Jarosław Kuźniar po 10 latach odchodzi z TVN-u. "Szykuję się do trudnego wtorku"

1. Jarosław Kuźniar: "To moje ostatnie 48 godzin w TVN" 2. Prezenter zapowiada powrót do dziennikarstwa informacyjnego 3. Tygodnik "wSieci" spekuluje, że Kuźniar przejdzie do portalu Onet.pl

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W sierpniu popularny prezenter odszedł z programu "Wstajesz i wiesz" i po 9 latach przestał prowadzić poranne pasmo w TVN24. Kuźniar przeszedł wtedy do "Dzień dobry TVN", a jego miejsce zajął Robert Kantereit. Teraz zapowiedział, że ostatecznie żegna się ze stacją.

"Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na #goforNewTo moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na #FacebookLIVE o 7:00 RANO we wtorek #WszystkoWamPowiem[foto DDTVN]" - to treść oswiadczenia, które opublikował Kuźniar.Jak spekuluje tygodnik "wSieci", dziennikarz przejdzie do portalu Onet.pl. Te informacje nie zostały jednak potwierdzone.

A TERAZ ZOBACZ: Ziobro chciał dopiec Platformie, ale wtedy powiedział TO

A TERAZ ZOBACZ: Konsekracja kościoła w ToruniuChcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!


Myślisz, że dobrze pamiętasz te kultowe filmy komediowe PRL-u? [QUIZ]

Co musiały zrobić krasnoludki, żeby zostać w KINGSAJZIE?
Sprawdź! Rozwiąż QUIZ


Więcej o:
Komentarze (201)
Jarosław Kuźniar po 10 latach odchodzi z TVN-u. "Szykuję się do trudnego wtorku"
Zaloguj się
 • kontest_two

  0

  Jest środa rano. Przepełniony troską pytam: jak tam Jareczku przeżyłeś wtorek? Jak Twoje skołatane ego? Wytrzymałeś, Ty nasz twardzielu? To może teraz w ramach odreagowania jakis szoping w Wall Marcie?

 • Pawel Wielebny

  0

  Widać onet kolekcjonuje idiotów i zdrajców. Pewnie i TW Stokrotke wezmą bo spełnia obydwa kryteria.

 • Gregory Radek

  Oceniono 2 razy 0

  najlepiej niech przejdzie na parking do Wallmart'u - mimo buractwa i powinien sie zalapac na trolley-dolly

 • jan_sobczak1

  Oceniono 3 razy 1

  Bedzie opowiadal jak krasc i oszukiwac?

 • Marta Majewska

  Oceniono 3 razy 3

  Polacy powinni mieć wiedzę na temat tego jakie media w Polsce są polskie a jakie jedynie polskojęzyczne i rękach jakiego kapitału są gazety . Czy posiadanie przez kapitał niemiecki tylu gazet i rozgłośni nie jest zagrożeniem dla polskiej racji stanu i czy taka sytuacja byłaby do pomyślenia np: w Francji lub Niemczech?

 • kapitan_popczyk

  Oceniono 4 razy 0

  Przechodzi do Walmartu.

 • zd46

  Oceniono 2 razy -2

  Sympatycy PiSu, "pokochajcie pana Kuźniara" choćby dla imienia: JAROSŁAW !!! Tak przecież się "wabi" Kaczyński, Gowin, Sellin i jeszcze paru innych mniej ciekawych ale bardziej normalnych osobników.

 • oryntagon

  Oceniono 6 razy 2

  Jarek Kuźniarek zapewne odchodząc z pracy wyniesie z biura papier toaletowy i cukier do kawy i będzie próbował zwrócić to w markecie. Taki to już z niego Pawian Spryciula.

 • roy-cohn

  Oceniono 5 razy 1

  Lewaccy sekciarze z Czerskiej w kółko o tym samym - Kuźniar, Rzepliński, KOD, obrona przed obroną przed imigrantami,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX