"Pogróżki i seksistowskie żarty" w klubie Kukiz'15, Waszczykowski ocenia Tuska [W TYGODNIKACH]

"My już nie jesteśmy jak Samoobrona. Gorzej, jesteśmy Chamoobrona!" - tak według "Newsweeka" miała mówić o klubie Kukiz'15 jedna z posłanek. W tygodnikach także m.in. wywiady z Donaldem Tuskiem i szefem MSZ Witoldem Waszczykowskim.
Zobacz wszystkie okładki>>>

"Newsweek" publikuje wywiad o Polsce, Europie i Prawie i Sprawiedliwości z szefem Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem. W tygodniku także tekst o kulisach działalności klubu Kukiz '15. "Pogróżki, wyzwiska, oskarżenia o związki z WSI i seksistowskie żarty" - tak wg "Newsweeka" mają zachowywać się działacze ugrupowania. Więcej>>>

W najnowszym "Wprost" lista dwudziestu pięciu najbogatszych biznesmenów polskiego pochodzenia. Tygodnik pisze także o medialnym szaleństwie wokół dziecka Roberta i Anny Lewandowskich. W piśmie również wywiad z Grzegorzem Schetyną o Donaldzie Tusku i Ryszardzie Petru oraz ostrzeżenie przed przyszłorocznymi podwyżkami, które mogą uderzyć po kieszeniach polskie rodziny. Więcej>>>

W "Do Rzeczy" wywiad z szefem MSZ Witoldem Waszczykowskim o dokonaniach Donalda Tuska. "Tusk nie zalał Brukseli urzędnikami i ekspertami z Polski, którzy mogliby lobbować za naszym krajem" - mówi Waszczykowski. W tygodniku także Karolina i Tomasz Elbanowscy z fundacji Rzecznik Praw Rodziców, którzy opowiadają o tym, jak media niesłusznie oskarżają ich o branie milionów złotych z publicznych pieniędzy. Więcej>>>

W tygodniku "wSieci" rozmowa z prezesem PZU Michałem Krupińskim o zakupie prawie 33 proc. akcji Banku Pekao S.A. Wykażemy czarno na białym, że potrafimy jeszcze lepiej zarządzać Pekao z korzyścią dla polskich rodzin oraz przedsiębiorstw, także po to, aby udowodnić krytykom repolonizacji, że nie mają racji" - mówi Krupiński. Publicyści tygodnika podejmują także temat opozycyjnych demonstracji, które mają odbyć się na ulicach Warszawy 13 grudnia. Więcej>>>

Więcej o:
Komentarze (59)
"Pogróżki i seksistowskie żarty" w klubie Kukiz'15, Waszczykowski ocenia Tuska [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • si.vis.pacem.para.bellum

  Oceniono 4 razy -2

  @zemka
  Naucz się polskiego ruski trollu. Ja wiem że u was - ruskich - "zna't" to to samo co "wiedzieć" i "znać" ale u nas - nie. Pisze się (i mówi) "elektorat ma prawo znać orientacje seksualna politykow"
  To samo dotyczy drugiej części twoich ruskich wyrzyygowin . Taka forma "czy to hetroseksualny czy homoseksualny czy dziewiczy" jest uznawana za archaiczną i nie jest już w polskim używana. Taka rada: uczcie się z nowych podręczników a nie z carskich. Aha, nie stać was bo ropa tania?

 • otoosh

  Oceniono 5 razy 5

  A czy jest przymus pozostawania w takiej chamoobronie ???
  Jak cię kobieto obrażają, to pokaż "fucka" i odejdź !!!

 • zemka

  Oceniono 8 razy 4

  moim zdaniem elektorat ma prawo wiedziec orientacje seksualna politykow.
  nie powinno byc tajemnica czy to hetroseksualny czy homoseksualny czy dziewiczy.
  a wiec Macierewicz? Kaczynski?

 • ulanzalasem

  Oceniono 7 razy 3

  Okładki tygodników niczym brukowców, dla jasności Newsweek tez potrafi się popisać ;)
  Wprost to mogliby już zamknąć i się nie kompromitować - Płomienie, drożyzna ...ło jezu ratujcie xD A dalej "królewskie dziecko Lewandowskich"- adresatem tych treści to niby kto jest ?
  W reżimowych mediach tj. wSieci i doRzeczy tym razem bez karabinów, krwi, wybuchów, ale dziwne...Bo skoro PiS demaskuje "komuchów" to dlaczego podległe im mentalnie media nie demaskują komuchów w PiSie ? Komuchów w takim rozumieniu jak przez całe lata PiS zarzucał innym, jak PiS grzebał w życiorysach. Piotrowicz PRLowski prokurator jest cool ? A Kryże ? Czabański z Rady Mediów, który pisał ustawę medialną też ?
  Zgromadzenia - tylko rządowe lub prawie bo jeszcze dla klechów i to tym "niepokornym" nie przeszkadza ? Ile było wam potrzebne wazeliny żeby takie coś prześlizgnęło się od tak bez ogromnej krytyki idiotyzmów jaka powinna spaść na Jarka, PiSu, rządu ?
  Tutaj nie chodzi o sympatię do PO, Razem, NO czy PiSu - niezaleznie kto chciałby przepchnąć ustawę o Policji, Antyterrorystyczną (w takim kształcie), o zgromadzeniach powinien być poddany rzeczowej krytyce. A spraw Trybunału ? Najważniejszy argument Pisu i ich zwolenników - Platforma zaczęła. No i co z tego ? To też był błąd! Poza tym zablokowany. Więc teraz PiS popełnia takie same błędy, a nawet więcej bo oni mają prawo w d...Przecież Jarek powiedział, że w obecnej sytuacji politycznej nie będziemy się cofać. Czyli prawo do śmietnika bo mamy prezydenta, który robi za sekretarkę i samodzielną większość w Sejmie ( i Kukiza na posyłki). Nie interesuje mnie jaka to partia polityczna, niezależnie od tego obecne działania Jarka, Szydło, Dudy, Piotrowicza nadają się na Trybunał Stanu. Tak samo nie rusza mnie KOD i Kijowski bo tutaj chodzi nie o ten czy inny ruch, ale o sam fakt tego co PiS robi. No, ale jak do kogoś przemawia argument - PO potrąciło jedną osobę na pasach...my rozjedziemy walcem całą wycieczkę szkolną...bo oni zaczęli - to trudno spodziewać się rzeczowej dyskusji.

 • zygosz

  Oceniono 7 razy -5

  @andrew1507
  Bolszewicki nielepszy

 • zocha688

  Oceniono 12 razy 10

  Waszczykowski szuka w Brukseli pracy dla Misiewicza.

 • fullajt

  Oceniono 17 razy 13

  Nie zalał? Może nie miał kim, a o Waszczykowskim nie pomyślał. A takie zalewanie "swoimi" to nepotyzm, panie Waszczykowski. Dla was z PiSu to normalka, ale przyzwoity człowiek się brzydzi. Tym się różnicie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX