzę do sekretariatu jego gabinetu w KPRM i słyszę jakieś dziwne hałasy, łomot. Pytam sekretarkę, co się dzieje. W odpowiedzi słyszę tylko: niech pan wchodzi. Wchodzę i widzę Tuska w jednym z tych swoich świetnych, ciemnoniebieskich garniturów, dobrych butach skórzanych, wyglądały na Zegnę. Nogę miał opartą o piłkę nożną. Spojrzał na mnie i zachęcił: wejdź, wejdź. Po czym mówi: widzisz tę roślinę w rogu? Jak się tu wprowadziłem, odwiedził mnie Leszek Miller. Powiedział wtedy, że dała ją mu żona i poprosił, żebym o nią dbał. Po tych słowach Tusk kopnął piłkę z całej siły w kierunku tej rośliny. Piłka odbiła się od niej, następnie od biurka i telewizora. Po czym poszła kolejna ścięta piłka w tę roślinę - opisuje jedno ze swoich spotkań z premierem Palikot. - Zastygłem w bezruchu - dodaje były poseł PO, który ocenia, że Tusk "robił coś ekscentrycznego", bo "z czymś akurat nie dawał sobie rady".

  - W tym obrazku jest dla mnie jakaś głucha, twarda prawda o Tusku, którą odkryłem po godzinach, miesiącach spędzonych w jego otoczeniu. W tym zachowaniu wyrażała się jego bezwzględność, kontrolowana agresja, zawsze świetnie upudrowane, czego symbolem w tej sytuacji był właśnie dobry garnitur. To był prawdziwy Tusk: mieszanina nihilizmu i cynizmu, a z drugiej strony pewnego wdzięku, uroku - podkreśla lider Ruchu Palikota.

 • annastasia

  Oceniono 11 razy 3

  Czy chcecie poznać prawdę o Donaldzie Tusku i jego kolesiach z PO i PSL? Czy umiecie czytać ze zrozumieniem ?

  Czy chcecie poznać działalność Donalda Tuska i jego kolesi z PO i PSL od wewnątrz? przeczytajcie książki: "Daleko od miłości", redaktorów M.Majewskiego i P. Reszki oraz "Kulisy Platformy" Palikota.

  Janusz Palikot, przyznaje, w swojej książce, że polityka rządu Tuska, była i jest, wielkim kłamstwem obliczonym na pogrążenie przeciwników. Ujawnia zaangażowanie znanych dziennikarzy po stronie Platformy.
  Znając PO, od podszewki, jak nikt inny, Janusz Palikot chołubiony przecie do niedawna, przez Donalda Tuska i samego hrabiego z ruskiej budy, jasno wykazuje, że oficjalna wersja rzeczywistości serwowana nam przez PO i ośrodki opiniotwórcze, w tym media jest w całości skłamana i odwrócona o 180 stopni.

  Palikot wyjawia, że to Donald Tusk zablokował koalicję PO – PiS, a czarna wizja terroru rządów Kaczyńskiego spreparowana została w gabinetach marketingowców Donalda Tuska przy współpracy realnie pełniących tę samą funkcję tzw. dziennikarzy.

  Palikot pokazał, że polityka rządu Tuska była i jest, jednym wielkim kłamstwem i ściemą obliczoną na pogrążenie znienawidzonych przeciwników, a więc PiS i śp. prezydenta, Lecha Kaczyńskiego, oraz czarowanie wyborców, do której to roli zostali zredukowani obywatele III RP.

  W książce Palikota, pojawiają się bardzo ciekawe opisy, jak przygotowywano Beatę Sawicką do roli płaczącej ofiary CBA. Palikot, przypomina, wyjawia i udowadnia to co swoją drogą, jasno stwierdziła, przecie, tzw. komisja naciskowa. A stwierdziła, ona jednoznacznie kłamstwo rozpowszechnionej przez media wersji nakłaniania do przestępstwa i uwiedzenia posłanki PO przez agenta Tomka.

 • ah1973

  Oceniono 11 razy 3

  Jedno jest pewne - ACTA i wysokie ceny paliwa zmiotą Platformę Obywatelską na wieki.

 • carpediem87

  Oceniono 9 razy 3

  Ruch Palikota i długo, długo nic ;) STOP OBŁUDZIE = NOWOCZESNA POLSKA !

 • remo29

  Oceniono 3 razy 3

  Przez najbliższe dwa lata zainteresowani słupki będą mieć w d... Potem znów się zaczną prężyć i uśmiechać.
  --
  parada karzełków

 • ale_o_cso_chodzi

  Oceniono 5 razy 3

  no i co z tego? wybory i tak dopiero za prawie 4 lata :)

 • ronin-teraz-zarejestrowany

  Oceniono 4 razy 2

  Nieszczęściem Ruchu Palikota jet ..... Palikot.

  Były wydawca katolicko-konserwatywnego Ozonu, były najzagorzalszy wojownik PO.

  Dostanę na piśmie że za rok lub dwa znowu nie zrobi wolty o 180 stopni ?

 • fjan

  Oceniono 2 razy 2

  " By żyło się lepiej ". " Po ile są jabłka ? " " Wszystko dla dobra pacjenta ".

 • usmiechnijsie1

  Oceniono 10 razy 2

  Glosowaliscie na Tuska, zaglosujecie na Palikota czyli wersje Tuska w oparze alkoholu czy dymku marihuany.
  A za dwie czy trzy kadencje bedziecie plakac jak zarzynane owce i wierzgac kopytkami gdy Unia Europejska bedzie nakazywala by obnizyc o 30 procent emerytury i o 25 procent zarobki.
  Tak wlasnie widze madrosc polskich wyborcow.

 • gtpress

  Oceniono 2 razy 2

  to smutne, ze 38 mln Narod nie moze, od ponad 20 lat, wylonic swej reprezentacji parlamentarnej, wciaz korzysta z posrednikow......

 • annastasia

  Oceniono 8 razy 2

  Poczytajcie, tutaj> www.wprost.pl/ar/259969/W-Tusku-bylo-cos-z-malego-tyrana-Palikot-ujawnia-kulisy-Platformy/, co ujawnia, o wnucku hitlerowskiego żołdaka, Palikot, jego, do niedawna, najważniejszy, niezniszczalny i chołubiony przez niego zagończyk. To samo, co opisuje i analizuje, na co dowody przedstawia Palikot, to samo, popatrzcie, tylko, to samo wyziera, z tej, skrzywionej, paskudnym grymasem, gęby, zaciętej miny, twarzy, małych, wyblakłych ślepków, wnucka, żołnierza Wehrmachtu z Danzig, zaciętość i mściwość, nienawiść, do innych, zwierzęca, chamska, pospólska, ambicja, rządza władzy, rządza wybicia się, z tej nicości, z tej nicości, marności, marnego historyka, w jakiej wcześniej przebywał, bez żadnych, skrupułów, za wszelką cenę ...

  Ma to przecież odzwierciedlenie, w tym okrutnym, potraktowaniu, symbolu piękna i niewinności, jakim, jest kwiatek, powtórne, uderzenie go piłką, kopniętą, z całej siły, a więc zamiar całkowitego unicestwienia ...

  Ta, zawzięta, wyraźnie, chorobliwa, agresja, bezwzględność, i nienawiść odzwierciedla się, w totalnej wojnie, prowadzonej, od przegranych, w 2005 roku, wyborów, stale i nadal, przeciw PiS, jego zwolennikom, sympatykom i wyborcom, ujawniła się, w totalnej, otwartej, wojnie, przeciw urzędującemu wówczas, prezydentowi RP, obecnie śp. Lechowi Kaczyńskiemu, który zginął tragicznie wraz z towarzyszącymi Mu osobami, w katastrofie smoleńskiej, w wojnie która od 2005 roku, jest przez Donalda Tuska, prowadzona, nadal, z niesłabnącą zaciętościa i nienawiścią, nawet poza grób, bo przecież, Lech Kaczyński, już od ponad roku, nie żyje a zatem nie może sie bronić.

  Wszczęta, osobiście, przez wnucka, żołnierza Wehrmachtu, z Danzig, po przegranych wyborach, w 2005 roku, bezpardonowa wojna z przeciwnikami politycznymi, została jednoznacznie, potwierdzona i odnowiona na posiedzeniu honorowego, komitetu wyborczego, hrabiego z ruskiej budy, ta wojna przeciw wszystkim, Polakom, co myślą inaczej, niż Donald Tusk, wojna przeciw czczeniu, pamięci tragicznie zmarłego, na posterunku, w służbie, Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, Najukochańszej, Ojczyzny Naszej, i wszystkim którzy czczą tą pamięć, ta totalna, bezwzględna wojna jest przez Donalda Tuska i jego kolesi z PO i PSL, nadal, stale prowadzona.

 • 2o12

  Oceniono 10 razy 2

  Palikot = Tusk
  Wczoraj właściciel pisemka ultra katolickiego a dziś pseudo liberał
  Trzeba mieć niskie IQ, aby ufać w przemianę tej chorągiewki

 • cd81

  Oceniono 6 razy 2

  Recepty i ustawa refundacyjna? Cenzura w internecie i Acta? PO nareszcie dostaje rachunek za swoją arogancję.

 • walgierz

  Oceniono 10 razy 2

  27% to i tak dużo, za rządy tych różnych geniuszy z florydy i londyńskim obywatelstwem, powinni mieć 27 ale promili.

 • 2kbb

  Oceniono 3 razy 1

  Nadszedł czas rozliczeń za okres 20 lat pseudo demokracji w Polsce. Najpierw hochsztapler ekonomiczny -Balcerowicz eksperymentował na społeczeństwie i okrzyknięto go guru polskiej ekonomii. Jakoś tylko nie pamiętam żeby dostał nagrody od uznanych instytucji ekonomicznych świata. Później rozpuszczone Komuną społeczeństwo wybierało do rządów pseudo socjalistów którzy okazali się zwykłymi mafiozami i cwaniakami rozkradającymi nasz kraj i budującymi klikę urzędniczą i chory aparat państwowy. Teraz miernota w polityce ze strony PIS i PO znowu pcha naród w stronę przepaści w ręce Millera i Palikota . Obecnie w naszym kraju skończyła się już zabawa. Mali przedsiębiorcy i rodzinne firmy nazywani w latach 90-tych złodziejami przez urzędników i komunistyczne społeczeństwo, a później po nadmiernym eksploatowaniu i dobijani opłatami ZUS- 1000/mies !!! za głodową emeryturę, mają już dość i zamykają te działalności w PL lub przenoszą je choćby do Niemiec czy Anglii gdzie obciążenia fiskalne są tylko ułamkiem tego co w PL. Skończyło się eldorado i te firmy nie przyniosą już Państwu Polskiemu wpływów z podatków w postaci choćby VAT z paliwa, samochodów, biur i wszystkich opodatkowanych wydatków w działalności gospodarczej. Tusk już o tym dobrze wie bo ma wgląd do wszystkich statystyk które są pilnie chronione przez aparat rządzący. Ten chłoptaś zdaje sobie też z tego sprawę że będzie musiał się szybko ewakuować kiedy polskie obligacje z obecnego poziomu 5.6 % wzrosną do progu niewypłacalności danego kraju tj 6,5 %.
  ( Czechy mają 3% ). Dla Polski skończyła się zabawa !!!

 • anty-lady

  Oceniono 3 razy 1

  - Tusk nie chce rządzić. Nie chce tak naprawdę niczego robić - uważa Palikot. - Musi podnieść wiek emerytalny tylko i wyłączenie ze względu na oczekiwania instytucji finansowych i zagwarantowanie takiego księgowego sposobu stabilizacji w budżecie. I nic więcej - ocenia były poseł PO. - Dzisiaj widać, że ten rząd wygrał dla samego zwycięstwa. Stąd jest lęk społeczeństwa. Ludzie wyczuwają, że władza nie ma realnego zamiaru zrobienia czegoś z rynkiem pracy czy służbą zdrowia - mówił polityk. - Gdyby za tym się kryła realna chęć zmiany, to trzeba byłoby pochylić się nad wieloma sprawami. Na przykład sposób funkcjonowania Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa; trzeba w grupach producenckich uruchomić proces tworzenia przechowalni i chłodni, które stworzą miejsca pracy i podniosą marże w rolnictwie; trzeba zmienić zadania agencji przemysłu, ona nie może się zajmować restauracją dworków, ale realnym tworzeniem miejsc pracy. Trzeba uruchomić nowe warunki startu młodych ludzi w biznesie, czyli wzorem Wielkiej Brytanii "firma na próbę" - wyliczał Palikot.

 • niceflower454

  Oceniono 1 raz 1

  bo ZIOBRO jest poza Sejmem.......i zaczął lubić brunetki.......

 • koniu150

  Oceniono 1 raz 1

  niestety zawsze ci sami złodzieje tylko w innej kombinacji

 • marcin1956

  Oceniono 1 raz 1

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
  tekst ocenzurowano.

 • kieliszki

  Oceniono 1 raz 1

  27%?

  Poszukajmy stronnictw.

  PO=27%
  PIS=22%
  RP=17%
  SLD=10%
  PSL=6%
  SP=5%

  PO=27%

  PIS +SP=27%

  RP+SLD=27%

  Języczek uwagi u wagi PSL 6%

  Jakie pomysłykoalicjiwamwychodzą?

 • annastasia

  Oceniono 5 razy 1

  Polacy o Tusku: Krowa, która ryczy, mało mleka daje ...
  Przysłowia są mądrością narodu. Polacy wybrali, które powiedzenia najlepiej pasują do naszych polityków. Polacy uznali, zdaniem Radia ZET, że najlepiej Donalda Tuska charakteryzują trzy przysłowia: "krowa, która ryczy, mało mleka daje", a także "raz na wozie, raz pod wozem" i "apetyt rośnie w miarę jedzenia".

 • dr.kwasenbrau

  Oceniono 7 razy 1

  No i dupa.
  Chudy i inni słusznie przedstawili zagadnienie.
  Nasze partie, administracja, ustawodawstwo i sądownictwo są poniżej oczekiwanego przez NAS poziomu.
  Jednak to MY wybierając organa państwa ustanawiamy TEN poziom.

  Chcemy WIĘCEJ, niż możemy SAMI dać.

  Wniosek jest jeden: nasze państwo NIE POWINNO ISTNIEĆ, bo nas tylko pognębia.

  Znajdżmy sobie jakieś lepsze partie, administrację, ustawodawstwo i sądownictwo.

  Np., niemieckie?

 • zlappande

  Oceniono 3 razy 1

  w sumie nie ma sie czego cieszyc, jest coraz gorzej
  to troche, jak z globalnym ociepleniem, liczy sie generalny trend, a ten nie jest najlepszy
  partie glupkowate przebijaja sie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX