Ambasada USA dopytuje się, jak głosują posłowie ws. ACTA. "Skandal"

27.01.2012 19:58
Sala posiedzeń Sejmu

Sala posiedzeń Sejmu (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja)

Pracownica ambasady USA w Warszawie dzwoniła do polskiego Sejmu i wypytywała się o dyscyplinę partyjną podczas głosowania nad dezyderatem do premiera ws. ACTA. - To skandaliczne, nie podlegamy administracji prezydenta Obamy - komentują zażenowani politycy.
Zobacz także
Komentarze (1130)
Ambasada USA dopytuje się, jak głosują posłowie ws. ACTA. "Skandal"
Zaloguj się
 • ronin-teraz-zarejestrowany

  Oceniono 162 razy 150

  Kiedyś dzwonili z ambasady radzieckiej, dziś dzwonią z amerykańskiej lub z nuncjatury apostolskiej... taki to wolny i suwerenny kraj.

 • krysto1959

  Oceniono 81 razy 75

  Brawo!!! Okazuje się że nasz rząd to już nie nasz rząd. Jak ładnie sobie kolaborują z obcym mocarstwem. Czy ktoś mi odpowie na zasadnicze pytanie: jesteśmy jeszcze niepodległym państwem, czy też naszą państwowość już szlag trafił?

 • ufo-driver666

  Oceniono 74 razy 66

  Ambasada USA dopytuje? No to teraz Radek powinien wezwać ambasadora najgenialniejszego w dziejach świata państwa na dywanik i pokiwać paluszkiem. Ale Radek tego nie uczyni. A dlaczego? Domyślcie się sami bo jak ja napiszę to moderator wytnie. Nieprawdaż?

 • wieguz

  Oceniono 80 razy 64

  Obecnie rządzący obalacze komuny potępiali poprzedni system za uległość i działanie na polecenie Wielkiego Brata ze wschodu. Jak widać to za co tak ochoczo potępiali Jaruzelskiego sami stosują jeszcze bardziej. O ile przedtem za nas decydował jeden Brat to teraz mamy ich dwóch, jeden w Ameryce drugi w Watykanie. Bez ich aprobaty nasz rząd nie może nawet podetrzeć sobie tyłka. Po co było to zmieniać jednego na dwóch?!

 • mr.zlywilk

  Oceniono 63 razy 55

  A teraz drogie misie pocałujcie misia w dupę. Jesteście wasalami USA. O nowe jednostki wojskowe w Afganistanie też do was dzwonią?

 • mich64

  Oceniono 53 razy 47

  Rudy pinokio się liże obamie a i tak nic nie wytarguje. Misja w Afganistanie kosztuje nas kilka miliardów, szkoły i szpitale się zamyka w ramach oszczędności budżetowych wprowadzonych oczywiście po "szczurzemu" cicho jak ACTA. Czy Polacy muszą jeszcze ubiegać się o wizy do USA?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje