Komentarze (246)
Po słynny artykuł 7 Unia może sięgnąć pierwszy raz w historii. Skutki Polska może odczuć dopiero po latach
Zaloguj się
 • feurig59

  Oceniono 2 razy 0

  to idiotyzm. tylko ktos kto myśli wyłacznie w narodowych/etnicznych kategoriach uważa, ze sa wyłącznie interesy partykularne państw, Niemców Holendrów etc.etc.. To bzdura. UE jest globalnym graczem którego częścia składową jest Polska - PIERWSZY RAZ W SWOJEJ HISTORII. I teraz na to pluje i ma to w d., na własne życzenie sie autuje do roli podrzędnego regionalnego państewka, które bedzie ponownie rozgrywane, a nie bedzie grało. To jakiś szaleńczy absurd. Trzeba sie temu przeciwstawić wszystkimi dostepnymi legalnymi środkami.
  Wyjdźcie 4go czerwca na ulice.

 • Stan Majewski

  Oceniono 2 razy 0

  Przestac placic tym dziadom. Zacisnac petle - niech zobacza skutki kasania reki ktora karmi. Jedyna metoda to ekonomiczny nacisk.

 • feurig59

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe, idiotyczna "dobra zmiana" stała się najwiekszym zagrożeniem dla własnych projektów gospodarczych, które w przeważajacej mierze są bezpośrednio zależne od unijnych pieniędzy.
  Może któryś z wyznawców tej formacji mi wytłumaczy, jak z jednej strony chcą dalej iść na wojnę proceduralną i paraliuzować praworzadnosc w Polsce a z drugiej od tejże Unii przeklętej i antypolskiej chcą i będą chcieli jeszcze wiecej kasy? Z czego macie zamiar finansowac swoje plany dot polskiej gospodarki? Z kredytów? A może u Putina będziecie je zaciągać? W Chinach?

 • datascientist

  Oceniono 1 raz 1

  Orzeczenie Europejskiego Trybunału: Niemcy mogą odmówić imigrantom świadczeń socjalnych

  Europejski Trybunał Sprawiedliwości (ETS) orzekł, że Niemcy mogą odmówić płacenia świadczeń socjalnych imigrantom.

 • candid13

  Oceniono 1 raz 1

  Najwyzsza pora aby Wyborcza zaczela kasowac wpisy ruskich agentow tak licznie prezentujacych swoje bolszewickie poglady dzieki zlikwidowaniu polskiego wywiadu i kontrwywiadu przez Macierowicza.

 • candid13

  Oceniono 1 raz 1

  Dzisiaj jeszcze należymy do UE i NATO więc mamy być może trochę szczęścia, ale według logiki dziejowej zwykle po takich Kaczyńskich władzę przejmuje jakiś Putin. W Polsce mamy rozkład państwa dokonany przez partyjne świnie, a rozłożone państwo to jest padlina, którą zwykle dzielą się sąsiedzi. Na razie mamy więcej szczęścia niż rozumu, bo są resztki korzystnej koniunktury geopolitycznej.

 • czesio48

  Oceniono 5 razy 3

  Czyli unia to terroryści i manipolatorzy

 • hastatrespasos

  Oceniono 6 razy -2

  Wielka szkoda że Komisja Europejska tak się patyczkuje z nierządem podległym największemu tchórzowi Polski z ul. Nowogrodzkiej, z nim samym, i z 4-literowym rezydentem belwederskim. Bo ta sPISkowa zgraja wyciera sobie, nie wypada tu napisać ale wiadomo co, Konstytucją i Prawem w ogóle, oraz nie tylko flagą UE, lecz i dokumentami o przyjęciu Polski do Unii. Polska w UE do 25 października 2015 była państwem demokratycznym, praworządnym i przewidywalnym. DUCKczyński te atrybuty ustrojowe buńczucznie strącił z siebie i ze swego nierządu uznając je za zbyteczny balast. I jako jawny przeciwnik integracji europejskiej kompromituje nie tylko siebie i całą swą bandę, lecz w ogóle Polskę. Co gorsze, niemożność surowego ukarania przez Brukselę obecnych władców Polski tylko ich rozzuchwala. I zamiast powstrzymać przed dalszym łamaniem prawa, skłoni do kolejnych wybryków na drodze do przekształcenia Polski w Kacze Gumno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX