Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: Szczecin - okręg nr 41

Okręg wyborczy składa się ze Szczecina i Świnoujście oraz powiatów: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki i stargardzki.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Brudziński Joachim Stanisławpolitolog, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Dobrzyński Leszekpolitolog, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Jach Michałekonomista, Stargard Szczeciński, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Szałabawka Artur Lesławsocjolog, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Biernat Stefania Elżbietanauczyciel, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Drzazga Kazimierzhistoryk, Police, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Mucha Paweł KarolGryfino, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Jaworowski Waldemarkapitan żeglugi wielkiej, Pobierowo, gm. Rewal, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Przybylska Agnieszkapedagog, Sławoszewo, gm. Dobra, nie należy do partii politycznej
10Zarębska - Kulesza Magdalenanauczyciel, Świerczewo, gm. Nowogard, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Patkowska Danutaekonomista, Dębno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Duklanowski Marek Zbigniewekonomista, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Wójtowicz Wojciechlekarz, Kamień Pomorski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Chojnacki Józefbudowlaniec, Stuchowo, gm. Świerzno, nie należy do partii politycznej
15Kopeć Maciej Stanisławnauczyciel, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Namyślak Aleksandraekonomista, Świnoujście, nie należy do partii politycznej
17Stępień Konradprawnik, Pyrzyce, nie należy do partii politycznej
18Kopacka Marzena Teresaprawnik, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Adamska Grażyna Teresazarządca nieruchomości, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20Strzeboński Andrzej Tadeuszinżynier mechanik, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Kosmal Edwardrolnik, Tychowo, gm. Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
22Bielewicz Januszlekarz medycyny, Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
23Plaugo Łucja Janinaekonomista, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24Jutrzenka - Trzebiatowska Beata Mariapedagog, Szczecin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Frydrykiewicz Igor Danieladwokat, Mierzyn, gm. Dobra, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Borowiecki Bogusław Jacentynauczyciel akademicki, Szczecin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Michalski Roman Janenergetyk, Gryfino, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4Keller Mirosław Jerzyekonomista, Staragard Szczeciński, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Groblewski Grzegorz Zygmuntspecjalista ds. organizacji imprez masowych, Szczecin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Durski Grzegorzspecjalista ds. administracji, Szczecin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
7Sulżycki Zbigniew Jerzyekonomista, Świnoujście, nie należy do partii politycznej
8Moś Małgorzata Annanauczyciel akademicki, Szczecin, nie należy do partii politycznej
9Majkut Marzenaksięgowa, Szczecin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
10Milewski Aleksander Stanisławprzedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
11Pawlikowski Roman Janmechanik, Szczecin, nie należy do partii politycznej
12Tront Tomaszlekarz wojskowy, Kobylanka, nie należy do partii politycznej
13Silka - Lis Kornelia Izabeladoradca klienta biznesowego, Tarnowo, gm. Maszewo, członek partii Polska Jest Najważniejsza
14Świst Władysławkierowca, Police, nie należy do partii politycznej
15Piątkowska Elżbieta Alinabankowiec, Mierzyn, gm. Dobra, nie należy do partii politycznej
16Tarniowa Małgorzata Violettanauczyciel, Resko, członek partii Polska Jest Najważniejsza
17Kawa Jolantafizyk medyczny, Szczecin, nie należy do partii politycznej
18Błażejczyk Piotrlogistyk, Szczecin, nie należy do partii politycznej
19Gruca Małgorzata Mariawizażystka, Kobylanka, członek partii Polska Jest Najważniejsza
20Stachurska Małgorzatapołożna rodzinna, Szczecin, nie należy do partii politycznej
21Krawczyk Łukasz Ryszardelektrotechnik, Gryfino, członek partii Polska Jest Najważniejsza
22Paplicki Pawełinżynier elektrotechnik, Jesionowo, gm. Przelewice, nie należy do partii politycznej
23Idzior Helenaemeryt, Szczecin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
24Chruszcz Sylwester Arkadiuszarchitekt, Szczecin, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Napieralski Grzegorz Bernardpolitolog, Szczecin, członek partii SLD
2Agatowska Joanna Monikaekonomista, Świnoujście, członek partii SLD
3Wieczorek Dariusz Krzysztofinżynier elektryk, Szczecin, członek partii SLD
4Wijas Jędrzej Piotrnauczyciel, Szczecin, członek partii SLD
5Radziszewska Beata Magdalenanauczyciel, Stargard Szczeciński, członek partii SLD
6Siarkiewicz Zygmuntinżynier transportu, Barlinek, członek partii SLD
7Szczygieł Andrzej Wacławprzedstawiciel władzy samorządowej, Trzygłów, gm. Gryfice, członek partii SLD
8Bielida Antoniprzedstawiciel władzy samorządowej, Nowogard, członek partii SLD
9Koś Ewa Izabelainżynier elektryk automatyk, Wołczkowo, gm. Dobra, członek partii Zieloni 2004
10Majkowski Albin Krystiansocjolog, Szczecin, członek partii SLD
11Nycz Artur Adamprawnik, Gryfino, członek partii SLD
12Stanisz Patryktechnik żywienia, Chojna, nie należy do partii politycznej
13Wawrowski Henryknauczyciel, Szczecin, nie należy do partii politycznej
14Zibrowska Iwonapielęgniarka, Pyrzyce, członek partii SLD
15Betka Anna Jolantasekretarka, Dziwnów, członek partii SLD
16Bednarska Dionela Wioletanauczyciel, Szczecin, członek partii SLD
17Korgul Elżbietanauczyciel, Iglice, gm. Resko, członek partii SLD
18Furman Olga Ewagrafik komputerowy, Szczecin, członek partii SLD
19Chorzelewski Artur Rafałkapitan żeglugi wielkiej, Szczecin, członek partii SLD
20Klimko Sylwiaradca prawny, Szczecin, członek partii SLD
21Jaklewicz - Walewicz Ewa Jadwiganauczyciel, Szczecin, członek partii Partia Kobiet
22Trojanowski Zbigniewradca prawny, Przęsocin, gm. Police, członek partii SLD
23Ciach Krzysztofnauczyciel, Stargard Szczeciński, członek partii SLD
24Kasznia Magdalena Annamenedżer, Mierzyn, gm. Dobra, członek partii Partia Kobiet


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Piątak Andrzejinżynier elektronik, Nowogard, członek partii Ruch Palikota
2Prokop - Paczkowska Małgorzata Barbaradziennikarka, Szczecin, członek partii Ruch Palikota
3Alewras Steliosprawnik, Sławoszewo, gm. Dobra, członek partii Ruch Palikota
4Mieczkowska Magdalenaekonomista, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
5Stolarska Marzenapedagog, Wołczkowo, gm. Dobra, członek partii Ruch Palikota
6Maciejewski Lesławprzedsiębiorca, Świnoujście, członek partii Ruch Palikota
7Sajewicz Ireneuszmanager, Bezrzecze, gm. Dobra, członek partii Ruch Palikota
8Nawrot Wiesław Florianprzedsiębiorca, Trzebież, gm. Police, członek partii Ruch Palikota
9Szyk Tadeuszhistoryk, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
10Pieróg Marekprzedsiębiorca, Szczecin, członek partii Ruch Palikota
11Mac Zygmunt Bronisławemeryt, Nowogródek Pomorski, członek partii Ruch Palikota
12Kleiber Iwonapedagog, Szczecin, członek partii Ruch Palikota
13Markiewicz Dorotamanager, Szczecin, członek partii Ruch Palikota
14Goch Zbigniewnauczyciel, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
15Wawrzyszko Piotrprzedsiębiorca, Stargard Szczeciński, członek partii Ruch Palikota
16Mazur Bogdanprzedsiębiorca, Stargard Szczeciński, członek partii Ruch Palikota
17Śpiewak Adamekonomista, Mierzyn, gm. Dobra, nie należy do partii politycznej
18Kozłowska Katarzyna Mariapracownik samorządowy, Szczecin, członek partii Ruch Palikota
19Kolasińska Dominikasocjolog, Pyrzyce, członek partii Ruch Palikota
20Mościbroda Krzysztof Stanisławarchitekt, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
21Wojnicka Danuta Ewabankowiec, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
22Krajnik Henrykemeryt, Gryfice, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
23Rejczyk - Matysiak Aneta Jolantaksięgowa, Mierzyn., gm. Dobra, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Dziewguć Zygmuntprzedsiębiorca, Gryfice, nie należy do partii politycznej
2Ziemba Kazimierzprawnik, Nowogard, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Ruciński Witold Florianinżynier leśnik, Marianowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Balcerzak Krystynarolnik, Giżyn, gm. Nowogródek Pomorski, nie należy do partii politycznej
5Geldner Jan Kazimierzrolnik, Chabówko, gm. Bielice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Aniśko Mieczysław Tadeuszmgr inż. zootechnik, Pniewo, gm. Gryfino, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Sola Mirosław Mieczysławekonomista, Łobez, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Lipiński Kazimierzmgr administracji, Stróżewo, gm.Pyrzyce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Jakubowicz Justynaprawnik, Lwówek Śląski, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Płonka Leszek Albincukiernik, Szczecin, nie należy do partii politycznej
11Matys Marek Grzegorzmgr inż. elektryk okrętowy, Wolin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12Bielecka Annamgr ekonomii, Brojce, nie należy do partii politycznej
13Łapin Agnieszka Magdalenadr inż. technologii chemicznej, Szczecin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Smorowińska Anna Kamilasocjolog, Połczyn Zdrój, nie należy do partii politycznej
15Kuś Małgorzatahandlowiec, Szczecin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Popielewska Weronikamgr administracji, Łobez, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17Karasińska - Fluks Bonawentura Janina - Żywiascenarzysta, Szczecin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Szychulski Mirosław Krzysztofmgr ekonomii, Derkacz, gm. Przybiernów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19Chrałowicz Adam Wacławpolitolog, Stargard Szczeciński, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
20Juszczak Ariel Łukaszstrażak, Jarszewo, gm. Kamień Pomorski, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
21Ociepka Rafał Andrzejinż. rolnik, Stołeczna, gm. Trzcińsko Zdrój, nie należy do partii politycznej
22Ignatowicz Bartosz Piotrmgr stosunków międzynarodowych, Zamostowo, gm. Międzyrzecz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23Ekiert Dorota Ewaekonomista, Gryfino, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
24Durka Andrzej Zdzisławpracownik samorządowy, Szczecin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Stępień Robert Marcinpolitolog, Goleniów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Wasilewski Mariuszbez zawodu, Górzyca, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Kwaśniewska Paulinamarynarz, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
4Kolanko Zbigniew Zenonrewident taboru kolejowego, Gryfino, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Krasuska Katarzyna Nataliaekolog, Szczecin, nie należy do partii politycznej
6Solarz Kazimierz Jandziennikarz, Sułomino, gm. Wolin, nie należy do partii politycznej
7Paś Jolantanauczycielka, Nowogard, nie należy do partii politycznej
8Naruszewicz Bartosznauczyciel, Szczecin, nie należy do partii politycznej
9Krzywonos Hanna Dąbrówkapedagog, Czarne, nie należy do partii politycznej
10Zalewska Aleksandra Janinawychowawca, Goleniów, nie należy do partii politycznej
11Śledź Paweł Marcinekonomista, Białogard, nie należy do partii politycznej
12Marek Grażyna Janinaadministrator, Szczecin, nie należy do partii politycznej
13Lembicz Marek Władysławinformatyk, Międzyzdroje, nie należy do partii politycznej
14Pasternak Helenatechnik ekonomista, Goleniów, nie należy do partii politycznej
15Medyński Radosławwychowawca, Piaseczno, gm. Banie, nie należy do partii politycznej
16Baraniak Patrycja Olgawychowawca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
17Frankowska Janinaadministratywistka, Goleniów, nie należy do partii politycznej
18Chałubiec Sylwiakucharka, Ładzin, gm. Wolin, nie należy do partii politycznej
19Szczybelska Agnieszkapromotor zdrowia, Szczecin, nie należy do partii politycznej
20Orłowski Bartłomiej Stanisławrolnik, Warnowo, gm. Wolin, nie należy do partii politycznej
21Opolski Maciej Ireneuszwychowawca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
22Kudej Krystynaspecjalista ds. sprzedaży, Goleniów, nie należy do partii politycznej
23Sulecka Justyna Katarzynasocjolog, Szczecin, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Arłukowicz Bartosz Adamlekarz, Szczecin, nie należy do partii politycznej
2Kochan Magdalena Mariamgr sztuki, Goleniów, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Litwiński Arkadiuszmgr administracji, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Zaremba Renatapolitolog, Bezrzecze gm. Dobra, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Oświęcimski Konstanty Tomaszmgr administracji, Niechorze, gm.Rewal, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Urban Cezarynauczyciel, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Ławrynowicz Zofianauczyciel, Stargard Szczeciński, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Wójcik Robert Dariuszleśnik, Gryfino, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Żmuda - Trzebiatowska Ewa Ilonanauczyciel, Świnoujście, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Lemm Judytamgr administracji, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Drzewińska Wiolettanauczyciel, Dębno, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Borowski Jan Marekpolitolog, Świnoujście, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Przerwa Tomasz Henrykekonomista, Police, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Wrona Elżbieta Grażynapielęgniarka, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Sola Ryszardleśnik, Łobez, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Kuźmiński Wojciech Andrzejnauczyciel akademicki, Zaborsko, gm. Warnice, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Rudnicki Andrzej Piotrnauczyciel, Barlinek, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Sadowska Teresa Halinafarmaceuta, Banie, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Kościukiewicz Małgorzata Irenalekarz, Międzyzdroje, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Fedeńczak Marcinprzedsiębiorca, Nowogard, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Pańka Urszulanauczyciel, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Łucka Irena Agatanauczyciel akademicki, Stargard Szczeciński, członek partii Platforma Obywatelska RP
23Baran Bazylinauczyciel akademicki, Szczecin, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Kabaciński Dariusz Piotrprzedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
2Weber Ludwik Szczepanlistonosz, Chojna, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
3Kulewska Agnieszka Annaprzedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
4Diarra Nielleinstruktor tańca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
5Zarzycki Piotrprzedsiębiorca, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
6Chudzik Magda Agnieszkabez zawodu, Pyrzyce, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7Małyszko Rafał Jarosławfotograf, Szczecin, nie należy do partii politycznej
8Bugajska Adriannaflorystka, Szczecin, nie należy do partii politycznej
9Lewandowski Józef Romualdinżynier elektryk, Gryfino, członek partii Liga Polskich Rodzin
10Grobelny Bogdan Edwardinżynier budowlany, Pobierowo, gm. Rewal, nie należy do partii politycznej
11Gaładyk Marcin Kamilbez zawodu, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
12Szafarz Jakuboperator obrabiarek precyzyjnych, Szczecin, nie należy do partii politycznej
13Tarczyński Marcin Władysławinformatyk, Szczecin, nie należy do partii politycznej
14Klisowska Teresa Ewalistonosz, Brwice, gm. Chojna, nie należy do partii politycznej
15Rykała Dominik Hubertbez zawodu, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
16Jasińska Małgorzata Zofiapracownik biurowy, Szczecin, nie należy do partii politycznej
17Wojdak Agnieszka Monikabez zawodu, Szczecin, nie należy do partii politycznej
18Wojdak Edyta Sylwiaarchitekt krajobrazu, Szczecin, nie należy do partii politycznej
19Aleksandrowicz Tomaszbez zawodu, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
20Otocka Alicja Juliarolnik ekologiczny, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
21Pik Adam Michałmechanik urządzeń elektrycznych, Szczecin, nie należy do partii politycznej
22Kokociński Piotr Pawełpracownik budowlany, Szczecin, nie należy do partii politycznej
23Sokołowski Krzysztofbez zawodu, Szczecin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
24Gładkow Jannauczyciel, Gryfino, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawica

1Słomski Piotrpolitolog, Nowogard, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
2Woźniak Danutasocjolog, Szczecin, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
3Bukiel Krzysztoflekarz, Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
4Broński Łukasz Henrykmgr administracji, Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
5Tarnowski Grzegorzprzedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
6Zaworonek Mariaprawnik, Szczecin, nie należy do partii politycznej
7Petri Stefan Janinż. elektryk, Szczecin, nie należy do partii politycznej
8Górski Andrzej Kazimierztechnik budowlany, Gostyń Łobeski, gm. Płoty, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
9Klapczyńska Katarzyna Annadoktor genetyki, Słupsk, nie należy do partii politycznej
10Majzner Zbigniew Piotrhistoryk, Kołobrzeg, członek partii Unia Polityki Realnej
11Sitarska Monika Joannapielęgniarka, Pobierowo, gm. Rewal, nie należy do partii politycznej
12Łubniewski Alfred Zdzisławprzedsiębiorca, Byszewo, gm. Łobez, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
13Jodko Dominika Mariaekonomistka, Szczecin, nie należy do partii politycznej
14Zaranek Paweł Tomasznauczyciel, Budzieszewice, gm. Przybiernów, nie należy do partii politycznej
15Stawicka Sandra Danutahandlowiec, Wolin, członek partii Unia Polityki Realnej
16Niekurzak Grzegorzsocjolog, Szczecin, nie należy do partii politycznej
17Szajko Wiesławdrukarz, Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
18Grześkowiak Iwona Sylwiahistoryk, Szczecin, nie należy do partii politycznej
19Krzystek Maciej Piotrsocjolog, Sydney, członek partii Unia Polityki Realnej
Więcej o:
Komentarze (5)
Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: Szczecin - okręg nr 41
Zaloguj się
  • winnie11

    Oceniono 1 raz 1

    Jedynie w PO jest kogo wybierac

  • ostrowski.r

    0

    Małgorzata Prokop-Paczkowska była 17 września na Kongresie Kobiet w Warszawie.

    Mówiła bardzo sensownie:
    - Przyjechałam do państwa ze Szczecina.
    Szczecin jest połażony 15 km od granicy polsko-niemieckiej.
    Polki jeżdżą do Niemiec z dwóch powodów - żeby urodzić dziecko i żeby dokonać aborcji.
    I nikt nie traktuje ich jak morderczynie ...
    Nie stało się tak, jak zapowiadali bracia Kaczyńscy, że Niemcy nas wykupią.
    To Polacy kupują w Niemczech domy, które tam kosztują tyle, co mieszkanie w Szczecinie.

    O swoim mieście mówiła tak:
    - Są i kościoły, i cerkwie ale najrzadziej w Polsce chodzimy do kościoła.

    Wśród słynnych szczecinianek wymieniła Katarzynę Wielką - cesarzową Rosji i Danutę Kobylińską-Walas, kapitana żeglugi wielkiej:
    - Caryca Katarzyna Wielka robiła z mężczyznami, co chciała.
    Kobiety z Ruchu Palikota, gdy wejdą do Sejmu, będą dla panów w garniturach i panów w sutannach, jak caryca Katarzyna i Danuta Kobylińska-Walas.

    Swoje wystąpienie zakończyła tak:
    - Wrócę jeszcze do tej granicy z Niemcami.
    Nie ma już płotów, nie ma pasa zaoranej ziemi.
    A ja chciałabym, żebyśmy tą granicę przekroczyli nie tylko fizycznie, ale również mentalnie!

    Małgorzata Prokop-Paczkowska kandyduje do Sejmu RP w okręgu wyborczym nr 41 (Szczecin).
    Startuje z listy Komitetu Wyborczego Ruch Palikota (lista nr 4), z miejsca numer 2 na liście.

    Reportarz z Kongresu, z materiałem fotograficznym jest dostępny na blogu wyboryparlamentarne.blox.pl,

    wyboryparlamentarne.blox.pl/2011/09/Europejski-Kongres-Kobiet-w-Warszawie.html

  • qast

    0

    A R Ł U K O W I C Z !
    The best of !

  • ruchla

    0

    Łącznie na listach znajduje się 26 nauczycieli. Szok, jak ci pracujący ponad siły i za grosze patrioci, za równie marne pieniądze, chcą służyć krajowi i społeczeństwu.

  • cudak_budowlany

    Oceniono 2 razy -2

    najgorsza lista to PELO....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX