Komentarze (535)
Słuchacze Trójki oburzeni kolejnym prawicowym prowadzącym. "Słucham od lat 80. Teraz przestanę"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • borman60

  Oceniono 5 razy 5

  Mają wszystkie media publiczne i jeszcze zawłaszczenie Trójki ?To chyba jeszcze gorsze niż Karnowscy w poprzednich pismediach .

 • boshary

  Oceniono 2 razy 2

  telewizji specjalisty od dziadka z wermachtu nie oglądam od początku.
  Trójkę również przestanę, jakiś typ sapiący Semka czy jakoś tam i inni jakiś redaktorek mówiący jednolitym matowym głosem nie mający w dodatku nic do powiedzenia,Lisiecki czy jakoś tam.
  Nie do strawienia.
  Panowie, Niedzwiecki, Man i pozostały staw trójki czas na Was.

 • zzrobert

  Oceniono 1 raz 1

  no to koniec Trójki. Dobra? zmiana.
  Szkoda.

 • mila12.1

  Oceniono 4 razy 4

  i tak Trójka podzieli los "telewizji narodowej" szkoda

 • topiramax

  Oceniono 3 razy 3

  Reklamodawcy wyciągną wnioski?

 • rita57

  Oceniono 5 razy -3

  W końcu jakiś pluralizm w Trójce. Już nie mogłam słuchać tych jethonowych lewackich klimatów

 • js2014

  Oceniono 6 razy 4

  Ja już przestałem. Byłem słuchaczem od powstania trójki a teraz trójka poszła w PiSdu.

 • adamzalej

  Oceniono 2 razy 2

  Chcecie PiSa? No to macie! Teraz możecie narobić w gacie!

 • jan_sobczak1

  Oceniono 7 razy -5

  Przestałem słuchać trójki po czystkach PO i wywaleniu Jachowicza i Wasowskiego, teraz można znów zacząć słuchać.

 • farsizm

  Oceniono 8 razy 6

  Halo, halo? tu Kacze Radio...

 • obywatel_leming

  Oceniono 5 razy 3

  opcja prorosyjska zajmuje wszystko

 • deeppurple70

  Oceniono 4 razy 4

  DO magda-warszawianka Durniu ! Bo takich nie ma. Ponadto trójka to marka ponadczasowa i międzypokoleniowa. A teraz przyszły szmaty i niszczą czego nie tworzyli. Bo co , bo muzyczka nie dla radiomaryjnej wiochy? Bo nazbyt intelektualne rozmowy? Pewnie tak. No to ciach trzeba rozpieprzyć w imię pluralizmu i demokracji. Ale dorwiemy was kretyni jednego po drugim i odizolujemy od zdrowego jądra społeczeństwa. A wystarczyłoby stworzyć kolejne własne radio a nie niszczyć ludziom ich radość. Ale to nazbyt przesiąknięte byłoby humanitaryzmem.

 • desperato

  Oceniono 7 razy 7

  kacze GÓWN* panoszy się wszędzie. Gratulacje dla tych co głosowali w PIZ-*u ;)

 • kortrijk

  Oceniono 2 razy 0

  Ratujmy TrÓjkę ,ratujmy...ale jak? Musliałaby powstać jakaś prywatna stacja Trójkowa i na pewno byliby chętni do płacenia na to radio (tylko na to) ,ale jak to zorganizować?

 • tad-tad

  Oceniono 5 razy 3

  Nie należ słuchać tej patologicznej , ekipy, poza "zasilaniem "" stacji prze łachudy dziennikarskie pokroju Lisicki , część dziennikarzy dawnych też przechyliła się w stronę panującego reżimu, radio ma wyłącznik, i skoro nie trzeba oglądać reżimowej TV, to i można ograniczyć się do słuchania tylko muzyki, a polityczne audycje i wywiady odpuścić, zmniejszy się słuchalność, i zainteresowanie rządzącej hołoty, indoktrynacją nas .

 • krzywelustro

  Oceniono 9 razy 7

  Lista Przebojów "Trójki", czerwiec 2016:
  1. Jarosław Zbawca, "Jeszcze Wolska nie zginęła"
  2. Patriarcha Dawid, "Psalm 33" (z uwypukleniem wersu Ps 33,5)
  3. Paweł Kukiz, "Jak ja was, ku..., nienawidzę"

 • resoltum

  Oceniono 4 razy 4

  "Dobra zmiana wkracza do mojego sracza".

 • arkon4

  Oceniono 2 razy 2

  Wystarczyłaby porządna demonstracja przed gmachem Polskiego Radia, czy TVPIS w czasie ich popisów propagandowych.....Efekt byłby zadziwiający, zaręczam.Bo te żale wylewane w necie, oburzenie,czy gaszenie odbiorników tylko ich śmieszy. A my stajemy się dla nich muchami które pobrzęczą i przestaną. Ale jak tego chcecie.....

 • magda-warszawianka

  Oceniono 7 razy -5

  ,,Słuchacze wyrażają swój sprzeciw na Facebooku radia'' Czy mam rozumieć ,że redaktorzy Gazety Wyborczej też wyrażają swój sprzeciw? Jak chowali na Powązkach komunistycznych zbrodniarzy , to jakoś nie słyszałam ,żeby słuchacze byli wtedy tym oburzeni .Widocznie oburzenie nagle przyszło po zmianach w radiowej Trójce.Czemu nie przedstawiacie opinii zadowolonych słuchaczy Trójki po zmianach w tej rozgłośni ?

 • branja

  Oceniono 7 razy 7

  Te jełopy myślą, że jak wpuszczą swoich propagandzistów to słuchacze z czasem zmienią poglądy... No żenada... Bo będzie wręcz odwrotnie.. przecież już raz to przerabialiśmy.. Ale jak widać nie wszyscy uczą się na błędach.

 • marekzy

  Oceniono 4 razy 4

  Prawi i sprawiedliwi nie mają żadnej świętości. Nachalna polityka w trójce to dokładnie jak pójść i załatwić potrzebę w kościele na ołtarzu. Nie do pomyślenia a jednak. Udławią się swoją własną pazernością i bezdenną głupotą. Podziękujemy im wszystkim w stosownym momencie głosami i wywalimy na śmietnik historii. Amen

 • sokrates1969

  Oceniono 4 razy 4

  Wczoraj podczas "wywiadu" pana Lisieckiego z oszołomem Macierewiczem zebrało mi się na wymioty. Takiego poziomu i takiego dziennikarstwa to nawet za komuny nie słyszałem, aż bałem się że ten pseudo redaktor zacznie chórki chwalebne do oszołoma robić. Dobili do dna w mojej trójce. ale przeczekamy oszołomów i posprzątamy po nich!

 • Olo Lolo

  Oceniono 4 razy 4

  Dojna zmiana. A radio, jak juz ktos wspomnial powinno sie nazywac Trujka, bedzie tematycznie. D.

 • Olo Lolo

  Oceniono 3 razy 3

  Ktos podal tu bardzo dobry pomysl. Po Dojnej Zmianie radio powinno zmienic nazwe na Trujka .
  Bedzie pasowac idealnie.

 • karpil

  Oceniono 4 razy 4

  A może Trójkowi dziennikarze "gorszego sortu" założyliby niezależną stację?

 • antypopis2

  Oceniono 9 razy -7

  Wg Michnika WSZYSCY polscy dziennikarze powinni być lewakami, i najlepiej jakby tatuś albo mamusia był w przeszłości oprawcą, o sorry, człowiekiem honoru z komunistycznych służb. Tak było przez ostatnie 25 lat i wtedy była demokracja, pluralizm i nowoczesność.
  A teraz niestety mamy zamordyzm, faszyzm i antysemityzm, a Polska stacza się w przepaść.
  Szalom!

 • p1410

  Oceniono 5 razy 5

  Głupi naród zrobić sobie takiego gnoju to tylko potrafi tak głupi naród jak Polacy w ciągu ostatnich 10 lat nastąpiła zmiana na lepsze jakiej ta ziemia nie widziała od setek lat, ale polskim imbecylom wystarczyło zrobić wodę z mózgu i w jednej chwili wszystko zyebali brawo wy

 • spell2me

  Oceniono 4 razy 4

  Niesamowite, jak ci wszyscy dziennikarze, nazywani w kampanii wyborczej niezależnymi, dostają teraz stołki. Coś pięknego.

 • puch-atek

  Oceniono 3 razy 3

  trójka miała szansę w czasach wolności, czyli po 1989, zreformować się, stać się programem faktycznie publicznym, niezależnym od szczurzego wyścigu o zyski. Tymczasem uległa komercjalizacji i pozostała zależna od wpływów politycznych, jakość programów rozcieńczyła się. I co, te plwociny tego czym była jeszcze pod koniec komuny, plus garstka dinozaurów, mają walczyć z inwazją pasożytów i zboczeńców nacjonalistyczno-katolickich?! Wszystkie te dinozaury trójkowe myślały że co, ciepłe dożywotnie posadki? Trzeba było rozwijać mocne relacje ze słuchaczami, dbać o trzymanie i rozwijanie wysokiego poziomu, wpuszczać zdolnych, ambitnych niezależnych młodych ludzi, uzależnić się finansowo poprzez częste aukcje, subskrypcje, wyłącznie od słuchaczy, tak jak zrobiono to choćby w Stanach z programami NPR i PBS, a nie ładować tyle śmieci, zaniżając nie tylko poziom ogólny programów, ale również osłabiając zdolność do bronienia się przed zakusami politrupów. I kto tę trójkę będzie teraz ratować? Ludzie jak słyszą o problemach w trójce, to mówią 'przestanę słuchać' a nie 'idę protestować'! Zmarnowany czas wolności! Komuna trójki nie zjadła, a wręcz przeciwnie, dzięki mądrości ludzi ją prowadzących, komuna wspierała kulturę; kapitalizm i tzw. wolny rynek rozcieńczył jakość i ludzi i programów, a teraz narodowi faszyści i obłąkańcy religijni dobiją ją bez litości.. Z głupoty własnej i dzięki zakutym łbom.

 • anulam

  Oceniono 1 raz 1

  A czy Semka ma kartę mikrofonową?

 • pepek.namorznik

  Oceniono 7 razy -5

  Kydryński wynocha. Dość zawoalowanej prywaty, dość starczego uwiądu, dość rzężenia w kółko to samo, dość rżenia na widok każdej ładnej babki.

 • fernando51

  Oceniono 4 razy 4

  Kultowa stacja działająca jeszcze za komuny zamienia się powoli w szczekaczkę propagandową PiS-u. Niech się pajace branzlują sami przy słuchaniu tego badziewia. Ja, praktycznie słuchałem jej od początku jej emitowania ale teraz z żalem przestaję.

 • siekieraaxe

  Oceniono 4 razy 2

  Ja sie nie dziwie .ten ktosłuch tróki od maja 1982
  (rekatywacja w stanie wojennym, bez 90 % dzinnikarzy) ten moze byc zawedziony.
  Ale zyja escze słuchacze , którzy pamaietaja trójke sprzed 13 grudnia 1981.
  Np audycja "Peyskop- tydzien wyadarzen":
  Górnick. Kalabinski, Szyndzielorz.
  Nie dp wiary -prawda.

 • j_p_salomonczyk

  Oceniono 8 razy 6

  Słuchanie czegoś co fałszywie się nazywa Polskim Radiem jest jak słuchanie gadzinówki czy innej szczekaczki. To aktualnie jest radiowęzeł transmitujący jak szambo wybija z PiSuaru.
  Obrzydliwość!! Tego nie da się słuchać!!!!

 • e-mucha.info

  0

  Polecam utwór Łony - Nie słuchać przed 2050

 • post84

  Oceniono 12 razy -8

  Zabawne jak próbujecie kreować rzeczywistość. Co chwilę czytam u Was jak to Trójka schodzi na psy, jak pisieje i takie tam inne bzdety.

  Moja Luba słuchała Trójki z rzadka. Wolała inne, mniej inwazyjne, że się tak wyrażę, stacje.

  Jest zwolenniczką KODu, głosowała na PO. Ostatnio namówiłem ją, żeby leniwą niedzielę spędzić razem z Trójką. Od tego czasu co i raz słyszę jaka to fantastyczna stacja, jaka wspaniała muzyka i prowadzący.

  Dobrze, że nie czyta waszych wypocin i nie wiem jak powinna myśleć :)

 • marchwianka.0

  Oceniono 4 razy 2

  Polecam dobrą zmianę: Zamienić Trójkę na TOK FM. Brakuje muzyki ale tej można posłuchać gdzie indziej. Za to publicystyka świetna!

 • hummusmylove

  Oceniono 4 razy 4

  zamiast Sosnowskiego? Bez komentarza...

 • norton2

  Oceniono 4 razy 4

  To już jest gangrena i dżuma- III sięgnęła rynsztoka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Mam ją głęboko w dupie. Należy reaktywować Rozgłośnię Radio Wolna Europa!!!!!!!!!!!!!!!

 • Lech Kuc

  Oceniono 7 razy 7

  Za poetą " Co by tu jeszcze spieprzyć panowie , co by tu jeszcze ....."

 • Paweł Wójcik

  Oceniono 7 razy -7

  nie wierzę co czytam. nagle Trójka ma sparszywieć, ponieważ "zmieni" się kilka audycji?
  halo!!??
  Trójka to tylko polityka?
  jestem wiernym słuchaczem od wielu lat, w tym polityki z Trójki wynoszę malutki naparsteczek w zestawieniu z całą resztą pozytywnych i wesołych audycji.

 • 20bezfiltra

  Oceniono 1 raz 1

  Warto konsultować, o czym Warto rozmawiać

 • majomag73

  Oceniono 5 razy 3

  Porażka 😢😢😢😢

 • Michal Brozyna

  Oceniono 5 razy 5

  Muszę pochwalić Pospieszalskiego, bo chłop przynajmniej uczciwie przyznał, że nie jest dziennikarzem tylko grajkiem. Chapeau bas!

  p.s.
  ale jakim cudem on prowadzi program publicystyczny?

 • milosierdzie_gminu

  Oceniono 7 razy -1

  Panie Mann, Panie Niedźwiedzki na was lewaki też przyjdzie kolej (nowa dyrektor ma listę w kajeciku, kto jest porządnym dziennikarzem a kto sprzedawczykiem i wrogiem Polski)

 • Michal Brozyna

  Oceniono 1 raz 1

  Muszę pochwalić Pośpieszalskiego, bo chłop przynajmniej uczciwie przyznał, że nie jest dziennikarzem tylko grajkiem. Chapeau bas!

  p.s.
  ale jakim cudem on prowadzi program publicystyczny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX