PiS nie przestaje zaskakiwać. Zobaczcie, dokąd prowadzą instrukcje na stronie rządowej agencji

ARiMR oferuje rolnikom szereg przeróżnych dopłat. Instrukcje dotyczące ich przyznawania prezentowane są w materiałach wideo pewnej telewizji.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Decyzją Komisji Europejskiej polscy rolnicy mają czas do 15 czerwca na złożenie wniosku o dopłaty bezpośrednie. Szczegóły ich przyznawania dostępne są na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Gdy wejdziemy w zakładkę z multimediami, w oczy rzucą się źródła materiałów wideo, które mają informować o dopłatach. Są to audycje z Telewizji Trwam.

Materiały zaczynają się zawsze katolickim pozdrowieniem. Instrukcja dotycząca dopłat bezpośrednich poprzedzona była jednak dłuższym wstępem niż zwykle. Materiał został bowiem wyemitowany 27 marca, czyli w Wielkanoc.

- Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał w święta Wielkiejnocy zmartwychwstania Pana - mówił wówczas na przywitanie prowadzący audycję "Wieś to też Polska". W trakcie programu poruszono też kwestię Trybunału Konstytucyjnego.- Dla mnie sprawa z Trybunałem jest jasna. Platforma, jeszcze rządząc, chciała przechytrzyć i już na zapas sędziów sobie wybrać - mówił zaproszony do studia gość, rolnik z gminy Inowrocław. - Gdzie jest łamana demokracja, kto ją łamie? Tu przechytrzyli i dobrze, że taki pan Kaczyński, taki mózg jest. I poradzą sobie - dodał.

Z pozostałych materiałów Telewizji Trwam, osoby odwiedzające stronę ARiMR, dowiedzą się też m.in. jak ubiegać się o premię będąc młodym rolnikiem, czy jak otrzymać dopłaty rolnośrodowiskowo-klimatyczne i ekologiczne.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!


Jesteście pewni, że rozpoznacie zwierzęta tylko po ich szkielecie? [QUIZ]

Na rozgrzewkę proste pytanie: czy wiesz, co to za zwierzę?
Sprawdź! Rozwiąż QUIZ


Więcej o:
Komentarze (112)
PiS nie przestaje zaskakiwać. Zobaczcie, dokąd prowadzą instrukcje na stronie rządowej agencji
Zaloguj się
 • zd46

  Oceniono 1 raz 1

  Jak wysoką prowizję będzie "łupił" od rolników mnich i szalbierz z Torunia? Bizneskieca nie popuści !!

 • louisciffer

  Oceniono 1 raz 1

  iman Kaczor

 • puzonik48

  Oceniono 1 raz 1

  Nawet pod "boską opieką" urzędasy się nie zmienili .Żaden nie pomoże w wypełnieniu wniosku twierdząc że nie może bo on jest tylko od przyjmowania wypełnionych wniosków .Wypełnić może pani za 25 zł .nie mówię o wnioskach skomplikowanych ,lub tych w których należy uwzględnić zmiany jaki wprowadził rolnik w ciągu roku ,zalesienie czy zmiany w hodowli .Piszę o tych najprostszych gdzie od lat nie dokonuje się jakikolwiek zmian :(

 • pyrazgzikiem

  Oceniono 2 razy 2

  Tak to jest, gdy się czubków do rządzenia dopuści.
  A kiedy zakładka z nieszporami i brewiarzem? Proponuję,żeby każda witryna gov.pl była zaopatrzona w zakładki "modlitewne". Na stronie IMGW - zakładka z modlitwami o deszcz, o suszę, o pogodę, na stronie ministerstwa finansów - do Św.Antoniego (pomoże znaleźć pieniądze), na stronie Kancelarii Rady Ministrów - do św. Judy Tadeusza (pomaga w sprawach beznadziejnych), ma stronie MON do św.Michała Archanioła (wodza Niebieskich Zastępów) , itd.
  A do Św.Ducha można się modlić, żeby wyborcom do następnych wyborów rozum przywrócił...

 • starczypl

  Oceniono 9 razy -5

  chrystusa NIE BYŁO przygłupie

 • 0ya

  Oceniono 4 razy 4

  A czy da się sprawdzić ile zł dostaje TV Tr za udostępnienie materiałów? Trochę to wygląda na finansowanie z budżetu...

 • jan.w2

  Oceniono 8 razy 2

  Kiedyś nie podobała się komusza indoktrynacja, to teraz zasmakujecie chamskiej katolskiej indoktrynacji.

 • fifion

  Oceniono 6 razy -6

  do materiałów TV Trwam? co za zaskoczenie! przyznam, że czytając nagłówek pomyślałem sobie: ani chybi te linki prowadzą do materiałów TVN-u!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX