Sąd: Ziobro wygrał z Lisem sprawę o zniesławienie ws. słynnego "robienia loda"

Tomasz Lis musi zamieścić na łamach "Wprost" sprostowanie artykułu "Banda czworga", w którym zniesławił Zbigniewa Ziobrę - orzekł dziś, jak podaje "Nowy Ekran", Sąd Okręgowy w Warszawie. Eurodeputowany pozwał naczelnego tygodnika m.in. za słowa z maja ub.r., że inny europoseł PiS, Janusz Wojciechowski, "robi mu w internecie loda".
Więcej o:
Komentarze (132)
Sąd: Ziobro wygrał z Lisem sprawę o zniesławienie ws. słynnego "robienia loda"
Zaloguj się
 • adrian2288pl

  Oceniono 20 razy 10

  prawda jest taka że Lis Tuskowi robi

 • nessuno

  Oceniono 15 razy 9

  "3. Nieprawdziwa jest informacja, że wg portalu internetowego VoteWatch.eu Zbigniew Ziobro należy do europosłów najczęściej opuszczających głosowania. Portal internetowy VoteWatch.eu nie prowadzi rankingu obecności europosłów na głosowaniach."

  Skoro nie prowadzi się rankingu obecności,to skąd pewność,że ta padlina aktywnie w glosowaniach uczestniczy?Przecież od dawna wiadomo,że ZERO to leń,obibok i figurant pobierający nienależną kasę.
  Miał rację premier Miller mówiąc o tym padalcu "ZERO"

 • klarneta8

  Oceniono 16 razy 8

  Ziobro= ZERO,tak trzeba bylo napisac, czy nawet pisac zawsze i wszedzie, dodajac cyt.Millera. To prawdziwy KATOLIK RYDZOWSKI.

 • vida69

  Oceniono 10 razy 6

  Panie Lis ,jeśli będzie pan musiał przeprosić,to proszę to zrobić w stylu Kaczyńskiego i samego Ziobry.Cicho i małymi literkami.
  A swoją drogą wyroki kato-narodowych sędziów słuchających radyjka,biegających do kościoła na msze,przypominają raczej sitcom,a nie wyroki niezawisłego sądu.

 • venus99

  Oceniono 12 razy 6

  czy mozna zniesławić ministra zerowego?
  liczę na odwołanie.

 • borys_j

  Oceniono 11 razy 5

  Ziobro sponiewierał Liza... ależ radość!!!!!! :)))))) Choć Ziobry nie cierpię, ale jakże się cieszę, że tego uLizanego asshole'a dopadł.... :)))

 • ramram135

  Oceniono 13 razy 5

  Tak czy owak Zbysio Z. to ZERO........

 • prof-antoni

  Oceniono 6 razy 4

  ZZ nawet kolegow z akademika ciągał po sądach

  prezes i tam mu nie wybaczy pati koti

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX