Raport Millera: dokument, tłumaczenia i załączniki [CZYTAJ]

Raport Millera jest już dostępny. Oto jego pełna treść, tłumaczenia i załączniki:
RAPORT MILLERA - język polski : Źródło 1>> | Źródło 2>> | Źródło 3>> (plik może się ładować kilkadziesiąt sekund)

ZAŁĄCZNIKI - język polski>>

*************************

RAPORT MILLERA - język rosyjski>>

ZAŁĄCZNIKI - język rosyjski>>

RAPORT MILLERA - język angielski>>

Zobacz także
 • Prezentacja raportu komisji Millera ws. katastrofy smoleńskiej Raport Millera: Rosjanie współwinni katastrofy? Oto, czego nie zrobili, a co zrobili źle
 • Małgorzata Wassermann Raport Millera. Córka Wassermanna: Oczekuję słowa "przepraszam" od polityków
 • "Niezawisimaja Gazeta": Samolot Kaczyńskiego nie powinien był dostać pozwolenia na lot W Rosji o raporcie Millera: Mocny i uczciwy
Komentarze (23)
Raport Millera: dokument, tłumaczenia i załączniki [CZYTAJ]
Zaloguj się
 • winnie11

  Oceniono 5 razy 3

  Duzo do czytania

 • pandyzio

  Oceniono 2 razy 2

  @zenutek,
  a nie wiesz chłopcze, że prędkość ściągania zalezy także od prędkości wysyłania serwera?
  I nie zgrywaj takiego eksperta bo stwierdzenie "Ja posiadam tylko połączenie 5MB" najlepiej świadczy o Twoim poziomie informatycznym ;)

 • vidi12

  Oceniono 4 razy 2

  Przygotowuję się do egzaminu LEVEL4... więc raport... oczywiście w wersji angielskiej

 • enedue3

  Oceniono 1 raz 1

  To nie jest raport dla techniicznych, to raport dla zmanipulowanej gawiedzi. Jak można coś poważnego napisać bez badań wraku, czarnych skrzynek, bez dostępu do scanów radaru naprowadzającego, dostęu do szeregu "papierów", których ruscy nie przekazali. Ważnym jest tez podanie danych symulacji lotu drugiego TU154! Eksperyment wykonano wyników brak! Czyżby eksperyment potwierdził, że sprawny samolot wyszedłby z opresji?

  Macierewicz niestety ma rację ! a raport cieniutki naciagany !!

 • nicpon007

  Oceniono 3 razy 1

  Miller rulez! Szacun, panie ministrze, duży szacun!

 • onufry_zagloba

  Oceniono 1 raz 1

  tak sie robi historie

 • marmatkof

  Oceniono 7 razy 1

  Trudno sie czepiac. Ale czepiać się da zawsze czegoś.
  Wyglada po prostu ,że to solidny raport i tyle

 • sulekfans5

  Oceniono 1 raz 1

  Dowódca 36. pułku lotnictwa transportowego i m.in. szef MON otrzymali protokół z prac komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy smoleńskiej - poinformował jej przewodniczący i szef MSWiA Jerzy Miller. Dodał, że dokument ten zatwierdził premier Donald Tusk.

  Chodzi o protokół, o którym mówił w mediach b. polski przedstawiciel akredytowany przy Międzypaństwowym Komitecie Lotniczym (MAK) płk Edmund Klich. Według niego właśnie ten dokument - który określał jako protokół wojskowy - może zawierać dane osób, które według komisji przez swoje działania mogą być odpowiedzialne za katastrofę.

  Sama komisja nie chciała wypowiadać się na ten temat. Jeden z jej członków prof. Marek Żylicz powiedział jedynie PAP, że komisja przygotowała dwa formalnie niezależne dokumenty - protokół, który powstał zgodnie z polskim prawem oraz raport napisany według załącznika 13. Konwencji Chicagowskiej.

  Podczas konferencji, na której upubliczniono raport komisji, jej szef - minister SWiA Jerzy Miller podkreślał, że protokół został przesłany do zapoznania się do 36. pułku oraz do wglądu szefowi MON; poinformowany był o nim również szef Sztabu Generalnego. Jak dodał, dokument został zatwierdzony przez premiera.

  - Do tego protokołu osoby, które mają w tym interes prawny, mogą w ciągu 14 dni zgłosić uwagi. Po upływie 14 dni zapadnie decyzja, czy na skutek zgłoszonych uwag będzie prowadzone uzupełniające działanie, czy nie będzie takiej potrzeby - dodał.

  W samym raporcie nie ma nazwisk, co wielokrotnie zapowiadał Miller, podkreślając, że rolą komisji nie jest wskazywanie winnych a analiza faktów.

 • azazello60

  Oceniono 1 raz 1

  Za dużo osób ściąga teraz.W PDF nie sposób zapisać bo za dużo błedów pobierania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje