"Zakaz pedałowania" zarejestrowany. "Nie nawołuje jednoznacznie do nienawiści"?

22.11.2011 14:25
Manifestacja NOP na wrocławskim Rynku

Manifestacja NOP na wrocławskim Rynku (Fot. Maciej Świerczyński/ AG)

"Zakaz pedałowania" jednoznacznie nie nawołuje do nienawiści - mówi w rozmowie z TOK FM dr Paweł Nowak, współautor ekspertyzy sądowej, w oparciu o którą Sąd Okręgowy zarejestrował znaki Narodowego Odrodzenia Polski: "krzyż celtycki", "krzyż i miecz", "orzeł w koronie z krzyżem z rózgami liktorskimi i toporem" oraz właśnie - "zakaz pedałowania".
Zobacz także
Komentarze (284)
"Zakaz pedałowania" zarejestrowany. "Nie nawołuje jednoznacznie do nienawiści"?
Zaloguj się
 • andy_1

  Oceniono 25 razy 13

  Homoseksualizm nie jest prawnie zakazany, więc żadna organizacja nie ma prawa go zakazywać, może co najwyżej domagać się zakazania... Sąd się zbłaźnił, i naraził na szwank resztki powagi wymiaru sprawiedliwości w ogóle wypowiadając się w sprawie "zakazu". A co zrobi sąd, jeśli jutro organizacje gejowskie zarejestrują logo np. "zakaz hetero", gdzie zgiętego pana zastąpi pani????

 • michals-3

  Oceniono 26 razy 12

  Powtarzam: trzeba zarejestrować znak "zakaz gwałcenia dzieci" i postawić go w każdym kościele.

 • dyngos

  Oceniono 11 razy 11

  ci ludzie chcą zabraniać osobom trzecim układania prywatnych relacji.

  I szczerze, gdyby ktoś do mnie podszedł i zakazał rozmawiania z kimś po polsku, to bym go wyśmiał.

  Gdybym był homoseksualistą i ludzie czepialiby się mojej relacji z jakimś facetem, to byłoby mi bardzo przykro, czułbym się zahukany i jak zastraszony.

  Ale nie jestem homoseksualistą i jak widzę ludzi, którzy zupełnie bezinteresownie, zupełnie bez przyczyny, bez logicznych argumentów i bez żadnej korzyści dla siebie zastraszają innych, chcą innym zakazywać publicznych relacji między sobą, to mam ochotę chycić za ten łysy łeb i rozpie...ć nim krawężnik. Na dodatek te śmieci nazywają się "Narodowym Odrodzeniem Polski" - za takie aroganckie, głupie, agresywne podpinanie się pod narodowe odrodzenie Polski mam ochotę tą łysą pałą - skopiowaną z brytyjskiej ulicy sprzed 30 rozpie...ć kolejne cztery krawężniki.

 • odowk

  Oceniono 19 razy 9

  No to niedługo będą mogli Mein Kampf zarejestrować jako księgę świętą... Nie nawołuje do nienawiści, prawda?

 • myszykiszek

  Oceniono 10 razy 8

  No przecież swastyka też jest jedynie symbolem słońca, prawda, panie drze Nowaku?

 • grregu

  Oceniono 15 razy 7

  "Jagiellońskie ramię" to symbol przedwojennych faszystów z ABC Falangi, którzy tym różnili się od współczesnych, że oficjalnie mieli odwagę nazywać się faszystami. Mimo tego niuansu, faszyzm jest faszyzmem i polskie sądy powinny na to reagować delegalizacją.

 • tesla_rf

  Oceniono 13 razy 7

  Faszyzm jaki prezentują chamy z NOP to nie poglądy to choroba.

 • piotrullo

  Oceniono 19 razy 7

  niewiarygodne, XXI wiek, środek Europy, a taki idiota z tytułem doktora pisze ekspertyzę(?), że znak jednoznacznie nawołujący do nienawiści, nie jest nim, moze czas na znak "nie idiotom z dyplomami" ?

 • flugufrelsarinn

  Oceniono 23 razy 7

  ja tam będę znieważał ich faszystowskie znaczki m.in.obsra*ą falangę i zapluty krzyż celtycki symbol ograniczenia i zniewolenia umysłowego;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje