Komentarze (586)
Niemiecka prasa reaguje na wywiad z Kaczyńskim. I oskarża: Prezes PiS mówi nieprawdę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • alexmac

  Oceniono 5 razy -1

  " Kaczyński uważa, że nie musi przejmować się krytyką z Brukseli. To zmieniłoby się, gdyby do Polski popłynęło mniej unijnych miliardów. Ale na to się nie zanosi" - twierdzi "Sueddeutsche Zeitung".

  - Właśnie dlatego Unia Europejska nie ma przyszłości. Zresztą tak jak każdy frajer.

 • tuskaczor

  Oceniono 6 razy 2

  a stara lufa ubrała się na różowo ... i tak na nic się to nie zda./hehehehe/

 • edza4

  Oceniono 5 razy -1

  Dziwi mnie bardzo że z tym szkodnikiem ktokolwiek chce rozmawiać,lepiej byłoby takie coś obchodzić szerokim łukiem.Facet który nie mówi tylko łże na każdym kroku może być autorytetem? jeżeli tak to dla kogo.

 • belzebog

  Oceniono 8 razy 2

  Kaczyński się schował przed Papieżem jak przed wyborami.

 • Michal Xinski

  Oceniono 6 razy 2

  "Artykuł 7

  Unia zapewnia spójność swoich poszczególnych polityk i działań, uwzględniając wszystkie swoje cele i zgodnie z zasadą przyznania kompetencji."

  Nic tam nie ma o Jego Świętobliwości Rzeplińskim.

  Ale za to ciekawy jest ten:

  "Artykuł 9

  Przy określaniu i realizacji swoich polityk i działań Unia bierze pod uwagę wymogi związane ze wspieraniem wysokiego poziomu zatrudnienia, zapewnianiem odpowiedniej ochrony socjalnej, zwalczaniem wykluczenia społecznego, a także z wysokim poziomem kształcenia, szkolenia oraz ochrony zdrowia ludzkiego."

  I jak się on ma do ograniczania emisji CO2 i narzucania minimalnego podatku VAT?

 • zarone

  Oceniono 7 razy 1

  nie jestem miłośnikiem Kaczyńskiego, ale nie lubię jak niemieckie pokraki wpieprzają się w nie swoje sprawy. Naród który wymordował kilka milionów ludzi ma prawo krytykować tylko siebie, a nie innych, a na pewno nie Polskę.

 • masz01

  Oceniono 3 razy -1

  Czym różni się polityk od dziewczyny???
  - Dziewczyna mówi "nie" ale myśli "tak"...
  - Polityk mówi "tak", myśli "nie"...

  - Jarycho! - tak trzymaj:-)))

 • white_lake

  Oceniono 5 razy -1

  ha ha, obudzili się

 • eldemon

  Oceniono 9 razy -3

  Głęboko w doooopie mamy opinie potomków nazistów i hitlerowców, którzy wymordowali miliony Polaków!

 • bylypisior

  Oceniono 5 razy 1

  Oczywiście ze Ukraińcy sa,imigrantami ekonomicznymi, sęk w tym, ze islamscy rzekomi uchodźcy również.
  Kaczyński mogl to dopowiedzieć w wywiadzie, a tak się wystawił na strzał.

 • Anty Pis

  Oceniono 11 razy 1

  PO sprezentowała temu h...owi Kaczyńskiemu -pieniądze z Brukseli, których ten burak nie byłby w stanie wynegocjować i te pieniądze ten h... rozdaje swoim wyborczym głupkom!

 • stanislaw50

  Oceniono 7 razy -1

  Zdziwieni - ludzie z obłędem tak już mają !!!!
  Nawet przydupasy, bez względu na pozycje konstytucyjna we władzach, wykonują wszystkie polecenia bez dyskusji i mówią to co ducze każe !!!
  Kto zaryzykuje, ten na aut od KORYTA!!!
  Cały dwór słucha KARTOFLANEGO przywódcy, który usadowił się w strukturze zarzadzania państwem w taki sposób, aby w razie niepowodzenia nikt go ni mógł rozliczyć.
  W stanie wojennym ukrył się pod łóżkiem z kotem. Choć i tak go nikt nie szukał, bo był postacią w owym czasie nijaką. Dlatego przydupasy piszą historię od nowa i na nowo, pokazując nieistniejący dorobek i wartość opozycyjna BLIŹNIAKÓW!!!
  KARTOFEK zna się nawet na pierwotniakach i bakteriach.
  Dzieli społeczeństwo na sorty, nawet swojemu przyjacielowi z obłędem nakazał podzielić ofiary KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ na sorty.
  PAPIEŻ w trakcie wizyty miał dobra informację o tych naszych "PRZYWÓDCACH" i ich rządzeniu, przez podział i dlatego poza oficjalnym spotkaniem jak nakazuje wizyta międzynarodowa odsunął ich na boczny tor, żeby nie zbijali fałszywcy POLITYCZNEGO KAPITAŁU.
  Brocha lata razem z ochrona, a KOCZY KRÓL ukrył się. A może zaraził się PIERWOTNAIKAMI ???
  Ciekawe co powie o wizycie i po wizycie. Co nakaze dworzanom głosić ???
  demos

 • siekieraaxe

  Oceniono 9 razy 3

  Gdybym ja był Kaczynskim to uruchomiłbym,
  za pare złotych, niemieckojezyczna telewizje lub radio w GUBINIE.
  Bez trudu znajdziesz. panie Jarku. wielu dziennikarzy za Nysa , którzy pogrązeni przez niemiecka cenzurę przyjdą, do takiej otwartej instytucji, NAWET ZA DARMO.
  Słuzę adresami.

 • leszek.30

  Oceniono 9 razy 1

  Kaczyński, nawet gdyby chciał powiedzieć prawde i zachować się przyzwoicie, to nie może...
  Zabrania mu tego, jego religia smoleńska i przynależność do sekty Rydzyka..!
  Dotyczy to takze jego współplemieńców z RM-PiS , którzy mają obowiązek , kłamać, pomawiać, oszukiwać, wylewać pomyje, być chamskim, skorumpowanym do szpiku kości...itd..itp..To jest główne przykazanie i jedyne sekty Pi-RM i tylko obowiązujące..!!!

 • gringi

  Oceniono 5 razy -1

  zeby oczyscic to poPISowskie szambo trzeba bedzie przywrocic kare smierci, bedzie sie dzialo

 • wlodzimierz.ill

  Oceniono 7 razy 3

  >Ukraińcy nie są uchodźcami, lecz "normalnymi migrantami zarobkowymi, którzy od wielu lat >grzecznie płacą podatki".

  Ubolewam, że Ukraińcy pracują i płacą podatki.
  Tacy migranci się nie liczą.
  Niemców można by zadowolić tylko gdyby nie pracowali, żyli na nasz koszt i wysadzali nas w powietrze.

 • halszka67

  Oceniono 8 razy 2

  Następny mały człowieczek który może doprowadzić do katastrofy.Powtórka z historii.On nic nie ma . Żadnych osiągnięć w niczym. Brak rodziny,przyjaciół.Manipulacja ludźmi którzy nie pamiętają komuny. Typowy przykład bolszewizmu i radocha że robi się źle.

 • kocurimysza

  Oceniono 9 razy -1

  Prawda jest tylko jedna a ona jest taka jaka chce J. Kaczynski .

 • rhone

  Oceniono 7 razy -1

  Kaczyński nie jest winien żadnych wyjaśnień swojemu elektratowi. Podobnie jak Pańśtwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych nie jest winna wyjaśniania bzdur Macerewicza oraz innych ignorantów, którzy mnożą ochydne teorie spiskowe. Albo są po prostu głupi albo to akcja mająca na celu nieustanną manipulacje i indoktrynację prostych ludzi. Kaczyński nie musi wyjaśniać bo jego elektora w większości jest po prostu tak niedoczuczony, że nie potrzebuje żadnych wyjaśnień - po co wyjaśniać komuś kto nie potrafi czytać. Ta zaś część jego wyznawców, która doskon ale wie jak jest naprawdę to ludzi tak zaangażowani w politykę, że nawet gdyby wszystkei komisje lotnicze świata czy wszystkie instytucje badania praworządności wydały oczywisty werdykt to i tak napisaliby czy powiedzieli, że to zamach na polska demokrację, tak im jej brakuje. Trzydzieści pare procent Polaków ma problem z czytaniem i czytaniem ze zrozumieniem. Może niech rząd poza zbawiennym 500+ zabierze się także za edukację i szkolenie z umiejętności logicznego myślenia... Ale pewnie to im nie na rękę

 • magnusg

  Oceniono 11 razy -1

  Sa tak samo opiniotworcze jak GW-sami o sobie przekonani,ze tworza opinie,a tymczasem wystarczy poczytac komentarze pod tymi artykulami,zeby zobaczyc,ze juz dawno albo nigdy takiej pozycji nei mieli.Ani jeden ani drugi redaktorek pewnie nigdy w Polsce nie mbyli.Tworza swoje artykuly na przykladzie googla i przepisywaniu zaprzyjaznionych gazetek z PL-chetnie GW,ktorej w Polsce nikt juz powaznie nie traktuje.

 • maniu1963

  Oceniono 5 razy -1

  Czy już nie ukradł księzyca? I co mu za to zrobiono?Czuje się bezkarny ;-do czasu !!!!

 • kocis1

  Oceniono 12 razy 0

  ,,Opiniotwórcze gazety,, w Niemczech to takie ktore nie podają informacji o tym ze islamskie bydlę zgwałcilo w Niemczech 79 letnia kobietę. Odpowiednikiem takiej ,,gazety w Polsce jest żydorcza.

 • 99venus

  Oceniono 11 razy -3

  Znowu sukces prezesa.Kolejny raz pokazał,tym razem na forum międzynarodowym, swoją mierność i całkowite niezrozumienie współczesnego świata.W dodatku zamiast jakiejś poważnej gazecie wywiadu udzielił brukowcowi.
  Żałosny osobnik.

 • bombama

  Oceniono 19 razy -1

  Z takimi bezczelnymi łgarstwami w oczy mamy do czynienia od lat. Niestety, wyborcze bydło PiSBeckie jest szczęsliwe widząc jak się robi z państwa chlew na wzór ich rodzinnych domów.

 • panzerfaust39

  Oceniono 19 razy 5

  Bardziej zakłamana od GW jest tylko liberalno/lewacka niemiecka Lügenpresse Propaganda i kłamstwa na poziomie DDR

 • abm1

  Oceniono 10 razy 2

  Załgany satrapa do szpiku kości. Od paru miesięcy trwa festiwal głupoty, arogancji i pospolitego chamstwa nieudacznika życiowego, który bierze odwet na Polakach za swoje frustracje. Nikt nie ma odwagi sprzeciwić się temu watażce.

 • panhoryzontu

  Oceniono 7 razy 3

  Z onet.pl:
  Były dziennikarz "The New York Times", a obecnie prokremlowskiej telewizji Russia Today, Chris Hedges opublikował na łamach amerykańskich mediów artykuł, w którym sugeruje, jakoby "polski rząd promował ideologię neofaszystowską". Hedges przyznał, że informacji dostarczyli mu dziennikarze "Gazety Wyborczej" – Jarosław Kurski i Piotr Stasiński. - Nie wiedzieliśmy, że Hedges współpracuje z RT, a on nie zdradził nam tego faktu. Gdybyśmy to wiedzieli, oczywiście odmówilibyśmy spotkania. Słowa "faszyzm" i "proto-faszyzm" są słowami Hedgesa; myśmy ich nie użyli – powiedział Kurski w rozmowie z Onetem.

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 11 razy 5

  Ale Turcja wszystko robi demokratycznie - Obama milczy, Europa milczy.

 • jeszw

  Oceniono 16 razy -4

  Jeśli dla kogoś autorytetem jest kaczyński, to świadczy to o jego poziomie intelektualnym. Ja bym się wstydził publicznie przyznać do tego. Wy pisokatobolszewicy też się wstydzicie więc swój stan umysłu prezentujecie anonimowo na forach.

 • Stan Majewski

  Oceniono 12 razy -2

  Herr Katchor stale klamie, bluzga i pluje jadem. Wszyscy to widza w kraju i za granica poza motlochem PISSowskim ktorego reprezentanci sie zlatuja do takich artykulow jak muchi do goowna. Pazdrawliajem PISSdielcew. Wy pamagajetie Matuszce Rasjii w borbie z Zapadom i Amierikanskim Imperializmom. Bolszoje spasiba !!

 • moher.pospolity

  Oceniono 21 razy 11

  Pytanie mam, teraz to który Kurski tym opiniotwórczym artykuły pisał???, ten sam co temu amerykańskiemu z Russia Today??

 • ramzes-ra

  Oceniono 5 razy -1

  Pani Profesor czynnie swoimi poglądami przedstawianymi publicznie przyczyniła się do wygrania wyborów przez PIS. Czyżby wcześniej nie wiedziała i nie umiała przewidzieć że rządy PIS i ludzie z PIS julegli Prezesowi będą działać tak jak to obecnie robią? Przecież Prezes już rządził i nie trzeba być Profesorem aby przewidzieć jakie będą jego rządy.Szkoda że dopiero teraz Pani Profesor dojrzała do realnej oceny sytuacji politycznej i rządów :PIS. Lepiej późno niż wcale.

 • jnd

  Oceniono 20 razy 14

  Tym samym sa miliony uchodzcow w Niemczech, rachunku Niemcy nie zapomna im wystawic i podatki tez placa lub beda placic.

 • velziuta

  Oceniono 12 razy 4

  Czy to w FAZ ,którego oczywiście czyta pół Polski, mają pracę redaktorzy GW?

 • Grzegorz Łowicki

  Oceniono 16 razy 4

  kiedy władze Niemiec kłamały i stosowały cenzurę by ukryć prawdę o imigrantach ... wtedy KE nie było by krytykować Angelę za łamanie prawa i praworządności oraz wolności słowa i dziennikarstwa w Niemczech ... po czymś takim to ja też mam KE gdzieś

 • anias54

  Oceniono 14 razy 2

  Niemiecka prasa! Hmmm, czy w Waszej antypolskiej gazecie kiedykolwiek zrozumiecie, że jesteście zdrajcami i sprzedawczykami?Czekam t
  , jak 1.sierpnia będziecie powoływać się na niemieckie "autorytety"pouczające Prezydenta i Rząd POLSKI w kwestii obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego! Michnik i banda- źałosny syfon!

 • ibrylowska

  Oceniono 17 razy -7

  Kaczyński jak się pomyli to mówi prawdę, to samo robią działacze PIS nie wyłączając prezydenta i pani premier, oraz prawicowych i państwowych mediów. Kłamstwo, obłuda i fałszowanie historii Polski to są podstawowe cechy obecnej władzy w Polsce i nie przykryje tego socjal 500+.

 • gawor4

  Oceniono 9 razy 5

  Jarek daje wywiady do faszystowskich szmatławców typu volkische beobachter.
  A do gazetki bez napletka nie da. I stąd Szechter szaleje.

 • Gustaw Baran

  Oceniono 14 razy 0

  Dla mnie to nie do pojęcia, że są w Polsce osoby trzymające z Niemcami.To chyba nie są Polacy !!! Wszędzie kłócą się u siebie ale na zewnątrz trzymają się razem.

 • ochujek

  Oceniono 13 razy -3

  Nikt nie przekona go że białe jest białe, a czarne jest czarne. Sam to powiedział publicznie.

 • jarr17

  Oceniono 10 razy 2

  Przyszłość Europy, 800 tys. młodych ludzi na drodze krzyżowej w Krakowie.
  W "Süddeutsche Zeitung" nie napisano ANI JEDNEGO SŁOWA.
  HttP://www.sueddeutsche.de/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX