Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: Szczecin - okręg nr 41

Okręg wyborczy składa się ze Szczecina i Świnoujście oraz powiatów: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki i stargardzki.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1 Brudziński Joachim Stanisław politolog, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2 Dobrzyński Leszek politolog, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3 Jach Michał ekonomista, Stargard Szczeciński, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4 Szałabawka Artur Lesław socjolog, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5 Biernat Stefania Elżbieta nauczyciel, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6 Drzazga Kazimierz historyk, Police, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7 Mucha Paweł Karol Gryfino, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8 Jaworowski Waldemar kapitan żeglugi wielkiej, Pobierowo, gm. Rewal, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9 Przybylska Agnieszka pedagog, Sławoszewo, gm. Dobra, nie należy do partii politycznej
10 Zarębska - Kulesza Magdalena nauczyciel, Świerczewo, gm. Nowogard, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11 Patkowska Danuta ekonomista, Dębno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12 Duklanowski Marek Zbigniew ekonomista, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13 Wójtowicz Wojciech lekarz, Kamień Pomorski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14 Chojnacki Józef budowlaniec, Stuchowo, gm. Świerzno, nie należy do partii politycznej
15 Kopeć Maciej Stanisław nauczyciel, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16 Namyślak Aleksandra ekonomista, Świnoujście, nie należy do partii politycznej
17 Stępień Konrad prawnik, Pyrzyce, nie należy do partii politycznej
18 Kopacka Marzena Teresa prawnik, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19 Adamska Grażyna Teresa zarządca nieruchomości, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20 Strzeboński Andrzej Tadeusz inżynier mechanik, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21 Kosmal Edward rolnik, Tychowo, gm. Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
22 Bielewicz Janusz lekarz medycyny, Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
23 Plaugo Łucja Janina ekonomista, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24 Jutrzenka - Trzebiatowska Beata Maria pedagog, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1 Frydrykiewicz Igor Daniel adwokat, Mierzyn, gm. Dobra, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2 Borowiecki Bogusław Jacenty nauczyciel akademicki, Szczecin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3 Michalski Roman Jan energetyk, Gryfino, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4 Keller Mirosław Jerzy ekonomista, Staragard Szczeciński, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5 Groblewski Grzegorz Zygmunt specjalista ds. organizacji imprez masowych, Szczecin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6 Durski Grzegorz specjalista ds. administracji, Szczecin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
7 Sulżycki Zbigniew Jerzy ekonomista, Świnoujście, nie należy do partii politycznej
8 Moś Małgorzata Anna nauczyciel akademicki, Szczecin, nie należy do partii politycznej
9 Majkut Marzena księgowa, Szczecin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
10 Milewski Aleksander Stanisław przedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
11 Pawlikowski Roman Jan mechanik, Szczecin, nie należy do partii politycznej
12 Tront Tomasz lekarz wojskowy, Kobylanka, nie należy do partii politycznej
13 Silka - Lis Kornelia Izabela doradca klienta biznesowego, Tarnowo, gm. Maszewo, członek partii Polska Jest Najważniejsza
14 Świst Władysław kierowca, Police, nie należy do partii politycznej
15 Piątkowska Elżbieta Alina bankowiec, Mierzyn, gm. Dobra, nie należy do partii politycznej
16 Tarniowa Małgorzata Violetta nauczyciel, Resko, członek partii Polska Jest Najważniejsza
17 Kawa Jolanta fizyk medyczny, Szczecin, nie należy do partii politycznej
18 Błażejczyk Piotr logistyk, Szczecin, nie należy do partii politycznej
19 Gruca Małgorzata Maria wizażystka, Kobylanka, członek partii Polska Jest Najważniejsza
20 Stachurska Małgorzata położna rodzinna, Szczecin, nie należy do partii politycznej
21 Krawczyk Łukasz Ryszard elektrotechnik, Gryfino, członek partii Polska Jest Najważniejsza
22 Paplicki Paweł inżynier elektrotechnik, Jesionowo, gm. Przelewice, nie należy do partii politycznej
23 Idzior Helena emeryt, Szczecin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
24 Chruszcz Sylwester Arkadiusz architekt, Szczecin, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1 Napieralski Grzegorz Bernard politolog, Szczecin, członek partii SLD
2 Agatowska Joanna Monika ekonomista, Świnoujście, członek partii SLD
3 Wieczorek Dariusz Krzysztof inżynier elektryk, Szczecin, członek partii SLD
4 Wijas Jędrzej Piotr nauczyciel, Szczecin, członek partii SLD
5 Radziszewska Beata Magdalena nauczyciel, Stargard Szczeciński, członek partii SLD
6 Siarkiewicz Zygmunt inżynier transportu, Barlinek, członek partii SLD
7 Szczygieł Andrzej Wacław przedstawiciel władzy samorządowej, Trzygłów, gm. Gryfice, członek partii SLD
8 Bielida Antoni przedstawiciel władzy samorządowej, Nowogard, członek partii SLD
9 Koś Ewa Izabela inżynier elektryk automatyk, Wołczkowo, gm. Dobra, członek partii Zieloni 2004
10 Majkowski Albin Krystian socjolog, Szczecin, członek partii SLD
11 Nycz Artur Adam prawnik, Gryfino, członek partii SLD
12 Stanisz Patryk technik żywienia, Chojna, nie należy do partii politycznej
13 Wawrowski Henryk nauczyciel, Szczecin, nie należy do partii politycznej
14 Zibrowska Iwona pielęgniarka, Pyrzyce, członek partii SLD
15 Betka Anna Jolanta sekretarka, Dziwnów, członek partii SLD
16 Bednarska Dionela Wioleta nauczyciel, Szczecin, członek partii SLD
17 Korgul Elżbieta nauczyciel, Iglice, gm. Resko, członek partii SLD
18 Furman Olga Ewa grafik komputerowy, Szczecin, członek partii SLD
19 Chorzelewski Artur Rafał kapitan żeglugi wielkiej, Szczecin, członek partii SLD
20 Klimko Sylwia radca prawny, Szczecin, członek partii SLD
21 Jaklewicz - Walewicz Ewa Jadwiga nauczyciel, Szczecin, członek partii Partia Kobiet
22 Trojanowski Zbigniew radca prawny, Przęsocin, gm. Police, członek partii SLD
23 Ciach Krzysztof nauczyciel, Stargard Szczeciński, członek partii SLD
24 Kasznia Magdalena Anna menedżer, Mierzyn, gm. Dobra, członek partii Partia Kobiet


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1 Piątak Andrzej inżynier elektronik, Nowogard, członek partii Ruch Palikota
2 Prokop - Paczkowska Małgorzata Barbara dziennikarka, Szczecin, członek partii Ruch Palikota
3 Alewras Stelios prawnik, Sławoszewo, gm. Dobra, członek partii Ruch Palikota
4 Mieczkowska Magdalena ekonomista, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
5 Stolarska Marzena pedagog, Wołczkowo, gm. Dobra, członek partii Ruch Palikota
6 Maciejewski Lesław przedsiębiorca, Świnoujście, członek partii Ruch Palikota
7 Sajewicz Ireneusz manager, Bezrzecze, gm. Dobra, członek partii Ruch Palikota
8 Nawrot Wiesław Florian przedsiębiorca, Trzebież, gm. Police, członek partii Ruch Palikota
9 Szyk Tadeusz historyk, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
10 Pieróg Marek przedsiębiorca, Szczecin, członek partii Ruch Palikota
11 Mac Zygmunt Bronisław emeryt, Nowogródek Pomorski, członek partii Ruch Palikota
12 Kleiber Iwona pedagog, Szczecin, członek partii Ruch Palikota
13 Markiewicz Dorota manager, Szczecin, członek partii Ruch Palikota
14 Goch Zbigniew nauczyciel, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
15 Wawrzyszko Piotr przedsiębiorca, Stargard Szczeciński, członek partii Ruch Palikota
16 Mazur Bogdan przedsiębiorca, Stargard Szczeciński, członek partii Ruch Palikota
17 Śpiewak Adam ekonomista, Mierzyn, gm. Dobra, nie należy do partii politycznej
18 Kozłowska Katarzyna Maria pracownik samorządowy, Szczecin, członek partii Ruch Palikota
19 Kolasińska Dominika socjolog, Pyrzyce, członek partii Ruch Palikota
20 Mościbroda Krzysztof Stanisław architekt, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
21 Wojnicka Danuta Ewa bankowiec, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
22 Krajnik Henryk emeryt, Gryfice, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
23 Rejczyk - Matysiak Aneta Jolanta księgowa, Mierzyn., gm. Dobra, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1 Dziewguć Zygmunt przedsiębiorca, Gryfice, nie należy do partii politycznej
2 Ziemba Kazimierz prawnik, Nowogard, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Ruciński Witold Florian inżynier leśnik, Marianowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Balcerzak Krystyna rolnik, Giżyn, gm. Nowogródek Pomorski, nie należy do partii politycznej
5 Geldner Jan Kazimierz rolnik, Chabówko, gm. Bielice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6 Aniśko Mieczysław Tadeusz mgr inż. zootechnik, Pniewo, gm. Gryfino, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Sola Mirosław Mieczysław ekonomista, Łobez, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Lipiński Kazimierz mgr administracji, Stróżewo, gm.Pyrzyce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9 Jakubowicz Justyna prawnik, Lwówek Śląski, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10 Płonka Leszek Albin cukiernik, Szczecin, nie należy do partii politycznej
11 Matys Marek Grzegorz mgr inż. elektryk okrętowy, Wolin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12 Bielecka Anna mgr ekonomii, Brojce, nie należy do partii politycznej
13 Łapin Agnieszka Magdalena dr inż. technologii chemicznej, Szczecin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14 Smorowińska Anna Kamila socjolog, Połczyn Zdrój, nie należy do partii politycznej
15 Kuś Małgorzata handlowiec, Szczecin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16 Popielewska Weronika mgr administracji, Łobez, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17 Karasińska - Fluks Bonawentura Janina - Żywia scenarzysta, Szczecin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18 Szychulski Mirosław Krzysztof mgr ekonomii, Derkacz, gm. Przybiernów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19 Chrałowicz Adam Wacław politolog, Stargard Szczeciński, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
20 Juszczak Ariel Łukasz strażak, Jarszewo, gm. Kamień Pomorski, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
21 Ociepka Rafał Andrzej inż. rolnik, Stołeczna, gm. Trzcińsko Zdrój, nie należy do partii politycznej
22 Ignatowicz Bartosz Piotr mgr stosunków międzynarodowych, Zamostowo, gm. Międzyrzecz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23 Ekiert Dorota Ewa ekonomista, Gryfino, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
24 Durka Andrzej Zdzisław pracownik samorządowy, Szczecin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1 Stępień Robert Marcin politolog, Goleniów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2 Wasilewski Mariusz bez zawodu, Górzyca, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3 Kwaśniewska Paulina marynarz, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
4 Kolanko Zbigniew Zenon rewident taboru kolejowego, Gryfino, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5 Krasuska Katarzyna Natalia ekolog, Szczecin, nie należy do partii politycznej
6 Solarz Kazimierz Jan dziennikarz, Sułomino, gm. Wolin, nie należy do partii politycznej
7 Paś Jolanta nauczycielka, Nowogard, nie należy do partii politycznej
8 Naruszewicz Bartosz nauczyciel, Szczecin, nie należy do partii politycznej
9 Krzywonos Hanna Dąbrówka pedagog, Czarne, nie należy do partii politycznej
10 Zalewska Aleksandra Janina wychowawca, Goleniów, nie należy do partii politycznej
11 Śledź Paweł Marcin ekonomista, Białogard, nie należy do partii politycznej
12 Marek Grażyna Janina administrator, Szczecin, nie należy do partii politycznej
13 Lembicz Marek Władysław informatyk, Międzyzdroje, nie należy do partii politycznej
14 Pasternak Helena technik ekonomista, Goleniów, nie należy do partii politycznej
15 Medyński Radosław wychowawca, Piaseczno, gm. Banie, nie należy do partii politycznej
16 Baraniak Patrycja Olga wychowawca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
17 Frankowska Janina administratywistka, Goleniów, nie należy do partii politycznej
18 Chałubiec Sylwia kucharka, Ładzin, gm. Wolin, nie należy do partii politycznej
19 Szczybelska Agnieszka promotor zdrowia, Szczecin, nie należy do partii politycznej
20 Orłowski Bartłomiej Stanisław rolnik, Warnowo, gm. Wolin, nie należy do partii politycznej
21 Opolski Maciej Ireneusz wychowawca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
22 Kudej Krystyna specjalista ds. sprzedaży, Goleniów, nie należy do partii politycznej
23 Sulecka Justyna Katarzyna socjolog, Szczecin, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1 Arłukowicz Bartosz Adam lekarz, Szczecin, nie należy do partii politycznej
2 Kochan Magdalena Maria mgr sztuki, Goleniów, członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Litwiński Arkadiusz mgr administracji, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP
4 Zaremba Renata politolog, Bezrzecze gm. Dobra, członek partii Platforma Obywatelska RP
5 Oświęcimski Konstanty Tomasz mgr administracji, Niechorze, gm.Rewal, członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Urban Cezary nauczyciel, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP
7 Ławrynowicz Zofia nauczyciel, Stargard Szczeciński, członek partii Platforma Obywatelska RP
8 Wójcik Robert Dariusz leśnik, Gryfino, członek partii Platforma Obywatelska RP
9 Żmuda - Trzebiatowska Ewa Ilona nauczyciel, Świnoujście, członek partii Platforma Obywatelska RP
10 Lemm Judyta mgr administracji, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP
11 Drzewińska Wioletta nauczyciel, Dębno, członek partii Platforma Obywatelska RP
12 Borowski Jan Marek politolog, Świnoujście, członek partii Platforma Obywatelska RP
13 Przerwa Tomasz Henryk ekonomista, Police, członek partii Platforma Obywatelska RP
14 Wrona Elżbieta Grażyna pielęgniarka, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP
15 Sola Ryszard leśnik, Łobez, członek partii Platforma Obywatelska RP
16 Kuźmiński Wojciech Andrzej nauczyciel akademicki, Zaborsko, gm. Warnice, członek partii Platforma Obywatelska RP
17 Rudnicki Andrzej Piotr nauczyciel, Barlinek, członek partii Platforma Obywatelska RP
18 Sadowska Teresa Halina farmaceuta, Banie, członek partii Platforma Obywatelska RP
19 Kościukiewicz Małgorzata Irena lekarz, Międzyzdroje, członek partii Platforma Obywatelska RP
20 Fedeńczak Marcin przedsiębiorca, Nowogard, członek partii Platforma Obywatelska RP
21 Pańka Urszula nauczyciel, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP
22 Łucka Irena Agata nauczyciel akademicki, Stargard Szczeciński, członek partii Platforma Obywatelska RP
23 Baran Bazyli nauczyciel akademicki, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1 Kabaciński Dariusz Piotr przedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
2 Weber Ludwik Szczepan listonosz, Chojna, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
3 Kulewska Agnieszka Anna przedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
4 Diarra Nielle instruktor tańca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
5 Zarzycki Piotr przedsiębiorca, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
6 Chudzik Magda Agnieszka bez zawodu, Pyrzyce, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7 Małyszko Rafał Jarosław fotograf, Szczecin, nie należy do partii politycznej
8 Bugajska Adrianna florystka, Szczecin, nie należy do partii politycznej
9 Lewandowski Józef Romuald inżynier elektryk, Gryfino, członek partii Liga Polskich Rodzin
10 Grobelny Bogdan Edward inżynier budowlany, Pobierowo, gm. Rewal, nie należy do partii politycznej
11 Gaładyk Marcin Kamil bez zawodu, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
12 Szafarz Jakub operator obrabiarek precyzyjnych, Szczecin, nie należy do partii politycznej
13 Tarczyński Marcin Władysław informatyk, Szczecin, nie należy do partii politycznej
14 Klisowska Teresa Ewa listonosz, Brwice, gm. Chojna, nie należy do partii politycznej
15 Rykała Dominik Hubert bez zawodu, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
16 Jasińska Małgorzata Zofia pracownik biurowy, Szczecin, nie należy do partii politycznej
17 Wojdak Agnieszka Monika bez zawodu, Szczecin, nie należy do partii politycznej
18 Wojdak Edyta Sylwia architekt krajobrazu, Szczecin, nie należy do partii politycznej
19 Aleksandrowicz Tomasz bez zawodu, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
20 Otocka Alicja Julia rolnik ekologiczny, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
21 Pik Adam Michał mechanik urządzeń elektrycznych, Szczecin, nie należy do partii politycznej
22 Kokociński Piotr Paweł pracownik budowlany, Szczecin, nie należy do partii politycznej
23 Sokołowski Krzysztof bez zawodu, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
24 Gładkow Jan nauczyciel, Gryfino, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawica

Więcej o:
Komentarze (5)
Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: Szczecin - okręg nr 41
Zaloguj się
  • winnie11

    Oceniono 1 raz 1

    Jedynie w PO jest kogo wybierac

  • ostrowski.r

    0

    Małgorzata Prokop-Paczkowska była 17 września na Kongresie Kobiet w Warszawie.

    Mówiła bardzo sensownie:
    - Przyjechałam do państwa ze Szczecina.
    Szczecin jest połażony 15 km od granicy polsko-niemieckiej.
    Polki jeżdżą do Niemiec z dwóch powodów - żeby urodzić dziecko i żeby dokonać aborcji.
    I nikt nie traktuje ich jak morderczynie ...
    Nie stało się tak, jak zapowiadali bracia Kaczyńscy, że Niemcy nas wykupią.
    To Polacy kupują w Niemczech domy, które tam kosztują tyle, co mieszkanie w Szczecinie.

    O swoim mieście mówiła tak:
    - Są i kościoły, i cerkwie ale najrzadziej w Polsce chodzimy do kościoła.

    Wśród słynnych szczecinianek wymieniła Katarzynę Wielką - cesarzową Rosji i Danutę Kobylińską-Walas, kapitana żeglugi wielkiej:
    - Caryca Katarzyna Wielka robiła z mężczyznami, co chciała.
    Kobiety z Ruchu Palikota, gdy wejdą do Sejmu, będą dla panów w garniturach i panów w sutannach, jak caryca Katarzyna i Danuta Kobylińska-Walas.

    Swoje wystąpienie zakończyła tak:
    - Wrócę jeszcze do tej granicy z Niemcami.
    Nie ma już płotów, nie ma pasa zaoranej ziemi.
    A ja chciałabym, żebyśmy tą granicę przekroczyli nie tylko fizycznie, ale również mentalnie!

    Małgorzata Prokop-Paczkowska kandyduje do Sejmu RP w okręgu wyborczym nr 41 (Szczecin).
    Startuje z listy Komitetu Wyborczego Ruch Palikota (lista nr 4), z miejsca numer 2 na liście.

    Reportarz z Kongresu, z materiałem fotograficznym jest dostępny na blogu wyboryparlamentarne.blox.pl,

    wyboryparlamentarne.blox.pl/2011/09/Europejski-Kongres-Kobiet-w-Warszawie.html

  • qast

    0

    A R Ł U K O W I C Z !
    The best of !

  • ruchla

    0

    Łącznie na listach znajduje się 26 nauczycieli. Szok, jak ci pracujący ponad siły i za grosze patrioci, za równie marne pieniądze, chcą służyć krajowi i społeczeństwu.

  • cudak_budowlany

    Oceniono 2 razy -2

    najgorsza lista to PELO....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

1 Słomski Piotr politolog, Nowogard, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
2 Woźniak Danuta socjolog, Szczecin, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
3 Bukiel Krzysztof lekarz, Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
4 Broński Łukasz Henryk mgr administracji, Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
5 Tarnowski Grzegorz przedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
6 Zaworonek Maria prawnik, Szczecin, nie należy do partii politycznej
7 Petri Stefan Jan inż. elektryk, Szczecin, nie należy do partii politycznej
8 Górski Andrzej Kazimierz technik budowlany, Gostyń Łobeski, gm. Płoty, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
9 Klapczyńska Katarzyna Anna doktor genetyki, Słupsk, nie należy do partii politycznej
10 Majzner Zbigniew Piotr historyk, Kołobrzeg, członek partii Unia Polityki Realnej
11 Sitarska Monika Joanna pielęgniarka, Pobierowo, gm. Rewal, nie należy do partii politycznej
12 Łubniewski Alfred Zdzisław przedsiębiorca, Byszewo, gm. Łobez, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
13 Jodko Dominika Maria ekonomistka, Szczecin, nie należy do partii politycznej
14 Zaranek Paweł Tomasz nauczyciel, Budzieszewice, gm. Przybiernów, nie należy do partii politycznej