W TVN24 rozmowa o wystąpieniu Szydło, nagle rzecznik rządu wyjmuje listę. "Dla pana, na najbliższą spowiedź"

1. Rafał Bochenek w TVN24 mówił o "winach" poprzedniego rządu
2. Zdaniem rzecznika rządu to m.in. "pogarda, oszustwo, zdrada"
3. W programie pokazał listę "7 grzechów" i wysłał PO do spowiedzi

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Gośćmi Andrzeja Morozowskiego w "Tak jest" w TVN24 byli rzecznik rządu Rafał Bochenek i poseł PO Marcin Kierwiński. Rozmowa dotyczyła piątkowego przemówienia Beaty Szydło w Sejmie.

Zdaniem Kierwińskiego, było ono "paniczne" i "odebrało prawa do patriotyzmu właściwie wszystkim członkom opozycji". - O tym, jakimi byliście patriotami, świadczy wasze ostatnie osiem lat rządów - ripostował Bochenek. - Niszczycie reputację Polski, wynosząc nasze wewnątrzkrajowe sprawy na forum UE - dodał, prezentując zdjęcie liderów partii opozycyjnych: Władysława Kosiniaka-Kamysza (PSL), Grzegorza Schetyny (PO) i Ryszarda Petru (Nowoczesna). - To są te uśmiechy polityków, którzy cieszą się, kiedy ktoś uderza w polski kraj - powiedział Bochenek.

Rzecznik zaprezentował też listę "siedmiu grzechów PO". - Między innymi dla pana na najbliższą spowiedź, na pierwszy piątek - powiedział. Te grzechy to "pogarda dla ludzi, chciwość, marnotrawstwo publicznych pieniędzy, oszustwo obywateli, zdrada, szerzenie nienawiści, kłamstwa dotyczące Trybunału". - Będziecie mogli sobie dołączyć do rachunku sumienia - zaznaczył Bochenek.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (361)
W TVN24 rozmowa o wystąpieniu Szydło, nagle rzecznik rządu wyjmuje listę. "Dla pana, na najbliższą spowiedź"
Zaloguj się
 • ryszardkuc

  Oceniono 1 raz 1

  Ale ten rzecznik jest głupi !!! Najpierw rząd zaproslł Komisję Wenecką o dokonanie oceny spraw związanych z Trybunałem Konstytucyjnym, a gdy opinia komisji była niewygodna dla PiS - u, to oskarża się wszystkich o zdradę i wynoszenie tych spraw do Unii. To jest "paranoja" PiS - u i przewrotność ich "aparatczyków". Myślą jak zawsze, "że głupi naród to kupi" !!!

 • amadeusz444

  Oceniono 1 raz 1

  A rzecznik rzadu gila z pod nosa sobie wytarł?

 • Oceniono 2 razy 2

  BOCHENEK -nosisz mlody czlowieku typowe zydowskie nazwisko wiec o spowiedzi tu nie wspominaj, nie narzucaj jej na sile innym - neofici juz tak maja musza byc bardziej papiescy od Papieza Franciszka. Dzieciaku, won do piaskownicy i nie rob loda kaczce.

 • emerytgw

  Oceniono 2 razy 2

  PIS-kundelek, gó...arz polityczny z nienawiścą w oczach bełkoce o grzechach PO-PSL. Wstyd, że to jest rzecznik rządu.

 • Jurek Figaro

  Oceniono 3 razy 3

  Jezu kto jeszcze w pisie może nie zaskoczyć? sami idioci?

 • spark5719

  Oceniono 3 razy 3

  Jeszcze jeden pisiak z cechą, którzy psychiatrzy określają jako "projekcja".
  BTW. Nie wiem, czy to uleczalne - nie jestem specjalistą ;)

 • hefajstos1

  0

  Zamiast wytykać poprzedniemu rządowi listę grzechów, ten rząd niech weźmie się do pracy i szybko do poniedziałku zrobi to, co powinien . Tylko bąki zbijają jeżdżąc do Rydzyka .

 • seviers

  Oceniono 1 raz 1

  Oj, będzie miało twoje tłuste dupsko powodzenie pod przysłowiową celą, niedorzeczny dzieciaku z pisiarni!

 • dyskootantka

  Oceniono 2 razy 0

  Ten niedo-rzecznik to klon Adasia Hofmana. Niewiele potrafi, poza tym, co mu podrzucą do wykonania. Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Sam niech do spowiedzi idzie, najlepiej do księdza Małkowskiego, ten przy okazji diabła z niego wypędzi ;-).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX