Komentarze (564)
Poseł PiS straszy opozycję szubienicami. "Baczcie, by historia nie zatoczyła koła"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pepe_papa

  Oceniono 12 razy 2

  Sądząc po twarzy, osł.owi z PISSu nie zostało dużo czasu. Miłego zawału!

 • marcowsky

  Oceniono 12 razy 2

  gęba tępego rzeznika

 • plastelina2005

  Oceniono 9 razy 1

  Ty matole. Zanim zaczniesz pisać upewnij się czy to co planujesz napisać ma sens. Targowiczanie jako żywo pasują do dzisiejszych pisowcow, osła łąko.

 • janeklewandowski1957

  Oceniono 10 razy 4

  Sam kontakt z SKOKAMI tego miernego posła dyskwalifikuje z sceny politycznej ,nie będziemy dyskutować jak dojście do władzy pisiorków uratowała SKOKI .Ale szykuje się szybki koniec ,ani kościół ani jego fanatycy pisowi nie pomogą .

 • ap.aries

  Oceniono 8 razy 2

  O mamusiu, jaka gęba...... toto jest posłem ???

 • rggg

  Oceniono 9 razy 1

  Powoli dochodzimy do tej linii w której będziemy wieszać zdrajców! A oczywiście zdrajców będzie wskazywał prezes nad prezesami...

 • honorny

  Oceniono 8 razy 2

  Ta wypowiedź (p)osła partii rządzącej jest dobitnym dowodem, że Polska to chory kraj. To też kolejny krok tej partii w stronę krwawych zajść w Polsce.

 • Jan Zgliszewski

  Oceniono 3 razy 3

  panu posłowi sufit się na główkę zawalił... rozumiem kiedy pisowski troll o targowicy pisze... nie rozumiem gdy robi to wydawołoby się wykształcony człowiek, ekenomista i poseł na sejm...

 • ap.aries

  Oceniono 9 razy 3

  O rety, a z jakich zarośli toto szewczak wyszło ? Współczuję pięknemu Lublinowi.

 • lipaca

  Oceniono 10 razy 4

  A kim bylo targowiczanie drogi panie? To takie lachudry, ktorym nie odpowiadala Konstytucja i przy okazji pazerny kler. Nie widzisz pan analogii do dzisiejszych wydarzen? To wez pan sie zastanow dla kogo tak naprawde beda te szubienice. I przestan pan straszyc i grozic.

 • fernando51

  Oceniono 8 razy 2

  Nie strasz Szewczyk nie strasz bo się zesrasz. A co do szubienicy to lepiej żebyś ty sam uważał na to co pleciesz. Na szubienicach najczęściej wiszą prominenci do których ty się zaliczasz, wieszani przez rozgniewane tłumy.

 • senior2244

  Oceniono 8 razy 2

  Takiej zakazanej mordy można się wystraszyć.

 • hastatrespasos

  Oceniono 7 razy 3

  WNIOSEK DO PANA BOGA, BO PODOBNO TYLKO JEGO SŁUCHA HERSZT SPISKU I JEGO NIERZĄD: UWOLNIJ SWĄ UMIŁOWANĄ POLSKĘ JAK NAJSZYBCIEJ OD BEZPRAWIA I NIESTRAWNOŚCI, NIE DOPÓŚĆ ŻEBY CI BARBARZYŃCY, OSŁY Z RZĄDZĄCEJ MAFII PRZESZLI OD GRÓŹB DO CZYNÓW I ZACZĘLI MORDOWAĆ LUDZI KTÓRYM PUBLICZNIE STAWIAJĄ SZUBIENICE, A POLICJA IM W TYM NIE PRZESZKADZA.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 10 razy 2

  jest jeszcze jeden pisowski idiota na stanowisku pełnomocnika ds. równości!!! (w sumie to wszyscy nie grzesza tam rozumem)

  otóż ten PISlamski idiota stwierdza, że jak ktoś nie chce to nie musi wynająć pokoju w hotelu kolorowemu czy homoseksualiscie, bo ma do tego prawo (moralne?)

  chcieliście faszyzmu i to oficjalnego?

  to macie!

 • eski57

  Oceniono 8 razy 2

  z czyjego nadania te osiłki wiedzą dla kogo pętle wisielcze przygotować ?? CI nadający NIE mają świadomości , że oswajanie takich podlotków pętlą i szubienicą skutkuje próbami na zwierzętach , nawet na rówieśnikach ..?? To ideowo katolicka partia utrzymuje TAKIE rezerwy ?? , skoro nawet wychowawczo nie próbuje oddziaływać …..

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 10 razy 4

  oczywista oczywistość - nawoływanie do nienawiści

  powinni się nim zająć policja, prokurator i sąd

  ale oczywiście takim pajacom nic się nie stanie

  to jak z narodowcami-katolikami czy pisowcami, którzy wyzywają na forach innych, wtedy mają ochronę

  ale jak ktoś napisze 'katol' to od razu lotne brygady państwa wyznaniowego ścigają go, prokurator oskarża a sąd skazuje

  w takiej dziczy zyjemy

  a swoja drogą dobrze byłoby by ten idiota doczytał KOGO z targowiczan wieszano... bo było tam wielu kościelnych

 • starblast

  Oceniono 10 razy 4

  Prokurator powinien zająć się posłem z PIS-u, ale sprawa jest skomplikowana bo ministrem sprawiedliwości i prok. generalnym jest ziobro z PIS... Panu Szewczykowi oprócz kary sąd powinien nakazać przymusowe zajęcia historii na jakimś uniwerku, gdzie będzie miał szansę dogłębnie poznać prawdę historyczną.

 • xingu123

  Oceniono 7 razy 7

  Jeżeli jest pan takim posłem jak ekonomistą, doprowadzając do bankructwa SKOKi, to nie przejmuję się PiSuarem. Bankructwo polityczne PiSuaru to więc tylko kwestia czasu. A z Targowicą to było akurat odwrotnie. Czyli, zgodnie z pana teorią, to społeczeństwo przygotuje szubienice dla łamiącego konstytucję aktywu PiSuaru z kurduplem na czele. Może pan też się załapie ?

 • r.bienkowski1

  Oceniono 6 razy 6

  A na pierwszej tzw. prymas jak mu było?

 • benek231

  Oceniono 11 razy 5

  Jak widac, obok bylych komuchow, Kaczor poprzygarnial takze zupelnych wariatow. No i wszyscy razem chodza jak w zegarku...

 • wunderwaffen

  Oceniono 11 razy 9

  WSZYSTKICH NAS NIE POWIESZĄ!!!

  Wyborców PIS jest tylko 5,7 miliona sztuk.
  Polaków są 32 miliony!!!
  Każdy KATO-BOLSZEWICKI morderca musiałby powiesić 5 Polaków i jednego niemowlaka.

  GDYBY W WOLNEJ AMERYCE SENATOR RZĄDZĄCEJ PARTII GROZIŁ SZUBIENICAMI OPOZYCJI, TO REŻIM NIE DOTRWAŁBY DO NASTĘPNEGO PORANKA a w południe sądy doraźnie skazałby większość niedoszłych morderców.

 • wejsunek47

  Oceniono 6 razy 2

  ale matoł.... pała z historii

 • spoter

  Oceniono 10 razy 4

  A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że to jest wina samej opozycji, że poseł tak mówi. Gdyby opozycja siedziała cicho w kącie i przyjmowala z bojaźnia lub ambiwaletnie każde szturchnięcie pisowskim butem i to co pisiarstwo wyprawia, poseł przeciez nie musiałby tak mówić. Czy można juz ze 100 procentowa pewnością stwierdzić, że Polska znalazła się pod okupacją pisowskiego plemienia?

 • czysty.harry

  Oceniono 8 razy 6

  Ciekawe kto wcześniej zawiśnie na drzewach wy pisowskie c h u j e na kaczych łapach.

 • zgryz3

  Oceniono 7 razy 5

  Niezależnie od żartów na temat tego durnia i troglodyty, mam nadzieję, że znajdą się posłowie, którzy do odpowiedzialności pociągną. A w każdym razie o to wystąpią.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 11 razy 3

  "Janusz Szewczak to lubelski poseł PiS i główny ekonomista SKOK"

  To wszystko wyjaśnia. Du.pa mu się pali od przekrętów i sra w gacie, żeby go nie posadzili...

 • zgryz3

  Oceniono 6 razy 4

  "warto też czytać transparenty kibiców Legii"
  -------------------------------------------------------

  Panie polityk Szewczak, rzeczywiście widać, żeś pan na kibolskich transparentach szkolony. Gratuluję kadry, Jarek.

 • bkiton

  Oceniono 11 razy 3

  Lubliniak, więc pewnie biskup Skaryszewski powinien mu być znany. A tu zonk. Spało się na lekcji historii. Jednym słowem nieuk, no ale tacy to najszybciej robią kariery w pisie.

 • episkopatszatyna777

  Oceniono 4 razy 4

  Na tym polega różnica między forumowiczem a wybrańcem ludu w debacie publicznej, że wybraniec bierze pieniądze za utrzymywanie pewnego standardu, nawet wtedy, kiedy osobiście na tym traci. Dlatego na przykład ja i całe towarzystwo, które tu coś sobie smaruje, nie musimy dbać o pewne rzeczy, co najwyżej redaktor z adminem dostaną zawału, a to już ich sprawa. Polityk powinien ważyć słowa, zamiast zachęcać społeczeństwo do patologicznej, niedojrzałej aktywności.

 • pt.nut

  Oceniono 10 razy 4

  W krajach prawdziwie demokrarycznych, po takiej wypowiedzi byly posel stalby grzecznie w kolejce po zupe w kuchni Sw. Alberta.

 • ochujek

  Oceniono 10 razy 2

  Takich Bireckich ze SKOKÓW, nie chce wieszać?

 • pissucks

  Oceniono 10 razy 4

  Boshe, niech ktoś się wreszcie zlituje, i kilku z tych idiotów uśpi ...

 • 2-julita

  Oceniono 14 razy -4

  te jołopy z opozycji to nic nie robią
  żadnych wniosków o nowe ustawy , włóczą się po ulicach i szukają zaczepki do rozruby
  zworzą ludzi autokarami i prowadzają. się po ulicasch

 • mirekk55

  Oceniono 14 razy -4

  Jak by tak zrobić sondaż to 70%Polaków zadeklarowało by że sami naoliwią sznur i za wiążą pętlę niektórym politykom - aferzystom z Platformy.Do tego jak by dołożyć plucie i donoszenie na Polskę w Europie oraz rozprzedanie dóbr Narodowych za przysłowiową złotówkę to naprawdę historia mogła by się powtórzyć lub rok 1968...

 • ladoslav

  Oceniono 6 razy -4

  Bez przesady, to że wielu kibiców to prostackie bydło wiemy nie od dzis. Ale czy wielu internautów (oczywiscie tych postępowych, europejskich itd) nie życzyło smierci prezydentowi RP w wypadku samochodowym? Czy ludzie na demonstracjach nie skandowali: "Duda na Wawel" ? Wtedy to oczywiscie była subtelna gra słowem, a teraz to zgroza, chamstwo i narodziny faszyzmu. Polacy, rodacy, bracia myslmy, nie dajmy się manipulować!

 • grali1

  Oceniono 6 razy 2

  Te facet targowica to ci co trzymali z ruskimi przeciw europejczykom, wiec uwazaj

 • dokowski

  Oceniono 8 razy 2

  Kto podnosi rękę na Konstytucję, jest zdrajcą, więc powinien zostać ukarany. Ten rząd przejdzie do historii, jako II Targowica

 • wunderwaffen

  Oceniono 5 razy 1

  @hasyo

  Przestań spamować miernoto!
  Ile razy to jeszcze wkleisz PISlamski pajacu?

 • hasyo

  Oceniono 14 razy 0

  Tak dla przypomnienia lemingi!
  Girtych do wora, wór do jeziora” – tak skandowali uczniowie w czerwcu 2006 roku. Zachwycona „Gazeta Wyborcza” reklamowała ten protest.
  W grudniu 2015 roku Roman Giertych, jednak nie utopiony w jeziorze, skakał razem z inicjatorami wezwania do jego zabicia. „Wyborcza” reklamowała ten protest jeszcze głośniej niż przed 9 laty. Tym razem manifestanci KOD-u chętnie nosili plakaciki z dubeltówką wymierzoną w kaczkę. W delikatniejszej wersji brzmiało to tak: „kaczka na taczkę”. Można to jednak rozumieć bardziej dosłownie. Zachęcał do tego już w czerwcu 2010 roku jeden z najważniejszych polityków partii rządzącej Polską, Janusz Palikot: „Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie”. Zachwycona posłem Palikotem „Wyborcza” stawiała go jako wzór nowoczesnego obywatela. „Dorżnąć watahę” – pisowską watahę – zachęcał wtedy publicznie minister spraw zagranicznych, Radosław Sikorski. Nieco później, obywatel Ryszard Cyba, pod wpływem takich zachęt i zachwytów, poszedł szukać żywego posła PiS - żeby go zabić. Musiał się „zadowolić” radnym: zabił pana Marka Rosiaka, radnego PiS z Łodzi. „Wyborcza” nie przypominała przy tej okazji swoich tradycyjnych przestróg przed powtórzeniem przypadku prezydenta Narutowicza – zabójstwa politycznego po wpływem kampanii nienawiści.
  11 kwietnia 2010 roku, kiedy nie ostygły jeszcze szczątki prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, zaczęła się seria „dowcipów” o „zimnym Lechu” i szyderstw z cierpienia rodziny posła Gosiewskiego – którego „ducha:, ku uciesze wyznawców bon tonu „Wyborczej”, widziano na dworcu we Włoszczowej. Tego samego dnia ta sama gazeta zainicjowała pełne ubolewania spekulacje nad czterema podejściami do lądowania – efektem „narodowej choroby” Polaków, którzy z samobójczą fantazją dążą do ryzyka śmierci na ołtarzu ojczyzny. Zaraz potem zaczęły się insynuacje bezpośrednie: że to prezydent Lech Kaczyński wydał pilotom rozkaz samobójczego manewru, albo może – co podpowiadał sam Lech Wałęsa – wszystkich do śmierci zmusił telefon Jarosława Kaczyńskiego.
  I są ludzie, którzy w te nienawistne, chore spekulacje wierzą. I tak dzisiaj wyrażają swoje emocje:
  Mam szczerą nadzieję, że zobaczę kiedyś egzekucję tej pisowskiej bandy – Kaczyńskiego, Dudy, Macierewicza, Szydło, Kuchcińskiego, Kępy i kilku innych. Pokazową i publiczną, tak żebym mógł otworzyć szampana, opluć i rzucić kamieniem. Piszę to w pełni świadomy i trzeźwy. Jako człowiek, radny oraz członek PO. I będę pisał dopóki ta egzekucja nie nastąpi. Oni nie zasługują nawet na proces tylko na piach.
  To słowa Michała Skocznia, radnego PO z Krakowa. Akurat zbiegła się ta deklaracja z publiczną egzekucją 47 osób w Arabii Saudyjskiej. Piękny wzór do naśladowania, w ramach oswajania nas z kulturą przybyszów ze świata
  szariatu..."

 • makaron530

  Oceniono 3 razy 1

  Prawda jest tak, że z historii dobrze jest wnioski wyciągać, by tych samych błędów nie powtarzać. W śród kibiców też, jak w każdej grupie ludzi, są różni i ci za opozycją i ci za
  PiS-em, ni jedni ni drudzy nie mają takich możliwości głoszenia swych poglądów jak Żakowski, czy inni mu podobni, więc wykorzystali stadion.

 • hasyo

  Oceniono 7 razy 1

  Swetru! Musisz!

  www.niepoprawni.pl/cgi-bin/watermark.cgi/sites/default/files/galerie/1830-contessa/petru_kibice_prokuratura_contessa_docinek_com.jpg

 • cino66

  Oceniono 3 razy 1

  No to nie dziwię się , że była taka afera w SKOK u
  gdy tacy idioci piastują w nim takie funkcje ....

 • arbor_1

  Oceniono 3 razy 1

  czy ten pan, poseł PIS, szykuje się na organizatora pogromu przeciwników politycznych Kaczyńskiego? Może ma już jakiś plan, jakieś wymyślne sposoby, np. strzał w tył głowy? Główny ekonomista SKOK -- i wszystko jasne. Może by się zastanowił nad własnym losem, gdy się kiedyś okaże, że SKOK pod jego kuratelą oszukiwał swoich klientów?

 • fctheduck

  Oceniono 3 razy 1

  Nieuk dostanie od Jarkacza opi..ol za to, że chce wieszać swoich i klechy. Tak to jest z niedouczonymi tłukami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX