Komentarze (500)
"Rz" dotarła do opinii KE. Jest BARDZO krytyczna. Rząd zaskoczony, bo Szydło...
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • munkela

  Oceniono 20 razy 0

  "- Termin wyznaczony do poniedziałku jest terminem nieosiągalnym i nierealnym z uwagi na długość procesu legislacyjnego w Polsce - mówił rzecznik rządu Rafał Bochenek."

  22 grudnia 2015 roku o godz. 22:14 Sejm przeglosowal PiS-owskie zmiany w ustawie o Trybunale Konstytucyjnym.

  24 grudnia ( WIGILIA ! ) o godz. 03:20 po 9 godzinach "dyskusji senatorskiej " , debata zostala zakonczona. W kilkanascie minut po tym Senat przeglosowal zmiany PiS-owskie w ustawie o Trybunale Konstytucyjnym.

  25 i 26 grudnia byly swieta a 27-go byla niedziela.

  28 grudnia Duda podpisal ustawe i NATYCHMIAST ukazal sie Dziennik Ustaw :
  Warszawa, dnia 28 grudnia 2015 r.
  Poz. 2217
  USTAWA z dnia 22 grudnia 2015 r.
  o zmianie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym

  Samozwanczy car Polski Jaroslaw Oblakaniec tak byl pewny tego iz Duda zrobi CO MU JEGO PAN ROZKAZAL iz kazal wydrukowac ustawe zanim Duda ja podpisal.

  P.S. Reasumujac :

  1. Caly proces uchwalenia, podpisania przez prezydenta oraz wydrukowania ustawy zajal
  carowi ( odliczajac swieta i niedziele ) 4 dni !

  2. Twierdzenie rzecznika rzadu Rafala Bochenka JEST MANIPULACJA !

  Komisja Europejska bowíem ostrzegla, ze jezeli do 23 maja, czyli do poniedzialku, "nie nastąpi żaden znaczący postęp" w sprawie rozwiazania sytuacji wokol TK, jej wiceszef Frans Timmermans, zgodnie z otrzymanym upowaznieniem, przyjmie omawiany przez komisarzy projekt opinii na temat praworzadnosci w Polsce.

  Mowa jest wiec o "znaczacym postepie" w sprawie rozwiazania sytuacji wokol TK a nie o pracach legislacyjnych.

  A postep to przede wszystkim ZAPRZESTANIE PROCESU LAMANIA KONSTYTUCJI RP !!!

  3. Proponuje aby rzad zajal sie sprawami tak waznymi jak omawiana w powyzszym artykule
  zamiast w dniu , w ktorym caly narod PRACUJE bo to byla sroda, jezdzic na uroczystosci koscielne.

  Na koniec mam pytanie: KIEDY PREMIER, SZEFOWA JEJ KANCELARII ORAZ MINISTROWIE , ktorzy brali udzial w konsekracji kosciola zbudowanego pod kierownictwem Rydzyka i na czesc Rydzyka, ODPRACUJA TA "ODKLECZANA" SRODE ?

 • godzuki-28

  Oceniono 14 razy 0

  To jest nauczka na przyszłość, trzeba chodzić na wybory bo inaczej 19% społeczeństwa daje się omamić dobrej zmianie, za którą WSZYSCY musimy się wstydzić zaledwie 6 miesięcy po wyborach.

 • betka36

  Oceniono 23 razy 1

  Pisowska banda oszolomów,wstyd na cały świat

 • andrzejlang

  Oceniono 15 razy 1

  Z trudem ale piszę językiem anonimowych troli i dżihadystów z forum GW bo szlak mnie trafia: KE TO PRZY APACZACH Z PISU PRAWDZIWE ZJEBY. ULTIMATUM TO NIECH STAWIAJĄ ALFONSOM, OD KTÓRYCH ZAMAWIAJĄ DZIWKI. PIS TO CH...E, ALE KE NIECH SPIE... BANANY PROSTOWAĆ I ŻARÓWKI WYMIENIAĆ W DOMACH EMIGRANTÓW. KAŻDY ZJEB, KTÓRY MYŚLI, ŻE KE CHCE DLA NAS DOBRZE JEST BARDZIEJ POPIE...NY NIŻ PISUARY. HAIL UNIA.

 • sgd1981

  Oceniono 16 razy 0

  pis zobaczyl PKB bez unijnej kasy i sie przestraszyl zaBOLI bardziej gdy rolnicy nie zobacza kasy w przyszlym roku

 • andrzejlang

  Oceniono 9 razy 1

  Powinniśmy się wsłuchiwać w to co mówi Bruksela. Tam są przecież oświeceni ludzie, którzy chcą tylko naszego dobra i naszej prosperity. No stoją na straży demokracji w całej Europie. Give me a break. Mamy Apaczy u władzy i trudno, demokracja takich wybrała. Złodzieje z PO musieli ustąpić pola onanistom z PISU. Taki klimat. Ale komisji europejskiej nic do tego. A ci którzy wzywają ją na pomoc i chcą sankcji dla własnego kraju powinni zostać powieszeni za jaja.

 • olo1950

  Oceniono 22 razy -2

  nadszedł już czas rozpędzić ta pisowską hołotę

 • aniapuszek

  Oceniono 9 razy 1

  żeby była jasność Polska jest niszczona przez KE za sprzeciw przeciwko polityce imigracyjnej i tworzenie silnej Grupy Wyszehradzkiej, która wspólnie jest przeciwko polityce UNII i MERKEL.

  Polski nie stać na setki tysięcy a potem miliony, analfabetów pustynnych, zamachowców, terrorystów, rozmnażających się jak króliki, żyjących na koszt europejskich państw i depczących po prawach Europy i człowieka.

  Nie chcę widzieć meczetów i całej tej zafajdanej i zacofanej, barbarzyńskiej niby kultury!!!!!!!!!!

 • Jacek Budzik

  Oceniono 6 razy -2

  Cioty bez jaj w tym rzadzie, jest taka okazja zeby ta cala Komije Eur. postawic do kata, a im rura mieknie.
  Przeciez spor idzie o to jaka bedzie UE, czy wspolnota panstw narodowych czy tez stadem panstw rzadzonym przez urzedasow z Komisji Europejskiej czyli de facto Niemcy, Beneluks z udzialem Francji.
  Jak urzedasy z KE zlamia Polske to zlamia kazdy inny kraj, ale skoro ci durnie z MSZ wystapili do Komisji Weneckiej to teraz nas stawiaja po katach.
  Kobieto wracaj do gminy Brzeszcze jak tego nie rozumiesz

 • pzgw

  Oceniono 9 razy 1

  - Ostatnie wypowiedzi i działania opozycji, jakie podejmujecie, świadczą o tym, że trzeba przypomnieć państwu o podstawowym obowiązku, jaki ciąży na polskich parlamentarzystach. Ta powinność to działanie na rzecz suwerenności Polski. Polska jest krajem suwerennym, a wy o tym zapominacie. Polacy widzieli, że polityczny spór przenosicie za granicę. Jak zabiegaliście, żeby były podejmowane przeciwko Polsce rezolucje. Prawdy nie zakrzyczycie, Polska jest suwerennym państwem. Dzisiaj znowu politycy PO, PSL i Nowoczesnej z niekrywaną wręcz radością podejmują działania przeciwko Polsce. Wczorajsze informacje o działaniach KE przyjęliście z uśmiechami na twarzy. Tak troszczycie się o polski interes? Taka jest wola parlamentarzysty? W ten sposób rozumiecie polską suwerenność? To są reakcje zatroskanych propaństwowców, którzy z troską podchodząc do spraw państwa, którzy martwią się tym, że mówi się o nas w negatywnym kontekście?” [...] Zawsze zastanawiałam się, dlaczego nie mówicie Polska, tylko ten kraj. Wczorajsze uśmiechy tłumaczą, dlaczego tak jest – mówiła premier Beata Szydło.

 • aniapuszek

  Oceniono 11 razy 1

  z góry wiadomo, że KE jest przeciwko Polsce, po co udają w ogóle, my nie chcemy tej zarazy muzułmańskiej to oni będą nas niszczyć wszelkimi sposobami, za pomocą PO, Nowoczesnej i PSL'u czyli polskiej Targowicy.

  Rząd chroni nas przed zamachami, przed meczetami, przez rozmnażającymi się jak króliki muslimami, którzy depczą Europę i jej prawa, straszne czasy nastały, żeby Polska nie mogła sama decydować o sobie, wiele lat temu jak było referendum głosowałam przeciwko UE i miałam rację, bo oni chcą stworzyć superpaństwo, a tym państwem mają rządzić Niemcy, a reszta ma siedzieć cicho i tańczyć jak zagra Komisja Europejska.

  Niech Bóg błogosławi i strzeże Polski przed tym co szykują brukselscy IDIOCI!!!!!!!!!!!!!

 • liberalna.demokracja

  Oceniono 11 razy -1

  Zakład Karny - i to jak najszybciej !

 • finndar

  Oceniono 17 razy -3

  O co chodzi z tym procesem legislacyjnym ? PiS przecież już udowodnił, ze jak się pracuje w nocy to w 2 dni każdą ustawę można przeprowadzić przez Sejm Senat i Pałac Prezydencki...No tak, ale takie rzeczy to do grudnia powinny trwać

 • gela1

  Oceniono 13 razy 1

  co może powiedzieć o TK Holender, w końcu jego kraj zrezygnował z tego tworu i nikt nie tworzy rezolucji,
  następny będzie Luksemburg

 • apep54

  Oceniono 23 razy -7

  Skoro nie jesteśmy w stanie własnymi siłami odsunąć tych nieszczęśników od władzy-cała nadzieja w Uni iEuropejskiej. Jak potrafimy rządzić się z tą całą pieprzoną suwerennością, to właśnie widzimy....Jeżeli nie ma innego wyjścia -sankcje gospodarcze. ,Trybunal Stanu, i trwałe odsunięcie od możliwości sprawowania wszelkich funkcji,ewentualnie prawo swobodnego wyjazdu bez możliwości powrotu.Powiedzmy szczerze-inaczej zgnijemy.

 • Kinia Mynia

  Oceniono 12 razy 8

  proces legislacyjny dłuuugi??? wystarczy przecież procedować o drugiej w nocy, zdaje się, iż akurat ten parlament do tego przywykł. niech po prostu nie wychodzą z roli, obsłudze administracyjnej sejmu zapłaci się za nadgodziny, prawda?? a kaczorowi to wszystko jedno. i tak przyjmuje nocne pielgrzymki u siebie w domu, przynajmniej nie będą musieli do niego jeździć.

 • hb6

  Oceniono 26 razy -4

  Nareszcie postawili kaczki na baczność. Pasztet z broszką nakłamał w Parlamencie Europejskim, tylko nic z tego nie wyszło-sorry wyszło ale......szydło z worka

 • desperato

  Oceniono 21 razy -1

  i bardzo DOBRZE. Tylko tak z nimi postępować. Nie zgadzam się na takie jak dziś rządy. To niesłychane co oni PIZ-dzielcy wyprawiają! Dokąd nas pchają? Czym to się skończy? Głosowałem za obecnością Polski w UE a oni chcą nas z niej wyprowadzić? Wara!
  Oni i ten czarny syf rydzykowy....to nie jest Polska....oni to ....

 • yamxyz

  Oceniono 10 razy -8

  Czy Redakcji nie stać na zatrudnienie informatyka, który ogarnąłby adekwatność oceniania postów do ukazujących się wyników?

 • 4dr14n2

  Oceniono 9 razy 9

  Ja nie wiem czemu ona się czuje zaskoczona. Przecież samą wypowiedzią wcale nie została załatwiona żadna kwestia ws. posprzątania śmietnika, które PiS narobiło. I bardzo dobrze, że taka opinia ostra, bo jeśli p. Premier uważa, że słowa załatwią wszystko, to niech je teraz wprowadzi w czyn - obawiam się, że z tym będzie gorzej i byłoby też gorzej nawet gdyby opinia Komisji Weneckiej była bardziej stonowana. Polityk polityka nie oszuka, a wypowiedzi p. Premier mające dać nadzieję na przyszłość, to po prostu gra na zwłokę i obecna decyzja Komisji Weneckiej tylko to uwydatniła i cały proces przyspieszyła.

 • qkazu

  Oceniono 15 razy 1

  Ee tam. Ja chciałem tylko pozdrowic wszech nienawidzacego.
  hsił kaczor

 • maaac

  Oceniono 21 razy -1

  Niepodległość, suwerenność. PiSowcy okłamują biednych ludzi. Polska była naprawdę niepodległa i suwerenna przed rokiem tysięcznym. Tyle, że wtedy również "nie istniała" w życiu kulturowym Europy. Dowodem na to jest brak zapisów o Polsce.

  Niestety ale cywilizacja polega na współdziałaniu. Współdziałanie na tworzeniu więzi. No a więzi są brakiem wolności. Jeżeli więc chcemy być cywilizowanym krajem musimy zgodzić się na utrata suwerenności. I im większa jest cywilizacja tym ta utrata suwerenności jest większa.

  Jednak utrata suwerenności, co jest kolejnym kłamstwem PiSu, nie jest jednostronna. My ją tracimy na rzecz wspólnoty której jesteśmy częścią i której inne części też na jej rzecz ją utraciły. Czyli nie tylko "obcy" mogą decydować o nas ale i my o "obcych".

  Jak wiele jest tych decyzji możliwych zależy od naszych dyplomatów. Problem jak zamiast nich mamy dyplomatołków którzy potrafią tylko obrażać obcych i obrażać się na obcych. Może to świetny pomysł na realizację polityki wewnętrznej w kraju w ramach podlizywania się głupcom ale na zewnątrz tracimy co właśnie z szokiem odkryła premier.

  PS.
  Cieszę się że flagi UE wróciły. Choć w takim wymiarze demonstracje odniosły skutek!

 • xingu123

  Oceniono 13 razy 13

  Sekta PiSowska jest tak głupia i tak zarozumiała, że nie pojmuje, iż we władzach Unii nie siedzą idioci pokroju posłów PiSuaru, tylko ludzie myślący. Oni doskonale wiedzą że to kurdupel ma realną władzę, a nie jakaś broszka powiatowa czy jakiś ministrant marionetka. Właściwie oceniają sprawy w Polsce i nie żartują. No i jak widać skutecznie, bo obsrany ze strachu kurdupel nagle zmienia retorykę. Sęk w tym, że władze Unii mu nie wierzą i czekają na czyny. I słusznie. Panie Timmermans, tak trzymać !

 • zxzxz39

  Oceniono 14 razy 12

  Jeżeli PiS się nie opamięta, ta rezolucja UE może być początkiem katastrofy, jaki czeka Polskę w najbliższych latach. Jak mało, który kraj jesteśmy uzależnieni od unijnych pieniędzy, a Unia w tej chwili walczy o przetrwanie. W dalszym ciągu jesteśmy jednym z najbiedniejszych państw Unii, która gwarantuje nam bezpieczeństwo. Możemy głupotą przyczynić się do uśmiercenia darczyńcy. W sposób infantylny i bezczelny obrażamy przyszłego prezydenta USA (wypowiedź Morawieckiego i Kaczyńskiego). Clinton lub Trump wkrótce będą decydował, czy w dalszym ciągu dać gwarancje bezpieczeństwa Polsce w obecnych granicach, czy dogadać się z Rosją i Niemcami, silniejszymi mającymi więcej do zaoferowania sąsiadami Polski, z którymi też jesteśmy już na poważnie skonfliktowani. Przy wzrastających tendencjach prawicowych w Niemczech (nasza prawica się z tego bezrozumnie cieszy, przypominając karpia głosującego za przyspieszeniem Świąt Bożego Narodzenia) i nacjonalizmu w Rosji, to kwestia czasu i te narody przypomną sobie o "swoich ziemiach zajętych czasowo przez Polskę"...Wówczas nie będzie nikogo, kto zechciałby niewdzięcznym i nieobliczalnym Polakom pomóc. Przerabialiśmy to w XVIIIw., przed rozbiorami. Zanim ten tragiczny scenariusz się ziści sąsiedzi trzymający nas w garści gospodarczo (40% naszego exportu sprzedajemy do UE, 75% gazu i 95% ropy kupujemy z Rosji) doprowadzą naszą gospodarkę do zapaści,żeby usprawiedliwić upadek Polski. Wówczas głodni, żyjący w chaosie Polacy sami poproszą, żeby nas wchłonęli, nakarmili i zapewnili elementarne bezpieczeństwo. To tragiczne,że sami popełniamy stopniowe samobójstwo dając się zwieść ignorantom, szaleńcom i psychopatom. Niszczymy szansę, której nie mieliśmy od 1000 lat na stabilny rozwój, wsparcie ekonomiczne i bezpieczeństwo, którego nigdy wcześniej w naszej historii nie mieliśmy. Oby nie ziścił się koszmar, że nasze pokolenie znów zniszczy swoje państwo, które jak wiemy z historii cyklicznie powstawało i upadało.

 • michal

  Oceniono 14 razy -10

  chciałem zauważyć że jesteśmy niepodległym krajem gdzie wybory wygrała określona partia pomijam dobra czy zła nie o to chodzi,natomiast Niemcy bardziej martwią się nami niż zgubną polityką merkel , ingerują w nasze sprawy mając o wiele poważniejsze rzeczy do rozwiązania na swoim podwórku to jest zastanawiające???,a wy w kółko pis to! po tamto! to do niczego nie prowadzi pogłębia tylko podziały które osłabiają Polskę a na słabej skłóconej Polsce zależy naszym sąsiadom

 • naw18

  Oceniono 10 razy 8

  Co to za chodzący trup obok tej pani w okularach?

 • farsizm

  Oceniono 20 razy -4

  Mowa ciała prezesa prawdę ci powie...

 • karo80.0

  Oceniono 20 razy 2

  Szydło zaskoczona, bo okazało się że Bruksela to nie "ciemny lud" i prymitywny bełkot o wstawaniu z kolan, "dobrej zmianie" itp. nie wystarczy...

 • miszutka_geo2

  Oceniono 9 razy 1

  a za chwilę wielka brytania wyjdzie z UE. Czy ktoś zadaje sobie tutaj i teraz pytanie dlaczego Brytyjczycy tego chcą?? Bo instytucje UE za bardzo ingerują w sprawy państw członkowskich. niech eurokraci z niemiec belgii i francji dalej tak postępują to prędzej czy później cała ue się rozpadnie i to wcale nie przez polskę czy węgry orbana. UE czy wcześniej wspólnota europejska była projektem gospodarczym a nie politycznym. teraz natomiast próbuje się stworzyć jakieś super państwo na wzór stanów zjednoczonych, taki związek radzioecki bis tylko ze stolicą w brukseli.

 • farsizm

  Oceniono 19 razy 1

  Ale ten PiS nienawidzi Polaków...
  - Taki uparty naród, żąda poszanowania cholernego prawa. A przecież my mamy PRAWO w nazwie partii !

 • z_b2

  Oceniono 15 razy 1

  Olać to całe lewackie pokolenie 68' z KE!

 • dafcioo

  Oceniono 7 razy 1

  "Termin wyznaczony do poniedziałku jest terminem nieosiągalnym i nierealnym z uwagi na długość procesu legislacyjnego w Polsce - mówił rzecznik rządu Rafał Bochenek"

  Długość procesu legislacyjnego w Polsce to jedna noc, więc co ten Bochenek bredzi?

 • farsizm

  Oceniono 12 razy 0

  "Szydło miała zaproponować m.in. "stopniowe wprowadzanie do TK sędziów wybranych przez PO" i "przyjęcie przepisów, wedle których obecny skład TK zostałby uznany za uprawniony do orzekania". Wyraziła też gotowość do publikacji dotychczas nieopublikowanych orzeczeń Trybunału oraz rezygnacji z "zasady podejmowania decyzji w TK większością dwóch trzecich głosów"."

  Dlaczego stopniowe ? To nie zbiornik retencyjny tylko Trybunał Konstytucyjny. Czemu ma służyć rozwlekanie tego w czasie ? Przykrywka pod stopniowe, ohydne przejmowanie spółek skarbu państwa ?

 • e50504

  Oceniono 19 razy 11

  Cenzura na pełnych obrotach, już po pierwszym czyszczeniu komentarzy xD

 • pyosalpinx

  Oceniono 2 razy 0

  @cudaktusk
  wierzysz w zlo Jakis postaci fantastycznych z duzymi nosami ktore kreuje prezes psychopata dla straszenia nieudacznikow takich jak ty...Polska jest dla wszystkich...i dla garbatonosych i dla gayow-ksiezy...taka jest prawda

 • pzgw

  Oceniono 9 razy 1

  Ostatnie wypowiedzi i działania opozycji, kroki jakie podejmujecie świadczą o tym, że trzeba Wam przypomnieć o obowiązku jaki na Was ciąży, ta powinność to działanie na rzecz suwerenności Polski. Polska jest państwem suwerennym, a Wy o tym zapominacie. Polacy widzieli jak polityczny spór przenosiliście za granicę, jak zabiegaliście w Unii Europejskiej, żeby przeciwko Polsce były podejmowane rezolucje. Dziś widzimy jak politycy PO, Nowoczesnej i PSL z radością przyjmują informacje, że instytucje europejskie podejmują działanie przeciw Polsce. Przyjęliście je z uśmiechem. Tak troszczycie się o polski interes? W ten sposób rozumiecie polski interes? Tak zachowują się ludzie, którzy martwią się o dobry wizerunek Polski?

  — powiedziała z mównicy sejmowej premier Beata Szydło.

  Zawsze zastanawiałam się czemu nie mówicie „Polska” tylko „ten kraj”

  — zwróciła uwagę szefowa rządu.

  Te wczorajsze uśmiechy, kiedy pojawiły się komunikaty z Brukseli, tłumacza czemu tak jest. Pozwólcie, że przypomnę Wam zdanie, które również Wy posłowie opozycji, wygłosiliście z tego miejsca. Każdy z Was powiedział ze ślubuje strzec interesów i suwerenności państwa

  — dodała.

  Trzeba w tym miejscu dzisiaj przypomnieć słowa kardynała Wyszyńskiego, który powiedział „Potrzeba nam ogromnej woli, aby nie oddawać się pokusie targowicy skądkolwiek by ona miałaby przyjść”

  — powiedziała premier.

  W państwa wypowiedziach wybrzmiewa wciąż antyunijna retoryka. Mówicie, że Polska toczy bój z Unią, nie ma nic bardziej niemądrego. Jesteśmy członkiem Unii i mamy takie same prawa i obowiązki jak inne państwa

  — zwróciła uwagę Beata Szydło.

  Polski rząd nie prowadzi z instytucjami unijnymi żadnych negocjacji, my prowadzimy dialog. Dialog na takich samych zasadach jak inne państwa. Polska nie ma problemów z autorytetem i wizerunkiem a Komisja Europejska

  — podkreśliła.
  Czy jest poważnym partner, który w trakcie dialogu, w złej woli dopuszcza się przecieków medialnych w sprawie opinii, która miała być już wcześniej przygotowana. Komu na tym zależy? Jak to jest, że prowadzony jest dialog, a opinia jest już od dawna gotowa?

  — zapytała.

 • czegotychcesz

  Oceniono 22 razy 4

  PIS pod wodzą Kaczyńskiego rozpoczął wojnę z resztą Polaków i UE, czy czeka nas czwarty rozbiór Polski, bo do tego doprowadzą działania PIS-u !!!

 • pyosalpinx

  Oceniono 21 razy -3

  ...Kundlicy -premierzycy puszczaja nerwy....zeby jej zwieracz nie puscil...kto sieje burze ten zbiera deszcz pisowskie prymitywy

 • Oceniono 13 razy 13

  A co to ? Przecież do rana można wszystko zrobić. Zanim gnom się obudzi będzie pozamiatane. Inaczej całe towarzystwo Szczydły i Du.py ma gwarantowany Trybunał. To ich ostatnia szansa

 • kocurxtr

  Oceniono 21 razy -1

  ha
  proponuję wziąć ze sobą taczki juz 4 czerwca do Warszawy...
  (kajdanki dla Brochy, Dupy i Zera i kaftan dla Maciarewicza)
  i wypieprzyć to całe faszystowskie tałatajstwo PiSie...

  im prędzej, tym lepiej
  a okazja jest dobra - rocznica pierwszyszch wolnych wyborów
  będzie pełna sybolika

 • boskee

  Oceniono 13 razy 3

  "- Termin wyznaczony do poniedziałku jest terminem nieosiągalnym i nierealnym z uwagi na długość procesu legislacyjnego w Polsce - mówił rzecznik rządu Rafał Bochenek"

  Ale jak to? Mozna to przeglosowac w obu izbach w nocy i nad ranem miec podpis Dudy.

 • akr5

  Oceniono 14 razy -2

  To jest właśnie dobry sposób na zmuszenie do działania.
  Konkretny termin na rozwiązanie problemów, i koniec .
  Czy to się nam podoba ,czy nie , wchodząc w struktury unii , musimy stosować się do regół tam obowiązujących , a nie traktować je wybiórczo

 • ggargi

  Oceniono 17 razy -1

  "nierealnym z uwagi na długość procesu legislacyjnego w Polsce" - he heh heh przecież u nas ustawy i uchwały wprowadza się o 3 w nocy by obowiązywały od 6 rano.

 • sigm_0

  Oceniono 2 razy 0

  @cudaktusk
  i jaki głupi, a wystarczy tylko, że orzeczenia TK pojawią się w Dzienniku Ustaw RP i będą wykonywane.
  Potrzebne jest coś więcej ? czy piścielczy świat się zawali ?
  i co ty na to, debilasty ?

 • kocurxtr

  Oceniono 23 razy -5

  Brocha ma publikować WYROKI Trybunału Konstytucyjnego
  to jej psi obowiązek
  a na ustepstwa to sobie może pozwalać u siebie w kiblu...

 • kat-kk

  Oceniono 26 razy -6

  Beatka pójdzie siedzieć z łapaczem hostii,ale osobno.Kociołek faszystowsko -pedofilski też rozliczymy,za wolnej Polski.

 • sigm_0

  Oceniono 18 razy -6

  "Termin wyznaczony do poniedziałku jest terminem nieosiągalnym i nierealnym z uwagi na długość procesu legislacyjnego w Polsce"
  znowu kłamie, wystarczy że wyroki pojawią się w Dzienniku Ustaw RP

 • cezarykaminski

  Oceniono 1 raz 1

  @cudaktusk
  dziecino, po obu stronach siedzą wyznawcy tej samej religii, tylko po jednej są Chazarzy (Siemoniak,Onyszkiewicz, Lewandowski) a po drugiej "opcja brooklińska" (aszkenazi) (Wildstein, Macierewicz, Duda, Kaczyński) A Polacy to mięso armatnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX