Awantura w Sejmie. Marek Suski porównał związki partnerskie z zoofilią

Awantura w Sejmie podczas debaty o ustawie o ochronie praw zwierząt. Gdy na mównicy występował poseł Ruchu Palikota Robert Biedroń, poseł Marek Suski z PiS-u porównał związki partnerskie do zoofilii. Tak wyglądała ta wymiana zdań:


- Zaczynamy myśleć o zwierzętach w kontekście istot, które mają nie tylko ciało i futro, ale także swoją godność. Powinniśmy po prostu traktować się po partnersku w tych relacjach - mówił Biedroń. - Związki partnerskie.... - zakrzyknął z sali poseł PiS Marek Suski.

- Ten żart pana posła jest myślę, bardzo nie na miejscu - ripostował Robert Biedroń. - W pana przypadku bardzo - odpowiedział Suski.

Palikot wkracza na mównicę

Na mównicę wkroczył Janusz Palikot. - Jestem zbulwersowany zachowaniem pana posła Suskiego. Znów skandaliczna, homofobiczna, okropna twarz. Mam nadzieję, że pan ma na tyle honoru - nie wnikam, czy on jest katolicki, czy nie - by za to przeprosić - grzmiał przewodniczący Ruchu Palikota.

- Przyznam się, że nie bardzo rozumiem o co panu posłowi Palikotowi chodzi... Wszyscy mamy poczucie humoru i z wielu rzeczy można żartować. Pański kolega mówił, że zwierzęta trzeba traktować po partnersku. Ja tylko powiedziałem, ''byle nie związki partnerskie'', miałem na myśli zoofilię. Ale czy nie można sobie żartować nawet z tego typu rzeczy? - pytał Marek Suski.

- Panie, zachowuj się jak poseł - padło z sali.

- Panie marszałku, bardzo proszę o reakcję. Porównywanie związków partnerskich, z którymi jestem kojarzony, do związków zoofilii jest skandaliczne. To na pewno jest powód, aby skierować wniosek do komisji etyki. To skandaliczne - mówił z mównicy Biedroń.

"Prostackie żarty. Znów''

Robert Biedroń chwilę później zdenerwowany wyszedł z sali. - Po raz kolejny jestem w takiej sytuacji. Już nie wiem jak zareagować. Znów pojawiają się żarty, które są kompletnie nie na miejscu. Prostackie, jak spod budki z piwem. Nie spodziewałem się, że ktoś będzie w stanie urządzić taki spektakl wstydu i zażenowania - mówi poseł Ruchu Palikota.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski jest nieuchwytny.

Komentarze (637)
Awantura w Sejmie. Marek Suski porównał związki partnerskie z zoofilią
Zaloguj się
 • maciej_aszek

  Oceniono 61 razy 55

  PiS-matołek Suski to zwykły cham i prostak.

  I nie ma potrzeby tu więcej tego komentować.

 • ga.1.2

  Oceniono 56 razy 48

  Co mozna sie spodziewac po suskim,przeciesz to prawdziwy Polak z Parti Smolenskiej Mgly.Nie moze byc madrzejszy od Prezesa

 • raddy

  Oceniono 51 razy 45

  suski, ty masz chlopie nierowno pod sufitem. a tak poza tym, to jestes pan zwykly cham.

 • szary-polak

  Oceniono 49 razy 43

  Suski miał na myśli swojego prezesa...Zna go od lat i wie co mówi..Ha !

 • batura3

  Oceniono 51 razy 41

  Przecież Suski to prymityw intelektualny. PISS owskie standardy tej, partyjki i tego CIĄGLE PRZEGRANEGO prezxesika. A normalnie rzecz ujmując - cham:-)

 • czaromir

  Oceniono 40 razy 36

  Każdy ma taki poziom żartów na jaki go stać.

  Czasem jest on buracki do suskiej potęgi.

 • nierobicjaj

  Oceniono 43 razy 35

  A czego się spodziewać po suskim. Wystarczy popatrzeć na jego gebę, przecież to jakaś krzyżówka hipopotama z susłem. To dopiero jest mezalians.

 • czaromir

  Oceniono 36 razy 34

  PiSlam się coraz bardziej kompromituje.

  O ile jeszcze bardziej można.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX