Ten jamnik był tak gruby, że ciągnął brzuch po ziemi. Teraz je zdrowo i ćwiczy. Efekt? Pies jak nowy!

Gruby Vincent prowadził CIĘŻKIE życie. Karmiony fast-foodem jamnik, ledwo się poruszał. Gdy przeszedł pod opiekę fundacji, zrzucił ponad połowę swojej wagi.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jamnik trafił do fundacji K-9 Angels Rescue po śmierci swojego właściciela. Ważył wówczas aż 17 kg, podczas gdy standardowy jamnik nie powinien ważyć więcej niż 9 kg.

Today was a tough day for me. Ms. Melissa and Ms. Lauren noticed I was moving slowly and prescribed a light workout. I'm...

Opublikowany przez Fat Vincent of K-9 Angels Rescue Houston na  4 wrzesień 2015


- Był przyjacielski, ale ledwo się ruszał. Trudno było rozróżnić, kiedy leży, a kiedy stoi na swoich krótkich nóżkach. Brzuch niemal nie odrywał się od ziemi - mówiła w rozmowie z CNN fundacyjna weterynarz.

Waga nie była jedynym problemem jamnika. Osiem miesięcy temu Vincent był z złym stanie psychicznym i miał bardzo wysoki cholesterol. Dalsza dieta oparta na fast-foodach zwiększałaby ryzyko zapalenia stawów, cukrzycy, nowotworów, paraliżu czy chorób układu oddechowego.Fundacja natychmiast wzdrożyła "detoks". Dziś Vincent prowadzi zdrowy tryb życia - ma zbilansowaną dietę, chodzi na spacery i pływa w basenie. Z 17 kg, waga Vincenta spadła do niecałych ośmiu.Vincent aktualnie poszukuje rodziny, która da mu szczęśliwy dom.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (8)
Ten jamnik był tak gruby, że ciągnął brzuch po ziemi. Teraz je zdrowo i ćwiczy. Efekt? Pies jak nowy!
Zaloguj się
 • sellaturcica

  Oceniono 2 razy 0

  Rany, ale news. Otyły jamnik schudł był.
  Przy okazji, cholesterol nie jest ani wysoki ani niski, ale jego poziom już tak.

 • zawsze_edek

  0

  Czy w usa nie mogą ku wa trzymac poziomo telefonów podczas nagrywania filmow? To jest jakas plaga, filmy w formacie 9:16

 • nikifor666

  Oceniono 3 razy 3

  klasyk. ludziom sie wydaje, ze jamnik to taki kanapowy piesek do mieszkanka. no bo taki maly to na pewno kanapowy.

  tylko przypomne - jamnik to rasa mysliwska. psy, ktore potrzebuja masy ruchu CODZIENNIE. i naprawe bardzo, ale to bardzo latwo je utuczyc. szczegolnie karmiac ludzkim zarciem, o smieciowym nie wspominajac, bo tym utuczy sie kazde zywe stworzenie.

 • lina555

  Oceniono 4 razy 0

  Też widuję na moim osiedlu taką jamniczkę. Właściciele, pamiętajcie, że są specjalne weterynaryjne karmy odchudzające, Wasze psy na nie zasługują!

 • white_lake

  Oceniono 9 razy 7

  jak można coś takiego zrobić zwierzęciu?
  i to pewnie z "miłości"

 • jozbieszczad

  Oceniono 11 razy -5

  Gruby Vincent ----poszukuje rodziny ?- Może jakaś puszysta Afrodyta się zainteresuje

 • 31.februarius

  Oceniono 10 razy -2

  "Waga nie była jedynym problemem jamnika. Osiem miesięcy temu Vincent był z złym stanie psychicznym i miał bardzo wysoki cholesterol."

  Toż nie dziwota, przy takim panu ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX