Tragiczny finał majówki. Dwie osoby spłonęły w domku letniskowym

1. Dwie osoby zginęły w pożarze domu letniskowego w Osowie Leśnym
2. Małżeństwo przyjechało na Pomorze spędzić majówkę

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W nocy z soboty na niedzielę 10 zastępów straży pożarnej gasiło dom letniskowy w miejscowości Osowo Leśne, na skraju Borów Tucholskich. W pożarze zginęły dwie osoby - 59-letnia kobieta i 69-letni mężczyzna.

Z relacji sąsiadów wynika, że w budynku była jeszcze jedna kobieta, ale udało jej się uciec przez okno. W domku w Osowie Leśnym mieli spędzić majówkę.

Pożar był bardzo rozległy, strażacy musieli zabezpieczać sąsiednie domy i stojące w pobliżu samochody. Sam domek spłonął doszczętnie. Jak poinformowali strażacy, zastępy rozpoczęły pracę przed 2 w nocy, a skończyły o 6:30 rano.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (18)
Tragiczny finał majówki. Dwie osoby spłonęły w domku letniskowym
Zaloguj się
 • zerozer52

  0

  Szkoda ludzi.

 • pawel.lewski

  Oceniono 7 razy -3

  Nie bardzo rozumiem jak jednej osobie mogło udać się uciec a pozostałe dwie spłonęły, śmierdzi mi tu egoizmem, chyba że te dwie osoby były pijane w trupa.

 • vinogradoff

  Oceniono 2 razy 2

  Jesli domek letniskowy a noc byla zimna to mogli sie dogrzewac w jakis niezupelnie bezpieczny sposob, bardziej pewnie amatorska prowizorka a wiec o pozar nietrudno. Nalezy jednak zawsze zachowac wiekszy margines bezpieczenstwa i nie ryzykowac.

 • alexcomp

  Oceniono 10 razy 10

  Black Swan często udziela się na forum GW - oczywiście sławi PIS. Przepraszam, ze o tym piszę w tym miejscu, ale normalnie nóż się w kieszeni otwiera jak czyta się poniższe komentarze.

 • pokon

  Oceniono 12 razy 12

  Jak widać poniżej durniów komentujących nieszczęście , nie brakuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX